Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dr Mack - psychiatra, który poznał tajemnicę obcych

dr Mack ufo spotkania IV stopnia uprowadzenia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#61

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

A weź sobie kawałek prosiaka i stalowy pręt zbrojeniowy. Pręt zaostrz, podgrzej nad palnikiem gazowym i wbij z kawałek prosiaka. Zobaczysz idealnie okrągły ślad, ze śladem wypalenia. Podobny efekt będzie jak weźmiesz wielkokalibrowy rewolwer czy pistolet i strzelisz przykładając go do ciała. Będzie prosta, okrągła dziura z nadpalonymi krawędziami. Kulę potem się wygrzebie by nie można było dopasować jej do lufy. Znajdź choć jeden niewytłumaczalny fakt w tym morderstwie.

 

Tak, a ten wielkokalibrowy pocisk wystrzelony z broni przystawionej do skóry, zostałby zatrzymany wewnątrz ciała przez tajemniczą magiczną siłę i wcale nie opuścił by go drugą stroną, wyrywając dziurę wielkości pięści, rozrywając organy na strzępy i gruchocząc kości. Wśród tych "mądrych książek" zabrakło chyba tej na temat balistyki, a odpowiednie programy na Discovery  też zdaje się przegapiłeś (pierwszy lepszy z brzegu : MythBusters). .


Użytkownik Gargamel edytował ten post 12.10.2014 - 21:50

  • 0

#62

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Coś Ci się post rozjechał. Dziury wielkości pięści wywalają pociski, które w ciele grzybkują, na przykład z naciętym lub rozwierconym czubkiem. Dwa, możesz użyć mniejszej naważki prochu. Trzy, pręt stalowy tańszy.
  • 0



#63

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech będzie po Twojemu, w końcu ja tylko miałem możliwość strzelania z kilkunastu broni, od zwykłego pistoletu po broń automatyczną, kilka filmów instruktażowych i demonstracje na "żywo" różnych wersji ran postrzałowych  wykonanych na martwej śwince, do tego mógłbym też dodać pewne ciekawostki na temat  gorących gazów prochowym, które pozostawiłyby łatwy do wykrycia przez lekarza prowadzącego sekcję ślad chemiczny na skórze, oraz jej oparzenia całkiem sporego rozmiaru wokół otworu wlotowego, ale co ja tam wiem.  To tyle ode mnie, nie będę więcej przeszkadzał w dyskusji, miłej zabawy :)

 

Aha, nie bronię wersji o "kosmicznych handlarzach ludzkimi organami ", jednak Twoje tłumaczenie o ranach postrzałowych nie trzyma się kupy(przynajmniej dla mnie). Cześć :)

 

Post się rozjechał przez skasowane obrazy które były umieszczone w sygnaturze, już to naprawiłem.


  • 0

#64

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że argument o tym, że te ślady są po strzałach z broni jest tak śmieszny i bezsensowny, że teraz po czasie dziwię się sam sobie, że kontargumentowałem. A ten, że to zwierzę jest jeszcze głupszy.

Rozumiem, że niektórych bardzo boli fakt, że najbardziej racjonalnym wyjaśnieniem tej sprawy jest paranormalna kwestia.


  • 0



#65

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Gargamel, zwróć uwagę na dwie rzeczy:
1. Amunicja FMJ nie rozpada się w ranie, nie koziołkuje, a przez większą prędkość wystrzału przebija się przez miękki cel.
2. Ślady po prochu można próbować usunąć.
Poza teorią o broni palnej podałem teorię o użyciu metalowego pręta. Czy tę teorię jesteś w stanie obalić?

@Daniel.
Dlaczego tak łatwo niektórym jest założyć paranormalne źródło czegoś, co wygląda na mafijne porachunki + ślady obecności dzikich zwierząt?
  • 0



#66

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego, bo jakbyś prześledził moją działalność na tym forum to byś zobaczył, że jest to może drugi albo trzeci temat, w którym podchodzę sceptycznie do racjonalego wyjaśnienia. Więc na pewno mnie nie jest łatwo założyć, ale po prostu żadne wasze racjonalne wyjaśnienie nie trzyma się kupy. A ja nie jestem osobą, która będzie wierzyć na siłę w racjonalne wyjaśnienie tylko dlatego, że tak powinno być. To, że łatwo jest obalić 98% "paranormalnych" tematów na tym forum to nie oznacza, że z tego powodu te 2% będę tłumaczył na siłę.

 

Przecież mówienie, że to zrobiły zwierzęta jest bardziej kosmicznym wyjaśnieniem niż to, że zrobili to potencjalni obcy..


  • 0



#67

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Urgon i Wszystko, spójrzcie na swoje posty swoimi jak to twierdzicie logiczno myślącymi mózgami a na dowody, opisy i zdjęcia sprawy i wyciągnijcie do cholery w końcu jakieś wnioski ! Jesteście już tak spaczeni pesymizmem że nic, kompletnie nic do was nie dociera, kontrargumenty z drugiej strony jakby dla was nie istniały.


  • 0

#68

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dowody i opisy? To znaczy że rozumiesz ten język w jakim napisano raport i przeczytałeś go. Bo jak na razie mamy zdjęcia i pseudotłumaczenie raportu
To już chyba bardziej przekonują mnie opowiastki o kosmitach budujących piramidy, niż to.
Jeżeli tłumaczenie raportu jest dobre to napisano w nim że mógli użyć lasera lub czegoś innego gorąceg
Przykład działania laser
https://m.youtube.co...h?v=H3PthynPfpU

Jeszcze takie pytanie czysto hipotetyczne. Gdyby w podobny sposób załatwili waszego najlepszego kolege lub koleżanke a zabójstwo też by było trudne do wyjaśnienia to również byście się w tym doszukiwali działania kosmitów. Jakoś wątpię.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 14.10.2014 - 08:25

  • 0



#69

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co za różnica kto został zamordowany jeśli dowody nie wskazują na "żaden naturalny" sposób morderstwa?


  • 0



#70

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To dla ciebie jes to nienaturalny sposób mordertwa(tak jakby były jakieś naturalne) ja podałem możliwe sposoby wyjaśnie, takie zresztą jakie w raporcie są podane. Jednak dla ciebie i niektórych ten przypadek to ostatnia deska ratunku że gość jes tym poszukiwanym dowodem na kosmitów.
  • 0



#71

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu Wasze wyjaśnienia są tak słabe, że nikt poważny nie bierze ich pod uwagę w tej sprawie.


  • 0



#72

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Przez "poważny" masz na myśli fanbojów ufo, co widzą mistyczną rękę obcych wszędzie? Raportu nie przetłumaczyłem i nie przeczytałem w całości, bo jest fatalnej jakości. Ale jeśli jakiś ufolog nie potrafi przetłumaczyć nawet daty, zaś wnioski nie wskazują na tajemnicze pochodzenie ran, lecz na nieznanych sprawców, to można uznać iż w reszcie raportu nie stwierdzono niczego nadprzyrodzonego. Inaczej byłoby to we wnioskach.
  • 0



#73

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widać że nie ma sensu dalej się rozwodzić nad tym przypadkiem bo nie ma konkretów z drugiej strony. I tak samo można twierdzić że czupakabra istnieje bo jej ofiary też były precyzyjnie cięte krwi pozbawione itp.
  • 0



#74

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

AVE...

Gargamel, zwróć uwagę na dwie rzeczy:
1. Amunicja FMJ nie rozpada się w ranie, nie koziołkuje, a przez większą prędkość wystrzału przebija się przez miękki cel.
2. Ślady po prochu można próbować usunąć.
Poza teorią o broni palnej podałem teorię o użyciu metalowego pręta. Czy tę teorię jesteś w stanie obalić?

@Daniel.
Dlaczego tak łatwo niektórym jest założyć paranormalne źródło czegoś, co wygląda na mafijne porachunki + ślady obecności dzikich zwierząt

 

Moje zastrzeżenia dotyczą użycia broni palnej. Nie miałem wątpliwej przyjemności dźgania prosiaka rozżarzonym prętem, więc się nie wypowiadam na temat drugiej teorii (chociaż tutaj też nie jestem pewien, czy rana byłaby "przypalona" tylko u góry, a nie na całej głębokości otworu, ale mniejsza z tym). Na temat broni palnej  odpisuje ostatni raz, bo nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto śmieje się z "UFO fanbojów", a sam próbuje ciągle zaginać czasoprzestrzeń pod własne "widzimisię".

Wystrzelony z tak bliskiej odległości pocisk FMJ przeleci na wylot, pozostawiając charakterystyczny otwór wylotowy z poszarpanymi krawędziami, który rozpozna nawet patolog po szkole wieczorowej, zaś gazy prochowe to nie tylko sam gaz, ale też i małe cząstki stałe o wysokiej temperaturze, które "wtopią" się w skórę. Jak chcesz je stamtąd wydostać nie pozostawiając śladów swojego działania ? Mało tego, przy strzale z tak bliskiej odległości, gazy i cząstki stałe dostaną się również do wnętrza rany a nawet głębiej, i nie ma możliwości ich całkowitego usunięcia bez pozostawienia śladów.

 

 

Edit: literówki w tekście.


Użytkownik Gargamel edytował ten post 18.10.2014 - 16:59

  • 5

#75

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po co w ogóle to tłumaczyć? Kto rozsądny te otwory ze zdjęcia może podpiąć pod wystrzał z broni, jakiejkolwiek. No, ale co się dziwić jak niektórym te zwłoki przypominają atak dzikich zwierząt, tylko do tej pory nie wiem, które zwierzę wycina niemal idealnie okrągłe otwory, albo wysysa jelita przez odbyt, albo wydłubuje gałki oczne, no ale może się w końcu dowiem, świat lubi zaskakiwać.


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: dr Mack, ufo, spotkania IV stopnia, uprowadzenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych