Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dr Mack - psychiatra, który poznał tajemnicę obcych

dr Mack ufo spotkania IV stopnia uprowadzenia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#46

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może właśnie o to chodziło. to były tortury, dlatego ćwiartowali gościa jak jeszcze żył.

Fragment z tamtego tematu tematu
 

 

Precyzyjne "cięcia foremkowe" otworów użytych do wyciągnięcia organów wewnętrznych odkryto na strategicznych pozycjach na całym ciele. Ten poziom precyzji sugeruje, że tej operacji dokonano z szybkością, użyciem gorąca lub laserów, wszystko to miało miejsce w czasie gdy obiekt wciąż żył.

 

 

Całkiem możliwe że niektóre części zostały wypalone, tak było łatwiej, i prościej. I to widać po tych zdjęciach że gnaty są jakby zwęglone.

Powiedz mi co w tym morderstwie jest niemożliwego do zrobienia przez ludzi, ewentualnie zwierzęta, albo też ludzi+zwierzęta. Prawdą jest tylko to że znaleziono trupa, a reszta to nadinterpretacje paranormalnych.


  • 0



#47

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Całkiem możliwe że niektóre części zostały wypalone, tak było łatwiej, i prościej. I to widać po tych zdjęciach że gnaty są jakby zwęglone.

Powiedz mi co w tym morderstwie jest niemożliwego do zrobienia przez ludzi, ewentualnie zwierzęta, albo też ludzi+zwierzęta. Prawdą jest tylko to że znaleziono trupa, a reszta to nadinterpretacje paranormalnych.

Np to, że się nie bronił, a nie był związany i był przytomny. Nie ma śladów walki, za to facet zmarł z bólu(!). Zwierzęta raczej by go objadły, a nie wgryzały się tylko w pewne części ciała z precyzją chirurga nie pozostawiając innych śladów. Ciało mimo tego, że znaleziono je dopiero po pewnym czasie to nie było w rozkładzie. Którzy mordercy chodzą z prętami, palnikami, wycinarkami i bóg wie czym jeszcze jednocześnie? Dlaczego nie było żadnych śladów, nie wiem choćby włosa podejrzanego, czegokolwiek. Chyba przy tak precyzyjnej i żmudnej operacji jest dość duże prawdopodobieństwo pozostawienia jakiegokolwiek śladu ludzkiej działalności. No chyba, że byli w rękawiczkach, w workach foliowych na butach i w kombinezonach. Prędzej uwierzę, że to CIA testowało jakieś urządzenia na zbyt rozgadanym byłym oficerze niż że dokonali tego zwykli przestępcy czy zwierzęta(to już w ogóle bezsensu, żaden zwierzak nie zostawia takich precyzyjnych, wyciętych otworów).


  • 1



#48

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Dlatego właśnie napisałem "mafijne porachunki". W tamtym rejonie świata takie rzeczy się zdarzają. W raporcie nie ma niczego nadprzyrodzonego, z wyjątkiem braku identyfikacji sprawcy/sprawców.
  • 0



#49

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale gdzie ty tam widzisz tą precyzję? Powtarzasz tak za tym co napisali. Ja tego nie widzę, jest tylko czacha bez skóry, urwana i zczerniała ręka. A to że się nie rozkłada? Bez przesady? Gdyby się nie rozkładało to na tych zdjęciach by trup wyglądał elegancko, jak świeżo po zgodnie. Normalnie zwłoki są zgniłe i to widać. Przy tego typu przypadkach zawsze pojawiają się dwa elementy, czyli rzekomo precyzyjne cięcia, otwory i brak krwi. Nawet gdyby z trupa został tylko sam popiół to i tak bym widział te same opisy. Podobnie to wygląda w przypadku okaleczeń zwierząt. Też miała być nieziemska precyzja, brak krwi itp. a jak położono jakąś krowę na polu, to się okazało że przyszły inne zwierzęta i obżarły i to też wyglądało tak samo precyzyjnie.


  • 0



#50

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież widać wyraźnie dokładne otwory na ciele, jak już ktoś nie dostrzega takich rzeczy na zdjęciach to nie dziwne, że nie widzi nic dziwnego. Wyglądają jakby były wypalone na wylot ogromnym papierosem, coś takiego;

zaglowek-dziura-przed.jpg

Tylko dużo większe i na ludzkiej skórze, raczej do normalnych obrażeń to nie należy.


  • 1



#51

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A weź sobie kawałek prosiaka i stalowy pręt zbrojeniowy. Pręt zaostrz, podgrzej nad palnikiem gazowym i wbij z kawałek prosiaka. Zobaczysz idealnie okrągły ślad, ze śladem wypalenia. Podobny efekt będzie jak weźmiesz wielkokalibrowy rewolwer czy pistolet i strzelisz przykładając go do ciała. Będzie prosta, okrągła dziura z nadpalonymi krawędziami. Kulę potem się wygrzebie by nie można było dopasować jej do lufy. Znajdź choć jeden niewytłumaczalny fakt w tym morderstwie.
  • 0



#52

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie albo pręt, albo taki palnik

 

Metod jest wiele. Ale najpewniej są to rany postrzałowe.


  • 0



#53

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rok szkolny się zaczął i pojawiło się mnóstwo ekspertów, którzy jak Dr Mack poświęcili dużą część życia na zbadanie fenomenu zwanego uprowadzeniami. Zamiast zastanowić nad tym zjawiskiem celem niektórych jest tylko i wyłącznie "ukręcenie łba" tematowi. Jeszcze raz zapytam skąd nabywacie te "życiowe" mądrości? Jakieś specjalne kierunki w szkołach są? Wujek google jest autorytetem, czy to tylko Wasze fantazje pobudzane przez nudę?


  • 3

#54

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Spróbuję być delikatny, by nie zranić Twoich uczuć. Wiem, że to jest lipa ponieważ w przeciwieństwie do "wierzących" myślę logicznie. Posiadam szeroką wiedzę z szeregu dziedzin nauki, bo gdy inni oglądali Dragon balle i inne pokemony, ja oglądałem Discovery Channel. Gdy inni czytali komiksy, ja czytałem książki. Gdy inni przyjmowali różne rzeczy na wiarę, ja szukałem dowodów. Jak na razie nie było ani jednego niezbitego dowodu na wizyty obcych na naszej planecie. Są co najwyżej domysły szurniętych pseudonaukowców. A te tzw. "dowody" da się wyjaśnić naukowo w banalny sposób. Trza być misiem o bardzo małym rozumku, by tego nie rozumieć.
  • 0



#55

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

Chyba nie twierdzisz DC jest naukowym autorytetem we wszystkich dziedzinach nauki... Tak się składa że żyje na tym świecie wystarczająco długo by zrozumieć kiedy wciskają Ci kit a kiedy po prostu coś jest niedopowiedziane. Przeczytałem mnóstwo książek, co ciekawe od bardzo dawna literatura (każda) podlega specyficznej cenzurze. Dokładniej jeśli nawet znajdzie się coś interesujące w książce to pojawi się stado naukowców czy pseudonaukowców prześmiewców którzy postarają się byś już nigdy niczego nie opublikował. Tak było i jest z wieloma odkryciami i teoriami. 

Mówisz że "dowody" można wyjaśnić naukowo? Czy przeczytałeś ten fragment zanim kliknąłeś "Wyślij"? Z tego co ja naczytałem się zauważyłem że bardzo często pojawia się określenie "nie wyjaśnione". Takich przypadków w naszej historii przez ostatnie kilkaset lat jest mnóstwo. Skoro dla Ciebie inni są szurniętymi pseudonaukowcami chociaż mają często tytuł doktora to kim jesteś Ty? Ale gdy wspomniałeś o Dragon Balu mogę się domyślać że daleko Ci jeszcze do 30.... 


  • 3

#56

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepiej jest zwalić winę na kosmitów, pewnie ludzie którzy zarżneli tego gościa też się z tego cieszą że ktoś próbuje skierować sprawę na inne tory.
  • 0



#57

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Andy-1970

Skoro takie rzeczy się cenzuruje, to skąd się bierze cała masa książek na takie tematy? O wiarygodności nie decyduje tytuł, ani wykształcenie, tylko fakty i weryfikowalne dowody. Jeśli jakiś doktor napisał, że sądzi, że coś jest takie i takie, to jeszcze nie znaczy, że to prawda. Dopiero gdy inni nie będą mogli tego obalić, to jego hipoteza staje się obowiązującą teorią.


  • 0



#58

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A weź sobie kawałek prosiaka i stalowy pręt zbrojeniowy. Pręt zaostrz, podgrzej nad palnikiem gazowym i wbij z kawałek prosiaka. Zobaczysz idealnie okrągły ślad, ze śladem wypalenia. Podobny efekt będzie jak weźmiesz wielkokalibrowy rewolwer czy pistolet i strzelisz przykładając go do ciała. Będzie prosta, okrągła dziura z nadpalonymi krawędziami. Kulę potem się wygrzebie by nie można było dopasować jej do lufy. Znajdź choć jeden niewytłumaczalny fakt w tym morderstwie.

Przystaw sobie pistolet na kulki do ręki i strzel, zobaczysz czy rana będzie wielkości kulki i czy będzie równomierna. A teraz weź sobie pistolet z ostrą amunicją i strzel, możesz wrzucić zdjęcie na dowód czy rana jest taka równa, czy nie było odrzutu, nie rozerwało Ci skóry, czy nie jesteś zalany krwią, etc.

Metalowy rozgrzany pręt pasuje lepiej, tylko, że skóra to nie jest papier, że sobie przyłożysz pręt i za chwilę masz dziurę zrobioną, skóra się najpierw będzie smażyć, zobacz sobie jak niektórzy wypalają sobie na skórze jakieś symbole rozgrzanymi pogrzebaczami jaki jest efekt., a wejdź później jeszcze raz w rzucone przeze mnie zdjęcie, ten gość ma normalnie wypaloną dziurkę, do której byś mógł włożyć palec i sobie tam pogrzebać, bo nawet na zdj widać, że w miejscu wypalenia jest "pusto". Pręt chyba miał temperaturę z 1000C.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 29.09.2014 - 15:56

  • 2



#59

marko895.
  • Postów: 173
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zaczęło się od teorii mówiącej, że człowiek ten w jakiś sposób zmarł, następnie został obżarty przez różnej wielkości zwierzęta. Później mieliśmy szpikulce do lodu, pręty, rany postrzałowe, palniki. Oczywiście niczego nie można wykluczyć, ale porównując te pomysły z tym co widzimy na zdjęciach , wydaja się mało prawdopodobne. Ten kto dokonał tej zbrodni na pewno znał się na anatomii człowieka, wiedział w jaki sposób zrobić otwory przez które następnie można wyssać wnętrzności. 

 

Możliwe, że dokonał tego jakiś psychopata lub ofiara naraziła się jakiejś lokalnej mafii, ale wygląd zwłok na to nie wskazuje, bo po co mieliby sobie zadawać tyle trudu, skoro można było zabić czy nawet torturować w o wiele łatwiejszy sposób. O ile się nie mylę, to wysysanie organów wewnętrznych przez dziury w ciele nie należy do powszechnych praktyk i dlatego ten przypadek jest szczególny.Do tego dochodzi fakt, że niektóre z ran widocznych na zdjęciach są bardzo podobne do tych, które widywałem przy okazji okaleczeń bydła. Wątpię, że zabójca najpierw trenował na zwierzętach.

 

Bardziej wygląda mi to na "zabieg", mający na celu pobranie materiału organicznego, a śmierć pacjenta w wyniku bólu była po prostu skutkiem ubocznym. Nie mam pojęcia kto i w jakim celu mógł tego dokonać i chyba nawet nie chce wiedzieć. Ale już sam fakt, ze o tej sprawie zrobiło się głośno, nie było śladów walki ani niczego pozostawionego przez sprawców pokazuje, że nie było to jedno z typowych morderstw. 

 

Do fanatyka mi daleko, ale chyba wolałbym, żeby stali za tym "Ufole", bo świadomość, że mógłby to zrobić człowiek trochę mnie przeraża.


  • 2

#60

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyssali mu organy a śmierć była skutkiem ubocznym? Jakby obcieli mu głowę to też byś tak napisał?

Poza tym nie wierzę w żadne wyssane organy ani wyssaną krew. Założyłbym się o milion, że tego w raporcie nie ma.
Marko przecież wystarczy sobie poczytać jak zabijano ludzi w trakcie rzezi na wołyniu, albo o tym jak ciął swoje ofiary kuba rozpruwacz. Więc sposób w jaki potraktowali tego kolesia jest okrutny ale patrząc na inne przypadki mogli to zrobić ludzie.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 30.09.2014 - 06:39

  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: dr Mack, ufo, spotkania IV stopnia, uprowadzenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych