Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne światła w pokoju

trójkąt światła pokój kosmici wielki wybuch

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Proboszcz.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 Jestem uczniem i 2 lata temu wstając rano do szkoły o 6.50 (normalnie wstaje o 7, wiec mialem 10 minut czasu dodatkowo) leżałem sobie na łóżku i rozmyślałem jak powstał świat. Według naukowców przez wielki wybuch, więc o nim też pomyślałem. W tamtym momencie zauważyłem białe światło, ale nie dawało one żadnych smug i znajdowało się  na suficie przy ścianie. Było jakoś o 1/4 mniejsze od piłki golfowej. Po kilku sekundach te światło robiło się na tysiąc mniejszych i rozpowszechniło się do o koła tej początkowej, im dalej od niej, tym coraz rzadsze byly te światełka. Po 5 sekundach wszystko cofnęło się do stanu pierwotnego i zniknęło. Jeśli ktoś mnie nie zrozumiał, wyglądało to tak samo jak w teorii wielkiego wybuchu(!). Co wtedy pomyślałem? Zacytuje swoje myśli : "mój mózg płata mi figle i pokazuje jak wyglądało powstanie świata". Nie przejmował bym się tym gdyby to się nie powtórzyło po kilku sekundach po mojej prawej stronie, (również na suficie przy ścianie).Wtedy się przestraszyłem i  zamknąłem oczy sprawdzając czy to jest naprawdę, czy tylko ślad który pozostał po pierwszym rozbłysku. Na końcu pojawił się też trzeci. Razem tworzyły trójkąt równoramienny. Nie wiem co o tym myśleć.


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesteś pierwszym który zobaczył jak wyglądał wielki wybuch.
  • 0



#3

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Halucynacja po śnie albo po prostu złapał cię jeszcze na chwile sen. Takie coś jest możliwe.


  • 0



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I tak, że Ty to pamiętasz z tyloma szczegółami po dwÓch latach.

 

Ty - sądząc po liczbie w nicku, powinieneś pamiętać jak się pisze po polsku.

 

Kronikarz.


  • -1



#5

Proboszcz.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halucynacja po śnie albo po prostu złapał cię jeszcze na chwile sen. Takie coś jest możliwe.

Nie mógł to być sen, gdyż byłem rozbudzony (ani troche senny) i mogłem spokojnie myśleć trzeźwo.

Co do halucynacji, jest to chyba najlepsze wytłumaczenie, ale z tego co o tym przeczytałem, podczas halucynacji widzi się rozmazane postacie i inne przedmioty tak jak w paraliżu sennym, ale mogę się mylić.


  • 0

#6

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niewiarygodne! Ale... Ładna wizja. Może masz taki umysł, który na jawie rzuca Ci projekcje? Każdy z nas działa inaczej, a mózg to niesamowite, niepoznane tak na prawdę dotąd narzędzie. :)


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: trójkąt, światła, pokój, kosmici, wielki wybuch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych