Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Kalendarium III Wojny ¦wiatowej - Europa i ¦wiat

nostradamus wojna ¶wiatowa kalendarium

  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
80 odpowiedzi w tym temacie

#61

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Tak, to była ironia. Nie mam zaufania do internetowych wieszczów przewidujących wojny światowe.

 

Nikt nie przewiduje wojny.  Jeśli jednak Arabia Saudyjska kupuje broń od usa za 100 miliardów dolarów, a Iran pierwszy raz od 1988 r. strzela rakietami typu IRBM to sugeruje coś. Izolacja Kataru też. Trzeba podbić pałeczkę bo ropa tanieje. A Syria jest już tak pokręconym konfliktem, że nie trudno o pomyłki..

 

Iran zaatakował w ten sposób Państwo Islamskie żeby się zemścić za ich atak w Teheranie i przy tym wspomóc swojego sojusznika.


  • 0

#62

Children of the Sun.
  • Postów: 101
  • Tematów: 38
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Scenariusz III wojny wg. TVN'u :mrgreen:

https://fakty.tvn24....iat,763770.html


  • 0



#63

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zabawnie się teraz patrzy na ten temat po upływie 7 lat.

 

Co z wojną domową w USA za rządów Obamy? Nie ma.

Co z nowym królem, który miał objąć tron w UK zaraz, za momencik, bo Elżbieta II jest stara i zaraz umrze? Elżbieta bije rekordu długości czasu rządzenia

Gdzie się podziało Państwo Islamskie? Znikło

O Amancie rządzącym Włochami już nie wspominam.


  • 0



#64

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

4. Zamieszki w Anglii po objęciu tronu przez nowego króla.
 

No to zobaczymy jak to się potoczy...


  • 0

#65

Biedronka.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

4. Zamieszki w Anglii po objęciu tronu przez nowego króla.
 

No to zobaczymy jak to się potoczy...

 

 

Pod warunkiem, że dotyczy to Karola III, a nie jego syna albo wnuka...


  • 2

#66

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano



Jak zabawnie się teraz patrzy na ten temat po upływie 7 lat.
 
Co z wojną domową w USA za rządów Obamy? Nie ma.
Co z nowym królem, który miał objąć tron w UK zaraz, za momencik, bo Elżbieta II jest stara i zaraz umrze? Elżbieta bije rekordu długości czasu rządzenia
Gdzie się podziało Państwo Islamskie? Znikło
O Amancie rządzącym Włochami już nie wspominam.


Czy jasno jest powiedziane że to musi być Obama a nie jakiś kolejny "czarny" prezydent?
Mamy Karola III bo elzuni się zeszło.
Państwo islamskie ukrywa się w kurdystanie.
Amant rządzący włochami raczej nie wróci do władzy więc nie kompletne są te przepowiednie. CHociaż K. Jackowski widział w swoich wizjach wielki głód depopulację stratę wartości pieniądza 50% inflację czyli chleb po 10 zł i wielki głód a że w całej Europie i Ameryce jest inflacja arabowie mogą się skupić na budowaniu swojego arenalu

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  • 0



#67

Bartek94.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obecny król rządzi dopiero czwarty miesiąc. Jeśłi Jackowski ma rację że coś wydarzy sie przed końcem kadencji PiS-u to pewnie będzie to globalna akcja. Jak dojdzie w Anglii do zmieszek na jesieni to by pasowało. Zmieściło by się w pierwszym roku panowania Karola. 

 

ISIS przez ustanowienie kalifatu próbowało na siłę dopasować bierzące wydarzenia do przepowiedni w hadisach. Taka próba sprowokowania apokalipsy. W hadisach natomiast jest powiedziane wyraźnie że wstępem do pojawienia się Mahdiego będą walki domowe w Syrii. Armie które będą brać udział w wojnach Mahdiego wyruszą z Maghrebu, Jemenu i Afganistanu, Ciekawym zbiegiem okoliczności akurat w tych krajch ciągle coś jest nie tak jak powinno. Syria i Jemen od 2011 roku płoną wojnami religijnymi. W Afganistanie włądze przejeli Talibowie, a w rejonie Maghrebu (no dobra, troche na południe) jest Boko Haram oraz ISIS i poczynają sobie coraz śmielej.

 

Jak już poruszyłem temat islamu to mam pytanie odnośnie opisu Mahdiego u Nostradamusa. W Intenrecie krązy opis centurii jakoby jakimś III Antychrystem był jednooki Talib. Czy ten opis faktycznie wyszedł spod pióra Nostradamusa, czy to tylko wymysł internetowy? Bo w isalmskich przepowiedniach jest opis postaci z jednym okiem, nazywany jest Dajjal, ale ma on być przeciwnikiem Mahdiego.


  • 0

#68

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Słuchałem podcastu K. Jackowskiego tam było powiedziane 6 krajów europejskich wejdzie do Ukrainy jako wojska sojusznicze by wspomóc walkę przeciw Rosji i polska będzie przewodziła temu kontyngetowi.
Kraje bałtyckie odpadają ich bronią Amerykanie jakiś czas temu do Holandii przypłynął pokaźny kontyngent wojska Polska Czech Słowacja jeszcze 3 brakuje może Skandynawia.
PiS będzie chciało odwlec wybory wprowadzić jakaś nowelizację, ustawę. Że w czasie wojny nie można przeprowadzić wyborów i obecny sejm, prezydent mają kadencję bezterminową

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  • 0



#69

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W kontekście wszystkich proroctw opisanych w wątku otwierającym, jak myślicie. Czy obecne wydarzenie ma Bliskim Wschodzie (wojna Palestyny z Izraelem) to coś, co może doprowadzić do zrzucenia bomby atomowej? Od tego momentu mielibyśmy liczyć 10 lat do rozpoczęcia III Wojny Światowej. I jak to się ma według Was do projektu "Niebiańska Jerozolima"?


  • 0

#70

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, trzeciej wojny światowej z tego nie będzie ale spodziewalbym się innego kataklizmu po tej wojnie. Benzyna po 8-10zl.
  • 0



#71

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ma pytanie czy ktos moze pamieta stare forum z przepowiedniami niejakiego Fantmomisty ?? (pisal ze ma przekazy od "wyzszego"

 

to bylo jakies 10 lat temu  to  tam gdzie pisali tez o innych "prorokach z netu"

 

on tam pisal ze PIS bedzie 2 kadencje i potem juz ludzie benda mieli dosc ich

 

ze Ludzie z Izraela benda przenosic sie do Polski

 

w 2024 wybuchnie wojna i wszyscy kobiety ,mlodzi benda szli w buty wojskowe i wysylani na front

 

potem jakas katastrofa jakich ogon komety liznie nasza planete

 

pamietam ze to forum przez polityke zamkneli to bylo jakies 10 lat temu

 

oo tam bylo duzo w temacie przepowiedni zapisanych w org Bibli to tzw KOD Bibli

 

dos dlugo ladnych pare lat byl temat tam ciagniety

 

 

mam stary link do tego zapisany   http://katalogi.pl/  forum dyskusyjne ale nic nie ma


U¿ytkownik andi edytowa³ ten post 10.10.2023 - 21:52

  • 0

#72

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma takiego forumowicza, podobnie jak odnośnik nie jest z naszego forum. Zawsze w linku do naszego forum znajdziesz odnośnik .paranormalne.pl po którym jest łatwo poznać, że to od nas. Może na innym forum to było?





#73

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie bylo tu to bylo inne forum swego czasu jedyne o taki temacie gdzie byl  poruszany temat KODU BIBli

 

tam byl np taki temat   3 Wojna swiatowa kod bibli   jakos tak  i albo 3 Wojna swiatowa przepowiednie

 

to bylo bardzo dawno napewno jakies 18 lat temu bo tyle ma moj pierworodny

 

ooo tam byl tez gosc Materialny albo Niematerialny co tez niezle trafial z przepowiedniami

 

ale mi bardziej chodzi o tego Fantomiste jakos tak  pamietam te jego przepowiednie to byly jego nie jakies tam z neta


znalazlem cos takiego to bylo to

 

https://forum.gazeta...Kod_Biblii.html

 

tam na dole jest nazwa tego forum

 

forumzn.katalogi.pl/temat2154/

 

moze mozna to jakos ogarnac zeby te posty tam jakos zobaczyc

 

 

udalo mi sie cos znalezsc to byl juz chyba koniec to forum nazywalo sie Forum FZN wlasnie po Smolensku wlazla tam polityka i forum zamkneli

 

https://www.sfd.pl/P...ml#post-9513274


U¿ytkownik andi edytowa³ ten post 12.10.2023 - 22:40

  • 0

#74

blackcat88.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie bylo tu to bylo inne forum swego czasu jedyne o taki temacie gdzie byl  poruszany temat KODU BIBli

 

tam byl np taki temat   3 Wojna swiatowa kod bibli   jakos tak  i albo 3 Wojna swiatowa przepowiednie

 

to bylo bardzo dawno napewno jakies 18 lat temu bo tyle ma moj pierworodny

 

ooo tam byl tez gosc Materialny albo Niematerialny co tez niezle trafial z przepowiedniami

 

ale mi bardziej chodzi o tego Fantomiste jakos tak  pamietam te jego przepowiednie to byly jego nie jakies tam z neta


znalazlem cos takiego to bylo to

 

https://forum.gazeta...Kod_Biblii.html

 

tam na dole jest nazwa tego forum

 

forumzn.katalogi.pl/temat2154/

 

moze mozna to jakos ogarnac zeby te posty tam jakos zobaczyc

 

 

udalo mi sie cos znalezsc to byl juz chyba koniec to forum nazywalo sie Forum FZN wlasnie po Smolensku wlazla tam polityka i forum zamkneli

 

https://www.sfd.pl/P...ml#post-9513274

 

 

Wydaje mi się, że można jeszcze poczytać kilka stron z tematu:

 

http://web.archive.o...i-t2154-s1.html

 

Do kolejnych stron można przejść klikając na dole strony przycisk "Następna>". Gdyby jednak był problem i nie znalazło archiwum strony to w górnym searchbarze wayback machine trzeba zmienić nr strony w linku i kliknąć przycisk "GO":

 

Zrzut ekranu 2023-10-17 091313.png

 

Ofc wszystkich stron nie ma w archiwum, ale i tak jest sporo do poczytania z tego co widzę... Sam się pewnie przez to nie przebiję z braku czasu, ale jak ktoś znajdzie coś ciekawego to prosiłbym o wrzucenie na forum dla potomności.

 

 

EDIT:

 

Lista stron ze wspomnianego tematu:

 

http://web.archive.o...d_Biblii-t2154*


U¿ytkownik blackcat88 edytowa³ ten post 17.10.2023 - 08:25

  • 0

#75

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tam najbardziej tresciwe byly wpisy Fantomisty i Niematerialnego jakos tak


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub wiêksz± liczb± s³ów kluczowych: nostradamus, wojna, ¶wiatowa, kalendarium

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 2

0 u¿ytkowników, 2 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych