Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kalendarium III Wojny Światowej - Europa i Świat

nostradamus wojna światowa kalendarium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#31

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Np walka z ISIS i ich małe zaangażowanie, mimo że największy problem jest u ich granic. Kolejne - pomoc USA i zachodu dla Kurdów, a znowu Turcja ma to gdzieś, bo jest z nimi na stopie wojennej. Wczoraj prowokacje na wodzie względem Cypru. A wcześniej jeszcze w kwestii Krymu, gdzie przecież jest tylu Tatarów, zamiast przycisnąć Rosje wraz z NATO, to Ci zaczęli handlować z Rosją. W ogóle nie widzę współpracy na linii USA-Turcja, czy NATO-Turcja.

Mam dziwne wrażenie, że gdyby nie to, że są w NATO to w ogóle zaatakowaliby Kurdów razem z ISIS.


  • 0



#32

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak jak w planie trzech wojen,po drugiej miało powstać państwo Izrael,żeby było zarzewie do trzecie wojny


  • 0

#33

Persephone.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krzyż na niebie... Jeszcze na koniec Jezus powinien zstąpić z nieba i zabrać tych, co pozostali.
Nistradamusa to można odczytać na milion sposobów.
  • 0

#34

żywe srebro.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

a mnie interesuje zwłaszcza X centuria i 74 czterowiersz:

 

Centuria X czterowiersz 74
Au revolu du grand nombre septiesme
Apparoistra au temps Jeux d Hacatombe,
Non esloigné du grand eage millesme,
Que les entres sortiront de leur tombe.

 

moje wolne tłumaczenie:

 

Zakończył się\Wypełnił się wielki siódmy numer wielkiego\najstarszego\wspaniałego
Pojawią się\Pojawi się w momencie igrzysk hekatomby,
Niedaleko od wielkiego tysiąclecia,
że wstąpili z grobów. \ że należy wstąpionych ich z grobów.

 

posługiwałem się translatorem, coś tam poprawiłem od siebie, nie ważne

 

pierwszy werset odnosić sie może do ostatniego wersetu, a więc może po kolei chodzi o liczbę 7, wg numerologii, rok 2014 to rok o wibracji siódemki, ale jest napisane, o jego końcu raczej. drugi werset odnosi się do hekatomby podczas igrzysk, czyżby soczi? 3 werset może odnieść należy bezpośrednio do 1 i 2 wersetu, bo rok o numerologicznej siódemki to 2005 rok, ale też 2014, bo potem to już za daleko od  wielkiego tysiaclecia, czyli roku 2000, poza tym igrzyska w tle, których wybuchła wojna to też rok 2014, a co do ostatniego wersetu, to chodzi o wystąpienie lub wstąpienie z grobów. Tego nie ejstem pewien, ale na myśl mi przychodzi 1 listopada, w koncu wstąpienie w groby i wystąpienie z grobów kojarzy się z 1 listopada. no i oczywiście ta data by się ładnie pokrywała w związku z końcem siódemki numerologicznej, a więc całkiem blisko od 1 listopada do końca roku. to moja wolna interpretacja na temat III wojny. a dlaczego tę centurie sobie wybrałem, wiem napiszecie zabrzmi idiotycznie, ale miałem sen o wojnie, ale to nic nowego tylko utkwwilo mi w pamięci jak ktoś mówił o X centurii. być może to głupota, choć trzy pierwsze wersety wg mojej interpretacji pokrywają się, a co do czwartego dopiero skojarzyłem 4 werset, gdy zacząłem rozmawiać o dniu wszystkich świetych. Aha znalazłem jeszcze coś, mianowicie Paweł Globa (rosyjski jasnowidz) mówi o dacie 5 listopada, że wybuchnie wojna. ciekawe tylko którego roku. Czekam na komentarze

 

ps. Rosja 10 września przetestowała "Buławy", która okazała się bronią mogącą przełamać obronę nato, choć osobiście lubie ruskich, bo wolę ich od zachodu, który non stop nas oszukiwał i gdyby teraz Rosja miała uderzyć na zachód to po raz kolejny by nas pewnie zostawił, to przyznam że Putin robi się niebezpieczny... swoją drogą żadne nato nam nigdy nie zapewni bezpieczeństwa, jeśli sami go sobie nie zapewnimi, a jedyne zabezpiecznie to broń jądrowa, mysmy wojny nie przegrali, z pewnością nigdy się nie zbliżymy do potencjały Rosji, czy chociażby Francji lub Anglii, ale wystarczyłoby nam kilkanaście głowic, no i warunek, głowice te w żądnym wypadku nie mogłyby być kupione w usa, u tych oszustów, wystraczyłoby kupić broń we Francji, ale to taka moja mała dygresja, od ktbórej nie mogłem się powstrzymać...


Użytkownik żywe srebro edytował ten post 22.10.2014 - 19:25

  • -2

#35

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W październiku pisałem, że Turcja może być taką "V kolumną" i cóż się dziś dowiadujemy? Raptem miesiąc później:

Prezydent Turcji wzywa kraje muzułmańskie do zjednoczenia

Recep_Tayyip_Erdogan_0.PNG

 

Wojny na Bliskim Wschodzie, w których bezpośredni lub pośredni udział biorą Stany Zjednoczone, stały się dla wielu ludzi czymś zupełnie normalnym, choć prowadzą one do kolejnych podziałów w świecie islamskim. Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan powiedział, że kraje muzułmańskie muszą się zjednoczyć aby poradzić sobie z największym kryzysem humanitarnym i politycznym w historii.

 

Wojna z terroryzmem rozpoczęła się 13 lat temu - wszyscy wiedzą od czego się to zaczęło. Amerykanie brali udział w wielu wojnach, między innymi w Afganistanie, w Iraku, w Pakistanie, w Somalii a dziś wojna toczy się zarówno w Syrii jak i w Iraku. Wszystkie konflikty zbrojne na Bliskim Wschodzie jakie toczyły się w przeszłości i toczą się dziś powodują, że świat islamski staje się coraz bardziej podzielony i coraz słabszy.

 

Recep Tayyip Erdoğan powiedział w trakcie wczorajszego przemówienia w stolicy kraju, że to kraje zachodnie, które "kochają ropę, złoto, diamenty i tanią siłę roboczą ze świata islamskiego", tworzą konflikty w tym regionie. Prezydent Turcji dodał, że nie ma sensu liczyć na jakąkolwiek pomoc Zachodu.

 

"Jedynym warunkiem aby przezwyciężyć kryzys w świecie islamskim jest jedność, solidarność i sojusz. Uwierzcie mi, możemy rozwiązać każdy problem tak długo, jak będziemy zjednoczeni" - powiedział Recep Tayyip Erdoğan.

 

Relacje między USA a Turcją ostatnio pogorszyły się ze względu na wydarzenia w Syrii, związane z obecnością samozwańczego Islamskiego Państwa. Władze Stanów Zjednoczonych chcą aby Turcja brała większy udział w wojnie z islamistami, natomiast Erdoğan domaga się aby poczyniono zdecydowane kroki, które pozwolą obalić prezydenta Syrii, Baszara al-Assada.

Jak widać nie trzeba być żadnym prorokiem, żeby z całkiem niezłym efektem przewidzieć co się może wydarzyć, a zaznaczam, że ja tylko tak minimalnie się tym interesuję. Tacy eksperci czy analitycy to spokojnie mogą prawie bezbłędnie przewidzieć takie wydarzenia na miesiące/lata wprzód i nie trzeba ich od razu prorokami obwieszczać.

Żeby się jeszcze nie okazało, że Turcja będzie furtką dla Islamistów...


  • 1



#36

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To, co mówi ten człowiek (samozwańczy szach...) to jedno, a to, co Turcja zrobi, to drugie. W Turcji coraz mniej ludzi, szczególnie młodych, ma zaufanie do rządu i prezydenta. Gorzej, że policja ma na to klasyczne sposoby (vide: plac Taksim jakiś czas temu). Poza tym jest jeszcze Kurdystan, który walczy z ISIS, z którym walczy Turcja, która walczy z Kurdystanem...


  • 0

#37

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tam ciągle wzywają do jednoczenia i zabijania,chyba nawet niczym innym się nie zajmują


  • 1

#38

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że już powoli możemy zacząć mówić o dekacie superterroryzmu. Moim zdaniem to się dopiero zacznie, ale po wydarzeniach ze stycznia 2015 w Paryżu, można już snuć prognozy...


  • 0

#39

nr 5.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Superterroryzm już jest, a akty terrorystyczne zaliczają się raczej do zwykłego terroryzmu :)
  • 0

#40

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

8. Wojna domowa w USA za rządów Obamy.

 

Czy Barack Obama pośle armię, by zajęła Teksas?

 

Polska teoria o zamachu smoleńskim to pryszcz w porównaniu z tym, co można usłyszeć w Teksasie. Krążą tam plotki o przygotowywanym przez prezydenta Obamę stanie wojennym, masowych aresztowaniach i konfiskacie broni.

 

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1...l#ixzz3gA3ayLVf

 

PS

Wiem, że wyborcza, przepraszam :(


  • 1

#41

Twoja stara.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

56. Szwecja i Norwegia zostaną oderwane od lądu i będą wyspą.

 

 

W jaki sposób ? Przecież ruchy tektoniczne trwają tysiące, miliony lat a nie kilkadziesiąt lat :)

 

59. Taliban zajmuje Hiszpanię i Portugalię, Włochy, Turcję, Grecję, Macedonię, Bośnię i Chercegowinę, Chorwację i Czarnogórę, Albanię oraz Rumunię (do 7 lat od rozpoczęcia wojny).

 

 

Bośnię i Hercegowinę :)

 

 

67. Polska i Niemcy podpisują z Talibanem traktat, wprowadzają islam i udzielają pomocy wojskowej.

 

 

 

Nie wiem jak w Niemczech ale w Polsce jest to niemożliwe :)


  • 1

#42

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że nie czytałem całego, ale:

67. Polska i Niemcy podpisują z Talibanem traktat, wprowadzają islam i udzielają pomocy wojskowej.

to zdanie jest tak irracjonalne, że w skali głupoty może być solidnym rywalem dla teorii chemtrails.


  • -1



#43

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że nie czytałem całego, ale:

67. Polska i Niemcy podpisują z Talibanem traktat, wprowadzają islam i udzielają pomocy wojskowej.

to zdanie jest tak irracjonalne, że w skali głupoty może być solidnym rywalem dla teorii chemtrails.

To przeczytaj całe ;).

 

W temacie jest wszystko wyjaśnione. To nie jest >moja< wizja, ale ułożone w chronologicznym porządku wydarzenia z tematu z Aretuzą :)


  • 0

#44

GreenMask.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że nie czytałem całego, ale:

67. Polska i Niemcy podpisują z Talibanem traktat, wprowadzają islam i udzielają pomocy wojskowej.

to zdanie jest tak irracjonalne, że w skali głupoty może być solidnym rywalem dla teorii chemtrails.


Może irracjonalne, ale tam nie jest napisane że "Polacy" przechodzą na Islam, tylko że "Państwo Polskie" uznaje islam jako religię narodową, Jak Mieszko I przyjął w 966 chrzest i chrześcijaństwo w Polsce to nie odraz wszyscy Polacy byli chrześcijanami. Po drugie znając nasze sprzedajne władze, one zrobią wszystko aby zachować swoje stołki( i tu akurat zrobią coś pożytecznego dla narodu.). Więc jak najbardziej jest to możliwe.


  • 0

#45

sebak1313.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że nie czytałem całego, ale:

67. Polska i Niemcy podpisują z Talibanem traktat, wprowadzają islam i udzielają pomocy wojskowej.

to zdanie jest tak irracjonalne, że w skali głupoty może być solidnym rywalem dla teorii chemtrails.

 

To zdanie nie jest irracjonalne, żeby to zrozumieć to polecam do przeczytania książki Piotra Zychowicza, a zwłaszcza Pakt Ribbentrop-Beck. Jest to wręcz idealna analogia. PS. Jak będę miał więcej czasu to i więcej o tym napisze  :>


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: nostradamus, wojna, światowa, kalendarium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych