Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna postać po przebudzeniu

Dziwna postać

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

tomuniekxx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy Mialem ok.9 lat , spałem w sypialni razem z ojcem , na korytarzu palilo sie swiatlo i podczas gdy sie przebudzilem , w swietle (w drzwiach) ujrzałem jakas dziwna postac , byla ona niewyrazna i trudno bylo co kolwiek wywnioskować , bo patrzylem pod swiatlo , postac wygladala na czlowieka , tyle ze z twarzy (po konturach) przypominalo jak by to byla twarz (mordka) jakiegos zwierzęcia , gdy to ujrzalem , to po cichu szeptem skierowalem glos ku tej dziwnej postaci szepcac " Mama ? Mamo to ty ? , moje pierwsze wrazenie bylo ze to byla mama , ale gdy sie postac sie nie odezwala , to zaczelem baczniej sie przygladac tej dziwnej postaci , nie ruszala sie ona , poprostu stala w miejscu i patrzyla prosto na mnie
, jak juz doszedlem do wniosku , ze to nie moja Mama , to zaraz szybko zakrylem sie kołdrą w nadzieji , ze ta dziwna zjawa odejdzie , pod kołdrą staralem sie obudzic ojca , obudzilem i powiedzialem "Tato cos stoi w drzwiach" (pokazujac palcem) , ojciec na to "nic tam niema" , a ja widzialem , nie był to zaden sen , byla to kompletna java , jakos po minucie postać zniknela a ja nie moglem zasnac przez reszte nocy  . Nawet piszac o tym przechodza mnie straszne ciarki . Co to mogło oznaczac ? , kim , lub czym mogla byc ta istota ?


Użytkownik tomuniekxx edytował ten post 12.09.2014 - 07:49

  • 0

#2

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ciezko to stwierdzic, od tego zdarzenia minelo sporo lat zapewne. Skoro pojawila sie raz, wystarczylo sie jedynie pomodlic za jej dusze i tyle


  • 0

#3

tomuniekxx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pragne zaznaczyc , ze od tamtego dnia , aż do teraz , przydarzaja mi sie wypadki i to takie wypadki z ktorych hmm ze tak powiem "normalni" ludzie nie uchodzili by z zyciem , a mi sie za kazdym razem udawało , wypadkow tych bylo do tej pory 6 (powaznych) , a w szpitalu mowili na mnie Superman , Batman xD .

 

1. Upadek z balkonu z 4 piętra uraz : pęknieta sledziona , wstrząsienie mózgu , bylem w śpiączce zaintubowany 3 tyg.

2. Potrącenie przez samochód , ktory jechal 120/h uraz : pogruchotane zebra , złamana lewa noga , lewa reka , palce u rąk , naderwany kreg szyjny , wstrząsienie mózgu i oczywiscie śpiączka 2 miesiace .

 

 

 

Wszystkich moze wymieniac nie bede , bo samo mnie to przeraza , zapewne Was rowniez .


Użytkownik tomuniekxx edytował ten post 12.09.2014 - 08:16

  • 0

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka Twoja karma. Znam ludzi, którzy przez całe swoje życie nawet się nie skaleczyli. Takim to trzeba by przypisać sześciu Aniołów Stróżów?

Ja w swoim marnym życiu już chyba wykorzystałem limit złamań, a był czas, że myślałem, że to się nigdy nie skończy. Jak na razie od 30 prawie lat mam spokój, choć wcześniej co najmniej dwa razy do roku witałem się z gipsem.





#5

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie to paraliż senny, sam miałem podobne zdarzenie.


  • 0

#6

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakby to był paraliż senny to autor tematu nie mógłby się ruszać ani wydawać żadnych dźwięków, a napisał przecież, że zadał pytanie czy to przypadkiem nie stoi mama. Dlatego paraliż odpada :)


  • 0

#7

PsychoTropical Berlin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A pytałeś się ojca rano czy to się wydarzyło? Bo może to było fałszywe przebudzenie, jak wiadomo różne dziwy się wtedy widzi :P


  • 0

#8

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Piszesz że postać miała pyszczek zwierzaka ale byłeś przekonany że to Twoja mama....hmmmm...dziwne...
  • -1



#9

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Toż to zwykłe omamy/przewidzenia związane z szybkim wybudzeniem się ze snu.
A jeszcze do tego okres dziecięcy (9lat) to wyobraźnia wtedy szaleje.
  • 0



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wyżej. To że nie był sparaliżowany to nie znaczy że widział ducha. Często takie wizje są bez paraliżu.
  • 1



#11

MadziaY.
  • Postów: 36
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Duch z twarzą jakiegoś zwierzęcia? Napewno ci się to przewidziało, to pewnie był koszmar.


  • 1

#12

tomuniekxx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coz .. kochani , to wszystko jest trudno wytlymaczyc . Mozliwe , ze poprostu jak juz ktos zreszta napisal "moja wyobraźnia zaszalała" , ale ja szczerze w to wątpie .

 

Jestem pewny ze nie byla To Moja matka , przywidzenia z kolei trwaja przez moze sekunde , a ja wypaczalem wzrok na ta dziwna postac przez dobra minute , wiec przywidzenie mozna wykluczyc .

 

Jak na 9 lat to troche dziwne , aby umysł 9 letniego dziecka (mnie) mogł sobie wyobrazic cos takiego i co najlepsze zobaczyc to ^^

 

Śnic , tez nie śniłem , bo wszystko bylo realistyczne


A pytałeś się ojca rano czy to się wydarzyło? Bo może to było fałszywe przebudzenie, jak wiadomo różne dziwy się wtedy widzi :P

 

Przemuś o ile pamietam , to ok poludnia ojciec zapytal mnie o co chodzilo w nocy i po co go budzilem .


Użytkownik tomuniekxx edytował ten post 12.09.2014 - 19:56

  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem pewny ze nie byla To Moja matka , przywidzenia z kolei trwaja przez moze sekunde , a ja wypaczalem wzrok na ta dziwna postac przez dobra minute , wiec przywidzenie mozna wykluczyc .

 

 

Nie był to duch twojej matki czy duch inny?

 

To było przewidzenie ,zwykły omam hipnagogiczny.  Takie widzenia czasami są krótkie a czasami trwają dosyć długo. I nie spieraj się, bo nie masz racji.


  • 0



#14

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... staralem sie obudzic ojca , obudzilem i powiedzialem "Tato cos stoi w drzwiach" (pokazujac palcem) , ojciec na to "nic tam niema" , a ja widzialem , nie był to zaden sen , byla to kompletna java...

Jedyny świadek, obecny w trakcie twojej "obserwacji" (ojciec) neguje to, co "widziałeś" ale tobie to nie przeszkadza - (nadal) z całą pewnością twierdzić, że to prawda?

Nawet piszac o tym przechodza mnie straszne ciarki . Co to mogło oznaczac ? , kim , lub czym mogla byc ta istota ?

 

Jaka istota? Ta, którą ty widziałeś, czy może ta, której nie widział twój ojciec?


  • 1



#15

dorian2t.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to paraliż senny, sam miałem podobne zdarzenie.

W paraliżu sennym nie można się ruszać, mówić, a on mógł powiedzieć "mamo, to ty?" i  obudził tatę, więc to na pewno nie jest paraliż senny


Użytkownik dorian2t edytował ten post 12.09.2014 - 22:01

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Dziwna, postać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych