Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewidywanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kurasza.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam nie za bardzo wierze w takie rzeczy.uważam że to czysty przypadek,może sie zdarzyć ze akurat o kimś sie myśli i dzwoni,ale ile razy gdy o kimś myślimy, dzwoni ktoś inny?
Po prostu według mnie jest to przypadek,a ze akurat ma związek z tym o czym myśleliśmy,zapamiętaliśmy go.

Edit by Wiesio
Uważaj na błedy...

  • 0

#32

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takiego rodzaju przeczucia to codzienność u psionika, po prostu polega na tym, że nasz umysł odbiera sygnaturę psi osoby dzwoniącej i od razu wiemy kto dzwoni. To nie jest tak, że my myślimy, a ta osoba dzwoni, tylko ona dzwoni, a my wiemy kto to jeszcze zanim podniesiemy słuchawkę. Można to u siebie wyrobić, jest to nawet prosta sztuka, aczkolwiek na ten moment nie dam szczegółowego poradnika bo w gildii zaczynamy się gubić w tekstach he he...
  • 0

#33

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ostatnio jak se leżałam w uchu to sobie o czymśtam myślałam i nagle przed oczami pojawił mi sie obrazek samochodu ,który ostro hamuje .ze 2 sekundy później usłyszłam pisk opon :o (pragnę dodać iż nie mieszkam na bardzo ruchliwej ulicy ,bardziej koło wiejskiej drogi.2 razyto sie powtórzyło.To drugie następnego dnia.Po tym kilka razy zdarzyło mi sie przepowiedzieć iedy będzie reklama. Zawsze gdy oglądam film i muwie oo zaraz będzie reklama to jest najwyżej za minute dalej. I przed tymi ,,przepowedniami" wogule o tym nie myśle.jakiś impusl mówi ,,bedzie reklama" i jest :]
  • 0

#34

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kasalagupagu, nie wiem czy wiesz, ale takie rzeczy są zakazane przez KK.
Jak dla mnie to czasem jest tak, że to się dzieje dzięki naszemu rozwojowi duchowemu dzięki któremu otwieramy się na taki świat, czasem dzieje się tak, dzięki rozwoju na podłożu psi, a czasem tylko nasz stróż chce dać nam sygnał o swoim istnieniu...
  • 0



#35

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio o jakie rzyczy ci chodzi?
Co to jest KK?
  • 0

#36

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio o jakie rzyczy ci chodzi?

Chodzi [mu] ogólnie o rozwój duchowy, psi itp.

KK to Kościół Katolicki :)
  • 0

#37

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzienki ale czemu zakazane przecież to jest ok :mrgreen:
  • 0

#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bo to się sprzecza z wiarą chrześcijańską. Człowiek nie może potrafić takich rzeczy. Odpowiedz sobie dlaczego palono czarownice ??
  • 0



#39

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nawet jakby chcial to nie moze. Tych poradnikow jest mnostwo itd. ale ie znam nikogos kto by potrafil cos podobnego na perfect... jest tutaj wogole ktos taki?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych