Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewidywanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

llokram.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja przewiduje do kogo trafi pilka. :> Ofkorz podczas meczu, w sumie fajnie to bo gram gorzej niz Rasiak i jak na WFie gramy to, az tak bardzo sie nie kompromituje. ;]

Szkoda, ze nie moge przewidziec przed meczem bo na razie tylko raz wygralem w STS, a obstawiam juz ile czasu. ;]
  • 0

#17

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo często zdarza mi się przewidywać różne rzeczy: Np w szkole nauczycielka zapisuje na tablicy równanie do rozwiązania, zastanawia się przez chwile jaką liczbę wpisać, a ja słyszę własną myśl "czternaście" i po chwili pani pisze 14... Podobnie jest w innych sytuacjach, czasem aż się tego boję... :/
  • 0

#18

Destro.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również miewałem chwile w których mogłem przewidzieć jakaś sytuacje czy nawet nastrój jakieś osoby nie widząc jej wczesniej.Może to była dedukcja, może instynkt ale perspektywa bycia jasnowidzem jest pociagajaca,,heh
  • 0

#19

Arzunio.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tez miewam takie cos sny i sie sprawdzaja ale to tylko np jedna scena ze snu jak cos wyglada
  • 0

#20

luk.
  • Postów: 59
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym przewidywaniem telefonów to jest bardzo często spotykane zjawisko.Sam doświadczam tego często,wyłączam dzownek w telefonie i np ogladam tv,po czym ide do pokoju w którym zostawiłem telefon i on akurat dzwoni.Nic w tym dziwnego nie widzę,przeczucie i tyle.Dziwne jest to że mam tylko takie przeczucie kiedy dzowni moja dziewczyna ;)
  • 0

#21

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja nigdy nie przewidziałem telefonu , może dlatego że mało mnie obchodzi kiedy ktoś zadzwoni, jak ma zadzwonić to to zrobi:D
sny mi się też jakoś nie sprawdzają , tylko moge liczyć na moje przeczucia bo tylko one się sprawdzają :D
  • 0

#22

Anuxunamun.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh szczerze mówiąc mnie to spotyka nader często.

Nie wiem co z tym zrobić bo czasami robię głupie rzeczy w różnych sytuacjach. Jednak nie nazwałabym tego przewidywaniem, a może hm, przeżyciem tej sytuacji jeszcze raz? Nieraz gdy zauważę że to się już zdarzyło zaczynam się nad tym zastanawiać i "wyłączam" się na chwile. Wszyscy się na mnie głupio patrzą. No ale co robić?

Albo mam jeszcze inną sytuację. Chyba jeszcze głupszą :mrgreen: Nie wiem jak to nazwać ale przewiduje budowę... Głupie nie? Ale mam na to kilka przykładów. Tak, więc:
- jak chodziłam jeszcze do gimnazjum musiałam często stać w korku w cholernie zatłoczonym autobusie i jechać po tragicznej (jak to w naszym kraju) drodze al. Stanów Zjednoczonych. Koszmar. Praktycznie codziennie modliłam się w myślach do władz żeby zrobili coś z tą drogą! Krew mnie zalewała dosłownie. Tak było przez około miesiąc? Po czym roboty wyszły na ulicę i piękna nowa trasa łazienkowska...
- podobna sytuacja patrząc na stare zawalające się kamienicy ulicy targowej
- identyczna chodząc do lo i spoglądając na zrujnowany szpital grochowski, a teraz prawie kończą remont. :hmm:

Wiem to głupie... No ale nie wiem... Teraz myślałam o remoncie ul dwernickiego, ale odnowili szaserów (przedłużenie dwernickiego), może w przyszłym roku wezmą się za tą? :roll:
  • 0

#23

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pierwsza sytuacja(że masz wrażenie że to się zdarzyło) to deja vu, poczytaj o tym na forum ,to nie jest przewidywanie

na początku nie zrozumiałem o co Ci chodzi ale po chwili do mnie doszło ze myślisz że jak spojrzysz i zamarzysz że ten budynek odnowią to tak się stanie? heh, załoze się że plany odnowy budynku/ulicy czy czegoś takiego nie powstają z dnia na dzień więc raczej to przypadek bo załoze się że te remonty były w planach wcześniej niż Ty pomyślałaś o tym :]
  • 0

#24

Anuxunamun.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz... możliwe... ale nie słyszałam o żadnych planach a to że akurat robią to co pomyślę to nie wiem czy jest przypadek bo sprawdza się za każdym razem... nasze miasto nie ma wpisanych częstych remontów. wiem to głupie... poobserwuje to jeszcze i się okaże
  • 0

#25

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JA z przewodywaniem spotykam się podczas życia codziennego. Dzisiaj naprzykład, ustwiliśmy sobie ławki na przeciw siebie i usiedliśmy, zara potem jeden z kolegów wstałwykrzykiwał jekieśsłowa i machał ręką, po chwili zdałem sobie sprawe że gdzieś już to widziałem...
  • 0

#26

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam tak np. z przychodzacym smsem , gdy rozmawialem ze swoja była tj. sms - sms łapałem telefon w ręke jakies 1sek przed przyjściem smsa ... niewiedzialem czemu sie tak dzieje ale rzeczyeiscie tak było ... ale tylko wtedy gdy robilem to nie celowo
  • 0

#27

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, dzisiaj też miałem znó coś na styl przewidywania, czekałem na tate ażprzyjedzie i odwiezie mnie do szkoły. Na i po minucie rzęczywiście słysze że przyjechał, poznałem po silniku, wysłuchałęm sięteż że zatrzymał się pod domem, no to biegiem ubieram kurtke plecak na ramie wychodze przez drzwi i? Samochodu nie ma, a nie słyszałem żęby potem znów odjeżdżał... dziwna sytuacja...
  • 0

#28

Arzunio.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja takie cos mialem tzn w nocy nie moglem normalnie sapc itp a na zajutrz byla niezapowiedziana kart i tak bardzo duzo razy mialel
  • 0

#29

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam prośbe, nie mylcie deja vu z "przewidywaniem" ! :)
deja vu to wrażenie że coś sie już odbyło a przewidywanie to cos takiego że myślisz sobie o czymś i to sie zaraz dzieje lub w jakimś blizej określonym terminie :)
Arzunio
nie widze związku :]
może miałeś przeczucie albo coś takiego ale koło przewidywania to nie leżało :]
  • 0

#30

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W zyciu mamy tyle przypadkow i tyle mysli, ze kiedys musi sie zdarzyc ich zbieg... Mi tez sie to zdarza wiele razy, nawet bardzo wiele, ale nie uwazam tego, za cos nadzwyczajnego. Nie ma to wplywu na codziennie zycie, bo jak snisz o przyszlosci to i tak o tym nie wiesz, wiec chyba nie ma to znaczenia, przynajmniej dla mnie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych