Skocz do zawartości
Zdjęcie

Wywiad z astrologiem Piotrem Piotrowskim - zbieramy pytania!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Dr Röck
 • Postów: 132
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Mam jedno proste pytanie do pana Piotrowskiego a mianowicie  CZY NIE CZUJE WYRZUTÓW SUMIENIA TAK BEZCZELNIE OKŁAMUJAC I OSZUKUJĄC LUDZI ORAZ WYCIĄGAJĄC OD NICH PIENIĄDZE ŻERUJĄC NA ICH NAIWNOŚCI I NIEWIEDZY?

Ty sprawdziłeś w ogóle, kim jest Piotrowski? Przeczytałeś chociaż jedną jego publikację? Z tego, co widzę, to nie bardzo. Zresztą czego się spodziewać po użytkowniku o "bardzo złej" reputacji...

"Pytanie" nie zostanie przekazane.

 

 

mam w *** reputację. jeśli piotrowski czerpie kasę z astrologii, to jest niczym innym, tylko bezczelnym oszustem. skoro astrologia sama w sobie jest oszustwem i opiera sie na klamstwie i ciemnogrodzie, to kazdy kto ja praktykuje dla pieniedzy jest oszustem.

nie czytalem jego publikacji i nie sprawdzalem kim on jest. nie widze potrzeby. jak podchodzi do mnie cyganka i chce wrozyc z reki, to nie musze miec doktoratu z cyganskich wrozb, zeby wiedziec, ze to oszustka. piotrowski to taka cyganka z dr przed nazwiskiem..

 

wulgaryzmy.gif

blokada7.gif

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 06.09.2014 - 09:21
#17

Wszystko
 • Postów: 8327
 • Tematów: 59
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proponuję zajrzeć na bloga tego piotrowskiego, dowiecie się czym tak naprawdę jest astrologia:

W przypadku horoskopu Chylińskiej syzygia znajduje się w 23° 10´ Skorpiona, dlatego władcami troistości są tu Wenus, Mars i Księżyc, położone natalnie w 26, 5 i 4 stopniu. Ptolemeusz w Tetrabiblos instruuje, że wartość stopnia ascendentu powinna być zgodna z władcą dominującym syzygii. Widzimy, że ascendent znajduje się w 0° 27´ Skorpiona, co oznacza, że można by go przesunąć bliżej stopnia Księżyca (3° 14´), lecz orba 3° w zupełności wystarczy, by uznać, że horoskop jest prawidłowo skorygowany.

Jak widać, almutenem umysłu, a więc planetą sprawującą faktyczną władzę nad intelektem szachisty, jest nie Merkury, lecz w tym przypadku beneficzna Wenus!

Wenus, poza kwadraturą z Saturnem, znajduje się w godności, bo w domicylu, i tworzy trygon z beneficznym Jowiszem posadowionym w dziesiątym domu, który jest jednocześnie almutenem horoskopu. Innymi słowy, silny almuten umysłu wspierany jest wpływami władcy horoskopu.

 

Jak widać jest to oparte głównie na położeniu planet a nie gwiazd. Nie ma to nic wspólnego z prawdą. To w jakim układzie było kiedyś słońce z księżycem i innymi planetami nie ma przecież żadnego znaczenia dla przyszłości ludzi na Ziemi. Naukowo ani logicznie nie ma to związku, jednak, jak widać są ludzie, którzy w coś takiego wierzą . Więc nie jest astrologia oparta na faktach i wiedzy, tylko na czystej wierze, bez żadnych podstaw.

 

Czy astrologia tradycyjna, która nie uwzględnia położenia Neptuna, jest w związku z tym bezradna? Wręcz przeciwnie. O umyśle urodzonego mówi nie tyle pozycja Merkurego, ile przede wszystkim tzw. almuten umysłu (duszy), który stanowi sumę godności Merkurego i Księżyca (co ciekawe, zarówno Księżyc, jak i Merkury są w tym horoskopie w szybkim ruchu, co podkreśla m.in. inteligencję bądź sprawność intelektualną).

 

 

http://piotrpiotrowski.blog.onet.pl/

#18

Aidil
 • Postów: 4229
 • Tematów: 76
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo cenię pracę pana Piotra Piotrowskiego i zanim zadam pytanie zwrócę uwagę malkontentom,  kosmos przenikają energie dla, których generatorami lub osłonami są ciała kosmiczne. Energie te oddziałują na nas cały czas ale najmocniej wpływają na nas w okresie płodowym,

podczas gdy kształtuje się nasze ciało. Biorą one również aktywny udział w tworzeniu nas i naszej psychiki. Rozwinęłabym tą kwestię o dziedziny ezoteryczne, gdyby tutaj odbywała się dyskusja ludzi zaznajomionych z tematem lub przynajmniej o "otwartych głowach"  a nie bojowników odmiennych poglądów. Portal ten od jakiegoś czasu stał się dla wielu polem walki religijnej lub ideologicznej i trudno tutaj o dyskusję,

tak jak nie da się dyskutować, gdy dla części dyskutantów najważniejszym jest opluć lub obrazić rozmówcę.

 

Teraz pytanie:

Jak jest z Erą Wodnika. Czy rozpoczęła się już.  I oczywiście co z Polską, Europą i Światem w kontekście zawieruchy na wschodzie i permanentnego kryzysu finansowego..

Dziękuję.


Użytkownik Aidil edytował ten post 06.09.2014 - 17:47
#19

Vaqowsky
 • Postów: 780
 • Tematów: 12
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo cenię pracę pana Piotra Piotrowskiego i zanim zadam pytanie zwrócę uwagę malkontentom,  kosmos przenikają energie dla, których generatorami lub osłonami są ciała kosmiczne. Energie te oddziałują na nas cały czas ale najmocniej wpływają na nas w okresie płodowym

 

Dowody proszę, albo chociaż (haha?) POSZLAKI :)#20

Ivellios

  ÓSMY ZMYSŁ

 • Postów: 1605
 • Tematów: 401
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak więc oficjalnie zamykam zbieranie pytań, dziś prześlę je panu Piotrowi drogą emailową, w niedzielę będziemy nagrywać. Dziękuję wszystkim za przekazanie pytań. Gdy tylko będzie znany termin emisji wywiadu, poinformuję o nim w tym temacie.#21

Ivellios

  ÓSMY ZMYSŁ

 • Postów: 1605
 • Tematów: 401
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Emisja wywiadu nastąpi dziś o 21:00, po premierze wywiad trafi do archiwum na http://www.paranormalium.pl/
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u