Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z astrologiem Piotrem Piotrowskim - zbieramy pytania!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę tych wywiadowo-debatowych eventów się teraz uzbierało. W trakcie umawiania są debaty ufologiczne, w międzyczasie przeprowadziliśmy ze Zbyszkiem Mrugałą wywiad-rzekę z Jarkiem Bzomą o śnieniu programowanym (emisja w czterech częściah w Radiu Paranormalium i Radiu Wolne Media, począwszy od najbliższej niedzieli), w planach wywiady i audycje z oneironautami, reikiowcem zawodowcem, nawet medium się trafiło (tego ostatniego będziemy zapewne nagrywać w ten weekend).

W tym temacie chciałbym jednak ogłosić nagranie wywiadu z czołowym polskim astrologiem, doktorem Piotrem Piotrowskim. Gość ponad gośćmi, nie muszę go specjalnie przedstawiać, jeśli ktoś go jeszcze nie zna to zapraszam do zasięgnięcia informacji w Google ;) Na wywiad umówiliśmy się na 14 września, będziemy omawiać różne kwestie związane z astrologią ogólnie, pan Piotr jednak zgodził się też odpowiedzieć na pytania od słuchaczy i czytelników.

Ponieważ praca astrologa polega na analizowaniu układów gwiazd, przygotowanie się do odpowiedzi zawsze zajmuje trochę czasu (inaczej niż w przypadku np. jasnowidzów, gdzie odpowiedź może się pojawić nawet tuż po zadaniu pytania), dlatego też pytania prześlę panu Piotrowi ok 11 września.

Jeśli ktoś chciałby o coś zapytać (nie o sprawy osobiste, takich pytań w wywiadzie nie chcemy! bardziej rzeczy typu czy szykuje się jakaś wojna, jak będzie "ciągnąć" polska gospodarka, pytania o astrologię jako taką itp.), to zapraszam do ich zadawania. Można to zrobić w tym temacie lub pod emailem [email protected]



#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra to ja pierwszy
Jak układ gwiazd może mieć wpływ na cokolwiek skoro tzw.gwiazdozbiory to tylko pozorne połączenia gwiazd ze sobą które są oddalone od siebie o miliony kilometrów. To jest tak samo jakby drzewa w lesie połączył w figury typu koń, pies itp. I na tej podstawie przewidywał przyszłość.



#3

xSzyneKx.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak odnosisz się do buddystów, którzy zajmują się (według niektórych) astrologią wyłącznie w celach napędzania machiny religijnej?

Jak ma się astrologia do zjawisk astralnych? W sensie - czy działa wyłacznie na świat materialny, czy również na astralny?


Użytkownik xSzyneKx edytował ten post 04.09.2014 - 20:34


#4

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Dobra to ja pierwszy
Jak układ gwiazd może mieć wpływ na cokolwiek skoro tzw.gwiazdozbiory to tylko pozorne połączenia gwiazd ze sobą które są oddalone od siebie o miliony kilometrów. To jest tak samo jakby drzewa w lesie połączył w figury typu koń, pies itp. I na tej podstawie przewidywał przyszłość.

 

Jesteś nudny, twoje wypowiedzi już pewnie większość użytkowników przewiduje. Astrologia by nie istniała idąc twoim tokiem postrzegania.



#5

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dobra to ja pierwszy
Jak układ gwiazd może mieć wpływ na cokolwiek skoro tzw.gwiazdozbiory to tylko pozorne połączenia gwiazd ze sobą które są oddalone od siebie o miliony kilometrów. To jest tak samo jakby drzewa w lesie połączył w figury typu koń, pies itp. I na tej podstawie przewidywał przyszłość.

 

Jesteś nudny, twoje wypowiedzi już pewnie większość użytkowników przewiduje. Astrologia by nie istniała idąc twoim tokiem postrzegania.

 

No tak człowiek jest nudny pytając jak to działa :x Widzisz nie każdy myśli aż paranormalnie jak nie którzy.

 

Sam jestem ciekawy jak Piotr odpowie na pytanie Wszystko. I mam takie małe od siebie pytanie: Czy z gwiazd można wyczytać przeszłość a dokładnie ważne wydarzenia jak przebiegały(na przykład jak dokładnie wyginęły dinozaury?) A i jeszcze czy zwraca się uwagę na różne czynniki poza gwiezdne np: na przykład jeśli chodzi o koniec wojny, to rozstawienie siły, nowe fronty itp czy tylko czyta się z gwiazd wiedząc, że jest wojna i szukając odpowiedzi kiedy się skoczy...?





#6

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To nie było pytanie, tylko próba zbagatelizowania astrologii.



#7

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie można bagatelizować czegoś co nie istnieje

 

1. Na jakiej podstawie można stwierdzić, że astrologia to nie tylko wymysł a rzeczywiste zjawisko.

2. Na jakiej zasadzie układ planet w momencie urodzenia oddziaływuje na mój charakter i ogólnie rzecz biorąc przyszłe życie.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 04.09.2014 - 23:34


#8

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie można bagatelizować czegoś co nie istnieje

 

1. Na jakiej podstawie można stwierdzić, że astrologia to nie tylko wymysł a rzeczywiste zjawisko.

2. Na jakiej zasadzie układ planet w momencie urodzenia oddziaływuje na mój charakter i ogólnie rzecz biorąc przyszłe życie.

Po co zadajesz pytania, skoro z góry zakładasz, że coś o co pytasz nie istnieje?



#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra to ja pierwszy
Jak układ gwiazd może mieć wpływ na cokolwiek skoro tzw.gwiazdozbiory to tylko pozorne połączenia gwiazd ze sobą które są oddalone od siebie o miliony kilometrów. To jest tak samo jakby drzewa w lesie połączył w figury typu koń, pies itp. I na tej podstawie przewidywał przyszłość.

 

 

Na kartach historii prześledź dzieje astrologii chociażby w naszym kraju. Jak to onegdaj było z dziedziną na Uniwersytecie Jagielońskim.

Kiedy i dlaczego zniknęła a przede wszystkim dzięki jakim siłom, czyim staraniom. Komu więc zagrażała.  

I całkiem poważnie nie wierzę Ci,  że nie jest Ci znane chociażby działanie Księżyca na świat roślin oraz zwierząt a więc i ludzi.

O Słońcu już nie wspomnę. 


Użytkownik Aidil edytował ten post 05.09.2014 - 06:41




#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale gwiazdy są zbyt daleko żeby mogły na nas oddziaływać, pomijając tylko to że dają trochę światła. Połączenie ich w gwiazdozbiory astrologiczne i wyczytywanie z nich tego co będzie, jes bez sensu, bo te gwiazdy nie leżą na jednej płaszczyźnie tylko są oddalone od siebie o miliony lat świetlnych.
I co z tego że kiedyś tego uczyli? Dawniej większość lekarzy uważała że choroby są spowodowane przez zastój krwi w ciele. Dlatego ją upuszczano. Mamy dalej tą metodę stosować.

Poza tym pytanie było do tego astrologa a nie dń was. Jak chcecie to też mu jakieś zadajcie i tyle.
Polecam
http://www.wiw.pl/de...o_ukladaniu.asp

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.09.2014 - 07:52




#11

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu się tak niektórzy dziwią. Skoro jedni naiwni wierzą, że można przepowiedzieć przyszłość z kart czy fusów, to inni naiwni wierzą, że można z gwiazd. Swoją drogą to już lepiej wierzyć w moc gwiazd niż kart(chociaż wiadomo, że to i to pierdoła).

Mam do niego jedno pytanie, ale i tak nie odpowie, więc cóż...może jakieś inne.

Z których gwiazd mu się najlepiej wróży? Woli z małych czy dużych? A może ma swoje ulubione?





#12

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedy pojawi się konflikt zbrojny na terenie RP.



#13

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam jedno proste pytanie do pana Piotrowskiego a mianowicie  CZY NIE CZUJE WYRZUTÓW SUMIENIA TAK BEZCZELNIE OKŁAMUJAC I OSZUKUJĄC LUDZI ORAZ WYCIĄGAJĄC OD NICH PIENIĄDZE ŻERUJĄC NA ICH NAIWNOŚCI I NIEWIEDZY?





#14

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam jedno proste pytanie do pana Piotrowskiego a mianowicie  CZY NIE CZUJE WYRZUTÓW SUMIENIA TAK BEZCZELNIE OKŁAMUJAC I OSZUKUJĄC LUDZI ORAZ WYCIĄGAJĄC OD NICH PIENIĄDZE ŻERUJĄC NA ICH NAIWNOŚCI I NIEWIEDZY?

Miałem zadać to samo pytanie, ale jest zbyt osobiste i na pewno nie otrzymasz odpowiedzi. ;)





#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam jedno proste pytanie do pana Piotrowskiego a mianowicie  CZY NIE CZUJE WYRZUTÓW SUMIENIA TAK BEZCZELNIE OKŁAMUJAC I OSZUKUJĄC LUDZI ORAZ WYCIĄGAJĄC OD NICH PIENIĄDZE ŻERUJĄC NA ICH NAIWNOŚCI I NIEWIEDZY?

Ty sprawdziłeś w ogóle, kim jest Piotrowski? Przeczytałeś chociaż jedną jego publikację? Z tego, co widzę, to nie bardzo. Zresztą czego się spodziewać po użytkowniku o "bardzo złej" reputacji...

"Pytanie" nie zostanie przekazane.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych