Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocne zdarzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim. Jestem Natalia , mam 22 lata i chciałabym Wam opisać to co mnie spotkało 10 sierpnia 2014 roku.

Otóż, tego dnia pojechałam z ojcem na wakacje do domu po zmarłej Babci (Babcia umarła w maju 2014r) i wieczorem kiedy już leżałam w łóżku (była godzina około 23:00) ktoś zadzwonił do drzwi. Wstałam i wyjrzałam przez okno kuchenne (stamtąd mam dobry widok na schody)..a tam..no nikogo nie było. Furtka  była nieruszana- wykluczam,że jakiś pijak chciał sobie zrobić żart - na pewno jej nikt nie ruszał,bo skobelek znajdował sie w takiej samej pozycji jak w chwili zamknięcia przeze mnie. Nie ukrywam,że cała ta sytuacja była dość przerażająca (i zdarzyło się to ten jeden jedyny raz)

 

Ps. Niczego nie biorę, nie palę trawki, tamtej nocy byłam 100% trzeźwa i na 250% Mi się nie przesłyszało. Nie byłam na pogrzebie Babci z powodu choroby. Czy ona w ten sposob mogła domagać się modlitwy?


  • 1

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przesłyszenie, omam hipnagogiczny słuchowy.


  • 0



#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okej - widzę, że ostatnio na forum jest jakaś inwazja duchów dzwoniąco-pukających (w tym roku jest to bodajże czwarty temat z tym lajtmotivem).

Nie chciałbym negować tych wszystkich opowieści z marszu ale prosiłbym, żeby ktoś mi w końcu wyjaśnił DLACZEGO pukanio-dzwonienie miałoby być objawem manifestacji ducha?

Inaczej mówiąc - po co duch, chcący zamanifestować swoją obecność miałby się skupiać na dzwonku u drzwi (ewentualnie pukaniu w te drzwi), skoro, względu na swą ...hmmm..."lotną" naturę, mógłby je pokonać bez najmniejszego oporu i "ujawnić się" poprzez, no, nie wiem - smyranie za uchem, chuchanie w kark albo łaskotanie po nosie?

Pytanie jest o tyle zasadne, że duch chcący zamanifestować swoją obecność powinien to zrobić w sposób nie podlegający wątpliwości. Skoro już tak się fatyguje, to chyba zależy mu na tym, żeby jego starania były odczytane jednoznacznie? Mi by zależało.

Smyranio-chuchanio-łaskotanie, o którym wspomniałem, wykonane na osobie przebywającej samotnie w pomieszczeniu, byłoby z pewnością dużo lepszym dowodem na obecność czegoś / kogoś z zaświatów niż banalne pukanio-dzwonienie do drzwi, które wytłumaczyć można na kilka przynajmniej sposobów. Czy nie mam racji?


  • 3



#4

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesłyszenie, omam hipnagogiczny słuchowy.

 

Raczej nie. Pokój, w którym leżałam znajduje się blisko drzwi wyjściowych. Pisałam wyżej,że nie byłam pijana zmęczona ani nic w tym stylu.

Usłyszałam dzwonek do drzwi, więc wstałam i dla względów bezpieczeństwa wyjrzałam oknem kuchennym na schody - a tam pusto.

Nie muszę chyba dodawać,że z przerażenia nie spałam do rana?


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i myślisz że takie przesłyszenia zdarzają się tylko wtedy gdy ktoś jest zmęczony albo naćpany.


  • 0



#6

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co najlepsze - moj ojciec twierdził nastepnego dnia rano,ze nic nie słyszał..Wiec albo ze mna jest cos nie tak,albo mialam nocne odwiedziny.Zresztą - czesto miewam sny o zmarłych i niektore naprawde bywaja pogiete,ale Babcia (matka ojca ) jeszcze nigdy mi sie nie snila odkad nie zyje itd. Do dzisiaj mam ciarki na plecach jak myśle o tamtej nocy.
  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://portal.abczdr...y-hipnagogiczne


  • 0



#8

lukigl.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To z dzwonkiem to pewnie sprawka EkoOszołomów. Zachciało im się wycofać cynę ołowiową z użycia, na rzecz jakiegoś eko badziewia, i elektronika znacznie straciła na żywotności. Ewentualnie sąsiad wyłączył jakieś bardzo mocne urządzenie i powstał chwilowy skok napięcia. Daleko jest z budynku w którym przebywałaś do transformatora? 

 

Ewentualnie sama się nakręcasz. Sam miałem kilka razy sytuację, że coś skrobało wewnątrz ściany na piętrze. Nawet udało mi się to nagrać :szczerb:  99% takich sytuacji da się logicznie wytłumaczyć, ot zjawiska naturalne+nasza przewrażliwiona psychika. 


Użytkownik lukigl edytował ten post 30.08.2014 - 20:43

  • 0

#9

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm..Transformator?Nie jestem pewna ale chyba znajduje sie 5 domow dalej. Btw, jesli to cos wnosi do tematu - to jest taka wieś gdzie o 22 wylaczaja latarnie. Wiec zadnych skokow napiecia raczej o tamtej porze nie bylo..
  • 0

#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, kolesie z wiochy zrobili kozacki kawał dzwoniąc do drzwi, a później dając nura w krzaki, albo za węgieł domu. Oj robiło się ludkom kiedyś pobudki, robiło...





#11

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akurat na tym terenie nie ma zadnych krzakow, co najwyzej drzewa. Zreszta nikt nie wiedzial,ze przyjechalismy,bo ojciec zaturlał auto do garazu na noc takze kawały od razu mozesz skreslic.
Ciekawa jestem co mnie spotka jak pokaze sie tam znowu 1.11 ;/ az sie bać zaczynam.
  • 0

#12

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Z panem "Wszystko" nie polecam dyskutować na tym forum, bo jest bardzo ograniczony. Co do tematu, miałem podobną sytuację. Umarła moja babcia i na drugi dzień rano mnie nie było w domu, potem mama mi mówiła jak ktoś dzwonił dzwonkiem rano i też nikogo nie było.. Ponadto w tamtym czasie miałem zepsuty dzwonek, jak ktoś zadzwonił, przycisk "nie odbijał" sam, trzeba było nacisnąć po prostu niżej, żeby odbił. Mama otworzyła drzwi po 3-5 sekundach od dzwonka i też nie było nikogo, a dzwonek był wciśnięty, nie ma opcji, żeby ktoś sobie robił jaja, bo na posesji ani przed nią nie było nikogo kompletnie.

 

No no, bez obrażania.

obraza.gif

/Connor


  • 0

#13

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zevs zmarły naprawde moze w taki sposob domagac sie modlitwy? Weeeź mnie nie strasz
  • 0

#14

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co może robić, tylko opisuję sytuację, nie bój się pewnie drugi raz się to nie zdarzy.


  • 0

#15

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oby. Bo tamtej nocy bylam tak wystraszona,ze mialam ochote sie drzeć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych