Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna postać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

AlanX.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

To musiał być Pan Cienia. Przyszedł do Ciebie, by porwać twą duszę. Miałem z tym doczynienia, wiem, że nie ma żartów z tym smokiem.


  • 0

#17

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

szczerze to nie wierze w to.. sama widuje duchy ale jakos czarnej postaci nigdy nie widzialam..

(...)

2 lata temu jak jechalismy samochodem gdzie byl dosc spory ruch zauwazylam czarnego mezczyzne ktory pojawil sie na srodku drogi i przebiegl miedzy samochodem w strone lasu, darlam sie w samochodzie Ty debilu uwazaj! facet rozplynol sie w powietrzu

Albo więc nieprawdą jest, że "czarnej postaci" nigdy nie widziałaś albo, w tym drugim przypadku, na drogę wtargnął wam Afroamerykanin.
 

 

Jakis czas temu siedzialam z moim mezem i ogladalismy tv, nagle jakis cien zwierzecia dokladnie ( pierwszy raz w zyciu widzialam cien zwierzaka ) przesuwal sie sie po scianach w jedna i druga strone przez kilka razy, siedzialismy oslupieni i smialismy sie jak dwa debile, szukalismy wyjasnienia, moze muchy jakiejs czy czegos, ale niczego latajacego w pokoju nie znalezlimy.. ja bylam pewna ze mamy w domu szczura, bo tak to tez wygladalo

 

Latającego szczura?

 

Ostatnio z niedzieli na poniedzialak przyszla to mnie jakas dziewczyna w dlugich ciemnych wlosach, sukienka za kolano,

 

 

Dziewczynka-Z-Ring.gif

Dziewczynka-Z-Ring%202.jpg

 

Taka?

 

obudzilam mojego meza, drzac sie ze znowu mamy ducha

 

:facepalm:

 

pewnie mi powiecie ze sie nudze, ble, ble ble.. ze sa na to wyjasnienia

 

Ja mam jedno ale nie chcę przynudzać, bo dość często je tu powtarzam. Takie tam ble, ble, ble.


  • 0



#18

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to byl murzyn, nie zadna czarna postac, jeszcze potrafie odroznic czlowiecza dusze od postaci z bajek

o

o

nie, nie taka, zwykla dziewczyna, normalnie ubrana, przyjazna miala twarzyczke

o

o

~hehe no dokladnie ten cien wygladal jak szczur ktory biega po scianie :D prosze sie nie smiac :D nie potrafie tego wytlumaczyc, a naprawde wygladalo to kosmicznie hehe

o

o

a tak w ogole, co to za forum, skoro wy i tak wiecie lepiej i nawet nie potraficie wysluchac? facet bo mysle ze nim jestes ;) gdybys przezyl choc troche i widzial choc czesc tego co ja, nie mialbys watpliwosci 

 

prowokacja2.gif

 

Za trollowanie. Pragnę przypomnieć, iż jutro rano pobudka do szkoły. Wakacje się skończyły, trolle wymarły. SPAĆ!!

 

Kronikarz


  • 0

#19

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

a tak w ogole, co to za forum, skoro wy i tak wiecie lepiej i nawet nie potraficie wysluchac?

Wysłuchałem grzecznie (a właściwie - przeczytałem) i wskazałem na kilka ewidentnych sprzeczności. Gdzie widzisz problem?

Nigdzie nie napisałem, że wiem lepiej. Wiem jednak, że ta forma dyskusji, którą prezentujesz mało kogo zachęci do merytorycznej rozmowy - ale to nie moje zmartwienie.

 

to byl murzyn, nie zadna czarna postac, jeszcze potrafie odroznic czlowiecza dusze od postaci z bajek

 

"Murzyn" przebiegł wam drogę. No, fajnie.

Jedno pytanie - PO CO o tym opowiadasz w tym temacie? Traktującym o "czarnej postaci". Czytaj - duchu. Ja rozumiem, że "czarny człowiek", w niektórych rejonach naszego kraju, to jeszcze pewnego rodzaju sensacja ale obawiam się, że na tym forum, mało kogo zaciekawisz takim spotkaniem - bo o tym, że gość "rozplynol sie w powietrzu" piszesz jakby półgębkiem.

 

A jak już, to może lepiej byłoby założyć osobny temat, zatytułowany powiedzmy:

"Murzyn rozpłynął się na moich oczach - czy to jakiś znak?"

Może akurat, ktoś by ładnie rozczytał?
 

 

gdybys przezyl choc troche i widzial choc czesc tego co ja, nie mialbys watpliwosci

 

 

Z pewnością - problem w tym, że o takich "przeżyciach" trzeba też umieć napisać (najlepiej, w miarę wiarygodnie i z sensem), bo inaczej wychodzi to, co powyżej - czyli takie ble, ble, ble...


  • 0



#20

AlanX.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Z Panem Cienia nie ma żartów, to niezwykle niebezpieczna postać, wręcz diabelska. Moja babcia miała z Panem Cienia doczynienia. Mówiła, że chciał on porwać jej duszę w zaświaty.

 

ostrzezenie.gif

 

Za trollowanie. Pragnę przypomnieć, iż jutro rano pobudka do szkoły. Wakacje się skończyły, trolle wymarły. SPAĆ!!

 

Kronikarz


  • 0

#21

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesz co, obraziles mnie, trolowanie, prowokacja?

To co napisalam to w 100% prawda

Do szkoly nie chodze, mam 25 lat, jestem mezatka, pracuje - ale dziekuje....

o

o

o

Sceptyczny, a jaka forme powinnam przyjac by moje opowiesci byly w miare wiarygodne i mialy sens?

Takie przezycia w wiekszosci sensu nie maja, a dla sceptykow zawsze beda bajka.. wiec cokolwiek bym nie napisala, jakakolwiek forme przyjela, malo kto mi uwierzy

Jeszcze mnie zbanuja za pisanie prawdy


  • 0

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niezłe jazdy. Jeśli to prawda to jak ty dasz rade pracować widząc duchy, małe dzieci, cienie szurania itp. Albo trolowanie albo coś nie tak-wiadomo z czym.
  • 0



#23

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lepiej usuń wulgaryzm w ostatnim wersie :D 


  • 0



#24

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę że temat żyje, jak to jest że jedni widzą wszędzie duchy a ja ich nie widzę :(
Parę osób z mojej rodziny/otoczenia umarło, a duchów brak...
To niesprawiedliwe :P

Użytkownik Seba88 edytował ten post 03.09.2014 - 22:33

  • 0



#25

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie widze ich codziennie, w zasadzie coraz rzadziej - w dziecinstwie powtarzalo sie to bardzo czesto, teraz raz na jakis czas

Tak, ludzie tez mysleli ze mam cos z glowa.. bylam u psychologa i nic, ba ksiadz mnie nawet wyslal do egzorcysty - taka poprostu juz jestem i juz


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych