Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna postać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

nemax.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , na początku nie wierzyłem mamie , która wczoraj obudziła mnie z przerażeniem w oczach . Akurat była u mnie siostra cioteczna w gościach i spała na materacu w jej pokoju gdy nagle po 4 rano wczoraj się obudziła i obudziła się moja mama . Obie widziały czarną sylwetke bez oczu , bez rysów twarzy z latarka która na nich patrzy i świeci przez drzwi do jej pokoju . Gdy mama krzykła myśląc że to ja co się póżniej okazało że ja też byłem dziwnie wybudzony a drzwi od pokoju miałem otwarte mimo że zamykałem to , to coś po prostu się przesuneło w strone drzwi wejsciowych które są na prawo od drzwi pokoju mamy . moje sa na przeciw jej . Uwierzcie , mam 20 lat , i nie wierzylem . Czytalem wczesniej duzo o okultyzmie i nawet przyznam sie ze czytalem biblie szatana ( czysto z ciekawości) , wszystko sie zaczelo gdy przeczytalem jakis dziwny napis w tej biblii ( lecz według niej demony które przychodzą są niebieskie ) ... dzis cos mnie przebudzilo jak na pstryk palca . Wstałem równo o 4:00 . Patrze na drzwi a widzę sylwetke i głowe i te dziwne uczucie jak się na mnie patrzy , gdy tylko się obudzuiłem od razu usiadłem na łóżku wiec to nie paraliż . Najdziwniejsze jest to , że pies który spał w innym jeszcze pokoju  , gdy po niego poszedłem to siedział pod stołem i się czegoś bał . Nawet nie dał się mi  wziąć na ręce . Potem gdy go wziąłem to zaczął mnie lizać co jest nowością u niego bo on rzadko nawet do mnie przychodzi . 

Proszę o opinie i proszę nie mówić że to zmora nocna czy paraliż senny bo ja to widziałem ! i co najdziwniejsze czułem . :(

PS : o 23 poziom baterii w telefonie 92 % ( wytrzymuje 3 dni ) o  4 rano była całkowicie rozładowana i brak internetu , musiałem zrestartować modem całkowicie . Ponadto okno zamknięte a i tak zrobiło się zimno . ! :(

 

 

Proszę podejść poważnie , gdybym chciał wymyślać to prędzej bym coś upozorował . Lecz ja nawet dziś nie usnę . Patrzę na drzwi jak się pokaże to rzucę czymś tą ***** czarną . Ale i tak nie wiem czy ona może mnie skrzwydzić . 

 

wulgaryzmy.gif

 

Kolego, na tym forum nie używamy słów wulgarnych. Zapoznaj się z Regulaminem, który zaakceptowałeś przed chwilą i stosuj do niego.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 05.09.2014 - 08:48

  • 0

#2

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Pewnie człowiek cień.. Też widziałem, sporo ludzi ma z tym do czynienia w swoim zyciu,


  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Równo o 4 rano wszyscy się budzą i widzą jakieś czarne postacie. Powiedzcie tym duchom żeby budziły was jak będzie trzeba wstawać do szkoły.
  • 5



#4

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio jest moda na czarne postacie, cienistych i takie tam. A gdzie sie podzialy klasyczne przezroczysto-biale duchy? Jezeli autor szuka tutaj pomocy polecam wrocic z konkretnymi dowodami, zdjecia, filmy, etc. W przeciwnym razie napotkasz na sciane sceptykow pod dowodztwem kolegi Wszystko (no offence ;) ).
  • 0

#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jaki to typowy schemat na tym forum.
1. Budzę się o 3-4 rano.
2. Widzę niewyraźną postać.
3. Musi mieć coś z oczami (czerwone, świecące, mętne, *niepotrzebne skreślić)
4. Muszą być drzwi, (postać w nich: stoii, otwiera je, zamyka *niepotrzebne skreślić)
5. Pies, lub inny zwierzak dziwnie się zachowuje.
6. Często pojawia się motym osoby trzeciej najczęściej mamy.
7. Autor tematu interesuje sie duchami i wszystkim co jest paranormal.
8. Problemy z elektroniką.
Jeszcze bym coś wymienił, ale spadam do pracy i radzę przed założeniem tematu poczytać forum, bo wszystkie tego typu historie są prawie identyczne i rozbite w drobny mak przez sceptyków ;)
  • 3



#6

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Kurcze, tyle lat czytania Crowley'a, Spare'a, Biblii Satanistycznej etc. i jeszcze żaden duch\demon mnie nie odwiedził... A tu widzę już kolejny temat jak ktoś przeczytał sobie książeczkę LaVey'a i od razu go nawiedzają demony (do tego świecące latarkami i kradnące internet).

 

P.S.

Seba88 do typowego schematu zabrakło czegoś w stylu: Śledzę to forum od dawna jednak zarejestrowałem się dopiero teraz, ponieważ...


Użytkownik Mr. Saturday edytował ten post 27.08.2014 - 09:59

  • 6

#7

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Równo o 4 rano wszyscy się budzą i widzą jakieś czarne postacie. Powiedzcie tym duchom żeby budziły was jak będzie trzeba wstawać do szkoły.

 

Wolałbym mu powiedzieć, żeby Ci zafundował noc niezapomnianych wrażeń po której w końcu zaczął byś wierzyć w coś nienamacalnego.


Użytkownik Zevs edytował ten post 27.08.2014 - 17:06

  • 0

#8

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie człowiek cień.. Też widziałem, sporo ludzi ma z tym do czynienia w swoim zyciu,

To z pewnością człowiek cień - z latarką :facepalm:

 

Obie widziały czarną sylwetke bez oczu , bez rysów twarzy z latarka która na nich patrzy i świeci przez drzwi do jej pokoju .

 

 

 

@Seba88

Ten schemat, o którym piszesz został jednak nowatorsko tą latarką przełamany - więc nie możesz się czepiać :D

 

Jeżeli autor tematu ma rzeczywiście, jak pisze, 20 lat, to wypada tylko zapłakać nad stanem współczesnej edukacji.

Dla mnie, to ostatni, rozpaczliwy krzyk wakacjusza, który próbuje za wszelką cenę odsunąć od siebie zbliżający się nieuchronnie początek roku szkolnego.

Taka próba odwleczenia nieuchronnego.

Jednym słowem - ostatni (albo jeden z ostatnich) wakacyjny FAKE  w temacie "duchy".


  • 0



#9

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Seba88
Ten schemat, o którym piszesz został jednak nowatorsko tą latarką przełamany - więc nie możesz się czepiać :D.


Jakiś czas temu, gość na forum pisał ze podobny cienisty popyla mu po pokoju z kluczami w ręku :)
Zawsze trzeba jakimś szczegółem podkoloryzować "straszną historię" a pomysłowości niektórym nie brakuje :)
  • 0



#10

theniky1.
  • Postów: 12
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i takie tematy sa na forum, a u mnie prosiłem o powage i temat zamkniety... ehhhh

 

ostrzezenie.gif

za spamowanie gdzie tylko się da.

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 27.08.2014 - 15:41

  • 0

#11

nemax.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

akurat to z latarką nie widziałem ja . Możliwe że to nie była latarka lecz jakieś niebieskie światło . Tak racja to niebieskie światło , ale nie takie jasne lecz ciemne . Nie musicie wierzyć wiem co widziałem . Wykluczam internet bo jednak awaria była . Lecz to co widziałem nie było skutkiem żadnej awarii 


  • 0

#12

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie bardzo rozumiem tego podkreślania, że postać nie miała oczu i twarzy - postać stojąca w jasnych drzwiach twarzą do ciemnego pokoju, jest widoczna tylko jako czarna sylwetka:

Shadow-Man-2-300x226.jpg

 

Ciemne światło?


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 27.08.2014 - 19:37

  • 0



#13

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

akurat to z latarką nie widziałem ja . Możliwe że to nie była latarka lecz jakieś niebieskie światło . Tak racja to niebieskie światło , ale nie takie jasne lecz ciemne .

 No, to wszystko jasne - to była latarka ledowa.  W takim razie cienisty idzie z duchem (jeśli można tak powiedzieć) czasu.

 

 

Wykluczam internet bo jednak awaria była .

Rozumiem, że ta awaria szybko ustąpiła?

Bo zdarzenie miało miejsce o 4 w nocy, a ty już osiem minut później (4.08) zarejestrowałeś się na forum, by po kolejnych  dwunastu minutach (4.20) założyć ten temat.

W międzyczasie zdążyłeś jeszcze pójść po psa i zostać przez niego wylizanym.

 

Podsumowując o 4 rano jesteś zszokowany najściem cienistego gościa i wystarcza ci 8 minut na to, żeby ochłonąć, wygłaskać psa, odpalić internet, znaleźć forum Paranormalne.pl i zarejestrować się na nim. I kolejne 12 minut (minus czas potwierdzenia rejestracji) na to, żeby opisać to wstrząsające wydarzenie.

I prosisz czytających żeby to potraktowali poważnie? :facepalm:


  • 1



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepszy jest ten fragment, że kilka razy czytał biblię szatana, ale wszystko się zaczęło po tym jak przeczytał jakieś zdanie z tej książki. Mistrzostwo.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 27.08.2014 - 21:09

  • 0



#15

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

szczerze to nie wierze w to.. sama widuje duchy ale jakos czarnej postaci nigdy nie widzialam.. zimno rowniez sie nie robi, jedynie powietrze staje sie ciezkie i slychac szumy. Gdy mnie cos nawiedza nie jest to jakas specjalna godzina, fakt ze zdarza sie to o 3 w nocy, o 5 rano, czasem i o 9, czasem w ciagu dnia cos daje znac ze sie kreci

Widzialam rozne rzeczy, przewaznie sa to ludzie, dzieci - normalnie ubrani, jedni w jasnych bialych sukniach, drudzy w innych staroswieckich rzeczach jeszcze inni wygladajacy zupelnie jak my w tych czasach. Raz tylko jak bylam mala i siedzialam w ubikacji ( mialam otwarte drzwi ) pojawila sie jasna postac, nie widzialam twarzy ale odrazu mi przyszlo do glowy ze to byla moja prababcia - od tamtej pory zawsze zamykam na klucz drzwi z lazienki, tak sie wystraszylam :D

Ostatnio z niedzieli na poniedzialak przyszla to mnie jakas dziewczyna w dlugich ciemnych wlosach, sukienka za kolano, usiadlam na lozku ona sie przyblizala a ktos inny usiadl na brzegu lozka, czulam jak sie lozko ugina, obudzilam mojego meza, drzac sie ze znowu mamy ducha w domu.. caly tydzien spalam pozniej u gory z psem i 2ma kotami 

Nie wiem czy mi uwierzycie czy nie, ludzie widza rozne rzeczy podobno.. ale jakos ma sie to nijak do tego co widze ja..


a i ciekawostka moze byc dla Was rowniez to ze ja od malego z tymi duchami rozmawiam.. przez mysli.. one zadaja pytania w mojej glowie a ja im odpowiadam rowniez w myslach, kilka razy cos mnie pociaglo za koszulke, dotknelo mnie np gdy siedzialam przy komputerze, popchnelo w pracy.. wszystko sie zaczelo nawet nie wiem kiedy.. od zawsze tak mam, w dziecinstwie kazda noc, kazdy dzien byl dla mnie udreka, tata sie ze mna modlil a ja z placzem uciekalam do ich pokoju i prosilam zeby ze mna spali. Rzeczy czasem mi spadja z polek, w kuchni czasem slychac trzask jakby sie cos roztrzaskalo, sa to rzeczy ktore juz nie tylko ja slysze. Jakis czas temu siedzialam z moim mezem i ogladalismy tv, nagle jakis cien zwierzecia dokladnie ( pierwszy raz w zyciu widzialam cien zwierzaka ) przesuwal sie sie po scianach w jedna i druga strone przez kilka razy, siedzialismy oslupieni i smialismy sie jak dwa debile, szukalismy wyjasnienia, moze muchy jakiejs czy czegos, ale niczego latajacego w pokoju nie znalezlimy.. ja bylam pewna ze mamy w domu szczura, bo tak to tez wygladalo, to bylo jedno z najdziwniejszych rzeczy jakiekiedykolwiek widzialam. 2 lata temu jak jechalismy samochodem gdzie byl dosc spory ruch zauwazylam czarnego mezczyzne ktory pojawil sie na srodku drogi i przebiegl miedzy samochodem w strone lasu, darlam sie w samochodzie Ty debilu uwazaj! facet rozplynol sie w powietrzu


pewnie mi powiecie ze sie nudze, ble, ble ble.. ze sa na to wyjasnienia

Jezeli sa, prosilabym o przytoczenie ktoregos z nich, chetnie sie dowiem co sie dzieje i dlaczego to sie dzieje


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych