Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niecodzienne zjawisko podczas oglądania Travel Channel

dziwne zjawisko telewizja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#46

Nigtellios.

    Pożeracz Dusz

  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

P. Connor, na odpowiedź na ich Facebookowym fanpage można czekać w nieskończoność, rzadko się zdarza, żeby komukolwiek chciało się głębiej zbadać coś, co tam u nich nabazgrałeś. Z poziomu administratora strony wygląda to tak, że ma setki jak nie tysiące takich powiadomień, przegląda wiele na raz, nawet te posty, w których coś odpowie może po prostu olać. W praktyce nie ma znaczenia czy się przypomnisz, powiadomienie i tak spadnie na dół. Szansa na to, że admin to niego wróci jest bardzo niska. Lepiej by było skontaktować się z nimi na jakiegoś maila.


  • 0

#47

AlanX.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

 

To na pewno przekaz podprogowy.

Czy przekazy podprogowe według definicji nie powinny być niewidoczne na pierwszy rzut oka? 

 

Owszem, lecz co, jeśli zrobimy drugi rzut oka?


  • 1

#48

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zauważcie,że to co na pierwszy rzut oka wydaje się drzewami,równie dobrze może być dwoma korzeniami.Wtedy postać szła by przez oświetlony pochodniami tunel,co wydaję się dość pasować do widniejącej na nim postaci.Bardziej ciekawi mnie dlaczego to się tam znalazło i to tylko raz.Gdyby to była jakaś reklama to powinno być o tym o wiele głośniej.

 

Edit.Jak teraz patrze na to jeszcze raz,to jestem prawie pewien,że kojarzę podobne różnice w rozmyciu poszczególnych elementów z jakiejś gry platformowej.


Użytkownik Astro1004 edytował ten post 02.09.2014 - 21:10

  • 0

#49

lukigl.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem, lecz co, jeśli zrobimy drugi rzut oka?

To zostaniemy bez oczu. Idąc dalej tym tropem możemy wykonać trzeci, czwarty czy piąty rzut i dojść do nielogicznych wniosków, np że klatka ta została wyświetlona w wyniku ingerencji kosmitów by wywołać w naszych głowach poza fizyczne wibracje powodujące przegrzanie mózgu i jego wyparowanie przez uszy. 


Użytkownik lukigl edytował ten post 02.09.2014 - 23:28

  • 0

#50

Piotr Serwiusz.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To na 100% była "klatka"? Ciężko byłoby zatrzymać obraz dokładnie na tej klatce. Musiało ich być więcej. Fakt, że zdarzenie miało miejsce w paśmie reklamowym, może oznaczać początek jakiejś niekonwencjonalnej akcji marketingowej albo pierwszą część jakiejś nietypowej reklamy nadchodzącego programu. Tylko czekać na kolejną część, która może wszystko wyjaśnić. Oczywiście to tylko jedna z hipotez.


  • 0

#51

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gość zalogował się tylko raz (i to w dzień rejestracji), a wy szukacie w jego zdjęciu niezwykłych treści...


  • 0

#52

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie jakiś pracownik zrobił sobie żart, a wy tu jakichś przekazów podprogowych się doszukujecie :>


  • 0



#53

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziś trafiłem przez przypadek na pewną grę - nazywa się Grimind. Zobaczcie sobie zdjęcia z tej gry - według mnie bardzo podobne.


  • 0

#54

Aleksander Neumann.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gość zalogował się tylko raz (i to w dzień rejestracji), a wy szukacie w jego zdjęciu niezwykłych treści...

To nie ma znaczenia, wielu ludzi przecież lurkuje forum ale rejestruje się dopiero gdy muszą sie koniecznie wypowiedzieć, czyli w większości przypadków gdy spotka ich coś ciekawego. :) 

 

Dziś trafiłem przez przypadek na pewną grę - nazywa się Grimind. Zobaczcie sobie zdjęcia z tej gry - według mnie bardzo podobne.

Nawet jeśli może się kojarzyć pewien styl graficzny tła, to przeglądając screeny nie widzę szans żeby kadr pochodził z niej. Szczególnie że autor wspominał o prostej animacji postaci na naszym obrazku jeszcze...


  • 0

#55

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Okej - w takim razie, ten fragment mojej wypowiedzi...

 

"Inna sprawa to tak, że nawet posiadacz dekodera z możliwością nagrywania musi zainicjować czynność nagrywania programu (w jego trakcie albo przed jego emisją) - żeby móc sobie cofnąć podgląd.

Pytanie do autora - co takiego ciekawego nagrywałeś o tak wczesnej godzinie na kanale Travel"

 

...jako oparty na błędnym założeniu, można zignorować - pozostałe kwestie podtrzymuję.

 

Współczesne dekodery a nawet niektóre TV z opcją nagrywania mają też funkcję Tiltshift. Czyli jak oglądasz dany kanał możesz sobie go cofnąć, oczywiście do momentu od którego zacząłeś go oglądać... 

Nawiasem mówiąc używam tego do przewijania reklam.


  • 0

#56

grz95.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Popsuję wam zabawę to tylko zapowiedź programu: 


  • 7

#57

MadziaY.
  • Postów: 36
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Y, jestem pod warażeniem Grz95. Cały czas mi się zdawało że to tylko jakaś reklama.


Użytkownik MadziaY edytował ten post 11.09.2014 - 17:21

  • 0

#58

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Albo może to być akcja reklamowa nowego programu?

Dziękuję, dobranoc ;) To jednak było do przewidzenia...


  • 0



#59

leonard.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, przepraszam, że zwlekałem z odpowiedzią tak długo, ale pracuję i najzwyczajniej w świecie nie miałem czasu wejść na forum.

Uff, moja ciekawość została nareszcie zaspokojona, dziękuję za zaangażowanie odnośnie tego "tajemniczego" zjawiska. Czyli był to tylko błąd tak jakby "przebicia się" fragmentu reklamy programu, miejmy nadzieję, że będzie tak samo interesujący jak ten wątek. Pozdrawiam!


  • 0

#60

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie się kiedyś też tak zdarzyło... Ale chyba na TVP2. Przeskoczyła mi może w dwie sekundy jakaś kreskówka. Jednak, taki obrazek jak pojawił się u Ciebie, mrozi krew w żyłach! 


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: dziwne, zjawisko, telewizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych