Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niecodzienne zjawisko podczas oglądania Travel Channel

dziwne zjawisko telewizja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1

leonard.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Witam, dziś (25.08.2014) podczas porannego (około ósmej rano) oglądania telewizji a dokładniej kanału Travel Channel podczas przerwy reklamowej trafiłem na niecodzienne zjawisko, jakim było chwilowe jakby pojawienie się klatki, której zdjęcie wstawię poniżej. Trwało ono bardzo krótko, między końcem starej a początkiem nowej reklamy, zaledwie sekundę a postać ze zdjęcia sunęła nad ziemią. Zapewniam, że nie jest to fake. Czy któryś z forumowiczów również był świadkiem tego zdarzenia? Nie mówię że jest to duch lub coś nadprzyrodzonego, pewnie błąd/chochlik, jednak sama scena była dość tajemnicza i niepokojąca, może pochodzi z jakieś gry bądź kreskówki- byłbym wdzięczny za informacje. 

Pozdrawiam.

1zegmll.jpg

 

obraz z dekodera po fakcie został cofnięty i zatrzymany by wykonać zdjęcie, jednak logo stacji jest wyraźnie widoczne


  • 9

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale co w tym takiego niesamowitego?


  • -8



#3

leonard.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem po prostu ciekaw czy ktoś wie z jakiej gry/filmiku/kreskówki pochodzi ten screen, bo w internecie nic nie potrafiłem znaleźć na ten temat


  • 0

#4

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masz przewijanie w dekoderze? Bo nie mam pojęcia jakim cudem to złapałeś, nie oglądam telewizji od kilku lat więc nie znam obecnych technologii w tym zakresie.


  • -5

#5

leonard.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz przewijanie w dekoderze? Bo nie mam pojęcia jakim cudem to złapałeś, nie oglądam telewizji od kilku lat więc nie znam obecnych technologii w tym zakresie.

tak, mam


Użytkownik leonard edytował ten post 25.08.2014 - 12:27

  • 0

#6

Aleksander Neumann.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwactwo, wyciąłem kadr i sprawdziłem w dwóch wyszukiwarkach obrazu bez efektu. Ten kanał jest lokalizowany czy mieszkasz za granicą? Bo jak kolega wyżej nie orientuje się w telewizji niestety. :P Bo przez myśl przeleciała mi możliwość wysłania zapytania o to dziwactwo i liczenia że dużyrna się zainteresuje, ale to maksymalnie mało prawdopodobne niestety. ;)  Co prawda ekran wygląda dość typowo i jest umieszczony w takiej ludzkiej estetyce strasznych obrazków, więc myślę że to nic takiego. Masz nagrany ten fragment i mógłbyś umieścić na YouTube? Oglądasz ten program regularnie, przez co jest szansa że zobaczysz ekran ponownie? Bo jesli się powtórzy, to myślę że sprawa straci resztki znamion paranormalnych. ;] 


  • 0

#7

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądałem ostatnio o przekazach podprogowych, może to coś w ten deseń? Było o eksperymencie z coca-colą i popcornem w kinach. Ponoć przez taki przekaz zwiększyła się ich sprzedaż...


  • 0



#8

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kojarzy mi się ten obrazek z okładką pierwszej płyty Burzum (nie jest taki sam, po prostu to moje pierwsze skojarzenie). Mam też wrażenie, że gdzieś to (albo podobną scenkę) już widziałem może w jakimś black, czy doom metalowym wideoclipie, ale pewien nie jestem.


  • 1

#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może przebitka z innego programu? Nie wygląda mi mocno niezwykle, cyfrowa składanka.


  • 0



#10

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie od razy skojarzyla ta postac z filmem pt. Begotten.
  • 0

#11

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Postać kojarzy mi się z dementorem (filmy i gry z cyklu "Harry Potter"), ale szybki gugiel wykluczył tę możliwość - dementorzy mieli bardziej "rozwiane" sylwetki. To, co tu widzimy fakturą przypomina mi postać z jakiegoś erpega, mrocznego maga w kapie z kapturem lub kogoś w tym stylu.

 

Sprawa jest rzeczywiście bardzo ciekawa (jeśli to nie fake). Mam nadzieję, że zagadka zostanie rozwiązana.


  • 0



#12

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Albo może to być akcja reklamowa nowego programu?


  • 2



#13

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

o, ktoś zrobił grafikę do mojego kaptura, jako żywy i sunie tak samo... Ciekawe z tym przekazem podprogowym...


  • 0

#14

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok, to najpierw się zastanówmy, co właściwie widać na obrazku? Na pierwszym planie mamy zakapturzoną postać, a na drugim dwie pochodnie. Wyżej jest coś co wygląda jak dwa drzewka, ale moim zdaniem są to pęknięcia w murze i postać sunie wzdłuż ściany, na której zawieszone są pochodnie. Scena jest raczej animowana, bo pochodnie wyglądają jak narysowane. Najbardziej mnie zastanawia to, czy ta scena wygląda w ten sposób w oryginale, czy została jakoś zniekształcona/zamazana, etc. Leonard Ty będziesz wiedział najlepiej czy np. te dwa czarne paski na dole i na górze można uznać za zakłócenia, czy to była część kompozycji.

 

Oglądałem ostatnio o przekazach podprogowych, może to coś w ten deseń? Było o eksperymencie z coca-colą i popcornem w kinach. Ponoć przez taki przekaz zwiększyła się ich sprzedaż...

 

Przekazy podprogowe nie działają tak spektakularnie jak się mówi. Ta akcja z popcornem i colą to wielka ściema, bo później sam badacz przyznał, że okłamał wszystkich w kwestii wyników.


  • 0

#15

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma to jak dostać 3 minuski za proste pytanie i niewiedzę ;)

 

Skoro to było podczas reklam to myślę że to po prostu ich element i tyle,albo może ktoś chciał żeby to wychwycono i zrobiło się głośno.


  • 2


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: dziwne, zjawisko, telewizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych