Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie jestem w stanie wyjaśnić tego snu..

Sen paraliż senny? oobe? Koszmar

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

dOminiC527.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.. Jest to mój drugi temat, związany jest z moim pierwszym..

 

Pare miesięcy temu. miałem dziwny sen.. była tam huśtawka podszedłem do tej huśtawki zacząłem się na nie bujać, z każdą chwila coraz mocniej wymachując nogami, w pewnym momencie z niej wyskoczyłem i jak wylądowałem na ziemii.. To przebudziłem się w środku nocy.. Poszedłem do ubikacji załawiłem się, po czym poszedłem do kuchni by się czegoś napić.. zgasiłem światło, poszedłem do pokoju i moim oczu ujrzało się coś, czego nigdy w życiu nie widziałem.. Mianowicie widziałem siebie jak śpie, nigdy czegoś takiego nie przeżyłem widziałem wszystko normalnie z pierwszej osoby, dotyk, zapach był normalny.. Stałem tak, i się patrzałem zamrozony.. w pewnym momencie, obudziłem się w taki sposób czyli tak jak bym spadł, że głowa, plecy, nogi były kilka centymetrów nad łóżkiem.. Opowiedziałem to wujkowi, który mnie nastraszył.. bo powiedział że jest to oznaką tego, że dusza uwarza że ciało jest nie czyste, że jest brudne i nie chce w nim przebywać.. zastanawiam się nad tym co jakiś czas i nie wiem czy w to wierzyć.. Jak  dla mnie to jest coś w rodzaju Oobe, bo słyszałem o tym kiedyś.. A wy co o tym sądzicie ? Dodam, że jestem osobą denerwująca się, lecz duszącą w sobie emocje.. Tak samo jestem osobą wierzącą, i uczęszczająca do Kościoła.. 


Użytkownik dOminiC527 edytował ten post 13.08.2014 - 15:02

  • 0

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

19 lat - tak? Jasne.

Jest na sali moderator? Mamy kolejnego wakacjusza, który się nudzi w czasie deszczu.


  • 0



#3

dOminiC527.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

19 lat - tak? Jasne.

Jest na sali moderator? Mamy kolejnego wakacjusza, który się nudzi w czasie deszczu.

 

W październiku 20, nie wiem o co ci chodzi wiek ma tutaj aż takie znaczenie ?


  • 0

#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to, że teksty takie jak ten i ten w drugim temacie, to mógłby pisać 12-to latek, a nie chłop, który ma prawie 20 lat.

 

Opowiedziałem to wujkowi, który mnie nastraszył.. bo powiedział że jest to oznaką tego, że dusza uwarza że ciało jest nie czyste, że jest brudne i nie chce w nim przebywać.. zastanawiam się nad tym co jakiś czas i nie wiem czy w to wierzyć..

 

i z drugiego twojego tematu

...zacząłem ją panicznie budzić, ze słowami mamo, mamo spójrz się, co to jest zobacz..

 

 

I jeszcze jedno

Jak  dla mnie to jest coś w rodzaju Oobe, bo słyszałem o tym kiedyś..

 

Ale już ze sformułowaniem "paraliż senny zetknąłeś się pierwszy raz w życiu? (patrz sąsiedni temat)

Nie słyszałem nigdy o czymś takim, jak paraliż senny.. w jakim forum znajdują się na ten temat artykuł ?

  • 0



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To było ćoś w rodzaju fałszywego przebudzenia. Na to przynajnmniej wygląda
  • 0



#6

rsk1990.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też kiedyś mi się coś podobnego śniło tylko ja latałem pod sufitem po pokoju i obserwowałem siebie, dopiero jak się obudziłem zdałem sobie sprawę iż to sen bo we śnie widziałem siebie dokładnie a jak się obudziłem to w pokoju ciemno miałem, że na pół metra nic nie było widać (zimowa pora tyle, że bez śniegu to ciemno jak...).


  • 0

#7

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja często mam tak ze czuje jak bym spadał i nagle tak przypierdzielil w ziemie, ze aż na łóżku podskakuje. Dzieje się to będąc w takim pol snie.
  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Sen, paraliż senny?, oobe?, Koszmar

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych