Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja Rudziczka.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Klikam w ten twój IV.PL darmowy hosting zdjęć i nic nie widzę. PS-Daj instrukcje LUDZIOM,JAK MAJĄ TE OBRAZKI ZOBACZYĆ>

 

Wtedy ocenię,co to mogło być.

 

Co do helikopterów i samolotów,to w miejscu w którym ja widziałem kilkadziesiąt spodków (na obrzerzach Darłówka),to samoloty i helikoptery przez około tygodnia od tego zdarzenia patrolowały pole nad którym pojawiły się spodki,oraz rejon w którym  się pojawiły.Czy to zbiek okoliczności? Wątpie.


  • 0

#17

Dázzler.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry, że nie odpisywałem ale miałem sporo problemów związanych z moim życiem. 

 

Natomiast zdjęcia na iv.pl wygasają po 2 tyg. i rysunki mam na kompie mamy, z którego później je ściągnę i wrzucę na forum.

U mnie sytuacja ta sama jak u Ciebie drogi kolego.

 

Po pierwszym zdarzeniu słyszałem ciągle jety (mimo braku na flightradarze jakichkolwiek lotów) oraz masę helikopterów, nie ustępowało to przez około 5-6 dni.

obiekt był dość spory, myślę, że to mógł być tzw. mothership.

 

Drugie wydarzenie, nie wiem może zgłaszało więcej osób/było ważniejsze? Przez ok. półtora tygodnia słyszałem jety i latały helikoptery.

Taki sam przypadek jak przy drugim wydarzeniu zaobserwowałem (po raz już chyba trzeci) przedwczoraj. I dzisiaj rano, oraz popołudniu słyszałem latające odrzutowce i widziałem jak leciały dwa helikoptery, wyglądało jakby sprawdzały okolicę w której stronę spodek się udał. Zaczynam się, kurna bać patrzeć przez moje okno dachowe bo to zaczyna mnie przerastać :(


Użytkownik Dázzler edytował ten post 18.11.2014 - 21:02

  • 0

#18

Dázzler.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć nie było mnie spory czas, a to dlatego, że laptop poszedł na gwarancję - wiecie jak to jest w polszy. Targowanie się z firmą przez szmat czasu, aż w końcu zrobią swoje. Tutaj daję rysunek ostatnich obserwacji 

 

Zh1qL3N.png

 

Poruszało się to takim patternem - dosłownie zmieniało kierunki jak chciało. Po wyłączeniu się świateł obiekt ten leciał jeszcze przez chwilę i zwalniał, a potem przyspieszał w innym kierunku. Jeżeli będzie trzeba, mogę wykonać informację. Mam jakiś filmik, ale nawet po rozjaśnieniu nic nie widać (ofc mogę wrzucić ale zawiera niecenzuralne słowa)


  • 0

#19

Dhuum.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Nie wiem jaki w tym masz cel, ale pisanie o tym nic ci tu nie da bez wiarygodnych dowodów, ponieważ albo ktoś trolluje albo cie zbywa.

 

brak dowodów = brak wiarygodności


  • 0

#20

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli masz filmik to wrzucaj. Najlepirej puścić na youtube i dać tu linki.


  • 0

#21

Dázzler.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Postaram się go znaleźć - nie gwarantuję, że nadal go mam, bo nic tam nie było widać. Aparatem moja lumia nie grzeszy.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych