Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz Ducha?!

duch

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tobiasz95.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy temat dodany na forum wiec proszę o wyrozumiałość.

Zdjęcie które zostało dodane zostało zrobione 17-18 Października 2013 ok godz 20:20-40 

Kolega robił mi i mojej dziewczynie zdj , ogl sie wygłupialiśmy aparatem aż przy przeglądaniu zdj nie zauważyliśmy dziwnego zjawiska, na moje to jest twarz ducha chociaż już w moim wieku wydaje sie to śmieszne... Oceńcie to sami. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.   http://www.fotosik.p...68223ca6ae.html


Użytkownik Tobiasz95 edytował ten post 03.08.2014 - 16:13

  • 0

#2

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Można się tam doszukać twarzy ducha, ale niestety duch to to nie jest. Jeśli się przyjrzysz niektórym kafelkom w łazience albo chmurom też zobaczysz niejedną twarz. Ludzki mózg jest głupi i stara się nadać kształtom znajomą postać.


  • 0



#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Kolega robił mi i mojej dziewczynie zdj

 

Najbardziej niesamowite w tej fotce jest to, że  mu się udało zrobić wam zdjęcie w taki sposób, że was na nim nie widać.

Taka jest moja opinia.


  • 5



#4

Tobiasz95.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówiłem że sie wygłupialiśmy i bezsensownie tez rb zdj ... I chciałbym dodać ze nie było mgły ani nic takiego w okolicy na drugim zdj z troche innej perspektywy w tym samym miejscu nic nie ma...


  • 0

#5

Cedrik012.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja terz ostatnio miałem taki przypadek ducha... wrzuce zdjęcie jak będzie możliowść


  • 0

#6

Tobiasz95.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówiłem że sie wygłupialiśmy i bezsensownie tez rb zdj ... I chciałbym dodać ze nie było mgły ani nic takiego w okolicy na drugim zdj z troche innej perspektywy w tym samym miejscu nic nie ma...

http://www.fotosik.p...afd0a97c97.html


  • 0

#7

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówiłem że sie wygłupialiśmy i bezsensownie tez rb zdj ...

 

Niech zgadnę - część z tych wygłupów polegała na tym, że któreś z was dmuchało dymem z papierosa przed obiektyw aparatu i sprawdzaliście, co wyjdzie po zrobieniu zdjęcia? Bo, w to, że "dla wygłupów" próbowaliście sfotografować to rachityczne drzewko na pierwszym planie, jakoś nie wierzę.


  • 3



#8

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na głowę kota z wielkimi oczami. Zdjęcie było robione z flashem wiec odbic coś się mogło. Co? Nie wiem nie znam sie
  • 0

#9

Tobiasz95.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tym razem tez nie trafne bo zadne z nas nie pali... Nie ma tam też rury z ciepłą wodą zeby jakas para byla czy coś w tym rodzaju ...


  • 0

#10

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli chodziliście nocą po parku i robiliście zdjęcia krzakom i drzewkom - tak?

W celu - dla wygłupów?


  • 0



#11

Cejrowski.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to jest po prostu dym. Może było za dużo %% ? Praktycznie rzecz biorąc można by było dopatrzyć się w tym twarzy ducha,  jednak male jest prawdopodobieństwo abyś go "wychwycił".  Wróćcie jeszcze raz w to samo miejsce nocą i poobserwujcie. Z tego co kiedyś czytałem duchy mogą przebywać wiele lat w jednym miejscu. 


  • 0

#12

Tobiasz95.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIe rb sobie zdj na fb jak kazdy teraz, pozniej jak juz mielismy troche zdj lampy przygasały wiec pstrykalismy bez celowo by miec chociaz jakiejs swiatlo na drodze i cos widziec mam tez pelno zdj chodnika jak chcesz zb ...


dla mnie to jest po prostu dym. Może było za dużo %% ? Praktycznie rzecz biorąc można by było dopatrzyć się w tym twarzy ducha,  jednak male jest prawdopodobieństwo abyś go "wychwycił".  Wróćcie jeszcze raz w to samo miejsce nocą i poobserwujcie. Z tego co kiedyś czytałem duchy mogą przebywać wiele lat w jednym miejscu. 

Alkoholu tez nie pijemy bo akurat nie jestesmy z tych co siedzą w dresach w parku i tylko % w głowie...


  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Autor tematu powinien wydorośleć. Na twoim zdjęciu jest jakiś dym a nie twarz.

A ten kolo też niezły:

 

Ja terz ostatnio miałem taki przypadek ducha... wrzuce zdjęcie jak będzie możliowść

 


  • 0



#14

Aloszka.

    ...Pamiętaj o zachowaniu równowagi...

  • Postów: 124
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Mówiłem że sie wygłupialiśmy i bezsensownie tez rb zdj ...

 

Niech zgadnę - część z tych wygłupów polegała na tym, że któreś z was dmuchało dymem z papierosa przed obiektyw aparatu i sprawdzaliście, co wyjdzie po zrobieniu zdjęcia? Bo, w to, że "dla wygłupów" próbowaliście sfotografować to rachityczne drzewko na pierwszym planie, jakoś nie wierzę.

 

Też właśnie pomyślałam ,że to dym z papierosa :)


  • 0



#15

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja terz ostatnio miałem taki przypadek ducha... wrzuce zdjęcie jak będzie możliowść

Ty to lepiej kupuj książki, kredki i ołówki. Wrzucaj je do plecaka i do szykuj się do szkoły. A i słownik nie gryzie...

 

Topic:

Dym jak nic. Wakacje w pełni i wygłupy to chyba ten temat.


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych