Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny telefon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

marcin199419.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam nie wiem czy taki temat już był, ale nie mogłem znaleŹć podobnego... mniejsza o to . Założyłem specjalnie tutaj konto aby prosić Was o radę. Moja dziewczyna ostatnio była w sklepie i dzwoniła do brata pytając go o to co miała dla niego kupić. Za pierwszym razem się nie dodzwoniła ale za drugim "ktoś" odebrał telefon i mówił zniekształconym głosem jakby głosem z typowej złej postaci z horroru. Gdy mi to opowiadała mówiła że w tym głosie rozpoznała swojego brata ale nie mogła go zrozumieć. Gdy przyszła do domu i zapytała się brata co on **********...a on nie wiedział o co chodzi później pokazał jej swój telefon z dwoma połączeniami nieodebranymi. Czy może ktoś wie jak to wyjaśnić. Ona jest agnostyczką za to ja wieRZĘ w paranormalne zjawiska w tym duchy aczkolwiek nie chcę się wybijać z moimi teoriami nie wysłuchawszy waszej opinii (oboje mamy po 20 lat, jej brat ma 21). Proszę o odpowiedź.

 

wulgaryzmy.gif

 

Nie tolerujemy tutaj wulgaryzmów to raz, dwa - przykładaj większą uwagę do ortografii i gramatyki oraz zapoznaj się z Regulaminem forum.

 

Kronikarz


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To się zdarza. Czasami jakiś głos z jednej rozmowy nałoży się na głos z innej.
  • 0



#3

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Matko kochana....lato w pełni jak widać po kolejnym temacie.
Dlaczego podkreślasz swój wiek (i innych osób biorących udział w tych grozę budzących wydarzeniach) ???
Myślisz że nikt się nie domyśli że masz 15 lat ?
Jakiej odpowiedzi oczekujesz nie przedstawiając żadnych dowodów na swoje rewelacje ?
  • 3



#4

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taka sytuacja jest możliwa.

Ostatnio dzwoniłam do przyszłego męża, dwa razy nie odebrał, za trzecim razem usłyszałam zniekształcony głos, niczym z horroru, spowolniony.... dość straszne to było. A to był mój głos tak naprawdę nagrany na jego poczcie głosowej, który brzmi normalnie, ale wtedy coś musiało zakłócić/zniekształcić połączenie.. dziwne, ale bywa ;)


  • 0

#5

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Paranormalne zjawisko, że aż mnie ciarki przeszły. 

 

Zdarza się, zakłócenia na połączeniu i masz tego efekt. Ostatnio prowadziłem rozmowę przez telefon i głos rozmówcy nagle zamienił się w tak jakby cyfrowy. Taki gadający modem jakby. Dodam, że mam 24 lata, a rozmówca 30.


  • 0

#6

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie gdy głośnik się popsuł w telefonie słychać było brzęczenie.

Ja mam 19 lat a rozmówca 22.
  • 1

#7 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Czesc, mam 24 lata i nie mam tak fajnego trolofonu jak Ty :(

 

offtop2.gif

 

Nie masz nic konstruktywnego do napisania, nie pisz wcale.

 

Kronikarz


  • 0

#8

mimbrella.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taki głos to nic nadzwyczajnego , telefony potrafią płatać różne figle, mniemam, iż bez ingerencji żadnej siły wyższej . 

 

Najlepsza rzecz, jaka mi się przydarzyła- nie mam pojęcia jakim cudem- to przysłuchiwanie się rozmowie jakichś dwóch zupełnie obcych osób.... był chyba rok 2005 , trochę jak na początku XX wieku, jak pod jedną linię była podłączona cała wioska ;)


  • 0

#9

fstach.
  • Postów: 32
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To zdarza się bardzo często ale faktem jest że uczucie jest dość niekomfortowe jak słyszysz coś takiego :) Pozdrawiam.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych