Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ślady łap na odciskach piasku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Droga wolna. Z *** to jest Twoja historyjka i zdjęcia. Pozdrawiam.

Po co zakładaliście tutaj konta? To zdjęcie nie było robione i pokazywane po to żebyś jeździł to co tu wstawiliśmy. Pies, kot, ***, szkoda że nie małpa, bo w sumie to najbardziej podobna łapa. Jesteście ***, tyle mogę wam powiedzieć

 

7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

ostrzezenie.gif

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 28.07.2014 - 14:28

  • -2

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A po co ty zakładałeś konto? Twoja historia jest błaha. Ponoć była 3w nocy, więc musiało być ciemno, a ta laska zobaczyła że coś z twoimi śladami nie pasuje.
Niedługo będziemy mieli tematy ze zdjęciami kartofli w zupie ,, te kartofle ułożyły się w kółko. Daję zdjęcie. Co o tym myślicie?
  • 1



#18

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponoć była 3w nocy, więc musiało być ciemno, a ta laska zobaczyła że coś z twoimi śladami


A do tego dodajmy jeszcze, kilka browarów przez 3 godziny i mamy przepis na "niewyjaśnioną" wakacyjną historię :D
  • 0



#19

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rzuciłem okiem na tą fotkę (chociaż temat uważam za "wakacyjny") i jedna rzecz mi nie daje spokoju.

Ten suchy liść leżący na odcisku buta. Leży sobie to to elegancko, ani nie wdeptane w piasek, ani nie ukruszone - tak jakby dopiero co sfrunęło z drzewa.

To wy chyba długo siedzieliście w tej piaskownicy, skoro na te ślady zaczęły liście opadać?

 

Druga sprawa - ale to już tak na marginesie.

Jak to jest piasek z piaskownicy, to ja nie mam pytań, w kwestii działań administracji osiedla, która ma obowiązek (obwarowany nawet chyba jakimiś rozporządzeniami) regularnie piasek w takich piaskownicach wymieniać.

W tej ze zdjęcia, to chyba nawet koty nie chcą sikać - nie mówiąc już o dzieciach, które chciałyby się w niej bawić.

Wygląda na to, że na tym osiedlu nie tylko bloki pamiętają czasy wojny.


  • 0



#20

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

 

Ponoć była 3w nocy, więc musiało być ciemno, a ta laska zobaczyła że coś z twoimi śladami


A do tego dodajmy jeszcze, kilka browarów przez 3 godziny i mamy przepis na "niewyjaśnioną" wakacyjną historię :D

 

Określenie "było ciemno" jest związane z nocą, jakie osiedle takie osiedle ale oświetlenie jakieś niedaleko jest więc raczej wiem co widzieliśmy. Tak samo nie obchodzą mnie liście które leżą obok, piwa też nie mają nic do tego, no chyba że macie słabą głowę i uważacie za mnie że coś sobie ubzduraliśmy, może jeszcze coś ćpaliśmy i mieliśmy haluny... Czy w końcu mogę liczyć na odpowiedź inną niż piasek w piaskownicy, piwa, ciemna noc a ona jednak widzi (WOW), liście itp. Przestańcie w końcu cwaniakować i uważać się za lepszych "żartownisiów" bo to jest prymitywne tak samo jak kartofle w zupie... 


  • 0

#21

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale zdjęcie było robione w dzień? Już jakiś czas po?


  • 0



#22

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale jaką masz pewność że tych śladów nie było wcześniej?
Skoro dziewczyna zwróciła uwagę na nie dopiero po 3 godzinach.
  • 0



#23

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale jaką masz pewność że tych śladów nie było wcześniej?
Skoro dziewczyna zwróciła uwagę na nie dopiero po 3 godzinach.

 

Ale zdjęcie było robione w dzień? Już jakiś czas po?

Ślady pojawiły się na śladach butów mojego chłopaka, nie stał w miejscu tylko sobie dreptał, wcześniej nie zauważyłam nic specjalnego oprócz brudnego piachu. Zdjęcie zostało zrobione jakieś 15 minut po zobaczeniu śladu (ok. 3 w nocy), byłam w szoku i nie wiedziałam jak mam zareagować. Przypominam także że nie było tam żadnego stworzenia jak kot czy pies, był tylko jeż który przeszedł obok piaskownicy i uciekł.


  • 0

#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poproście jeszcze kogoś niech wejdzie na to konto i napisze że to prawda. Wtedy uwierze heh.

Przydałby się też odlew tego śladu.


  • 0



#25

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Poproście jeszcze kogoś niech wejdzie na to konto i napisze że to prawda. Wtedy uwierze heh.

Przydałby się też odlew tego śladu.

Więcej świadków nie było... niestety. Odlewu także nie mamy ale dzisiaj się tam przejdziemy, jeżeli na piasku pokaże się coś podobnego to postaramy się zrobić jakieś wyraźniejsze zdjęcia, o ile się uda


  • 0

#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypomina to trochę tzw. ślady diabła http://pl.wikipedia....i_stĂłp_diabła


  • 0



#27

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eee może koś zaznaczyć te niby ślady bo ja tam nic nie widzę.. :P


  • 0



#28

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Przypomina to trochę tzw. ślady diabła http://pl.wikipedia....i_stĂłp_diabła

Właśnie to nie przypomina takich śladów tylko jakby stopę małego dziecka bez jednego palca

 

Eee może koś zaznaczyć te niby ślady bo ja tam nic nie widzę.. :P

http://pl.tinypic.com/r/dh5yq9/8

wygląda to śmiesznie, ale jestem leworęczna i nie bardzo mi to wyszło


  • 0

#29

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serio?... Co ma to do tego która ręką robisz co lepiej? Ale nie ważne. Mi to nadal wygląda na lape psa. Przeciez to jest bardziej okrągłe niż podłużne jak to narysowales/as
  • 0

#30

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Serio?... Co ma to do tego która ręką robisz co lepiej? Ale nie ważne. Mi to nadal wygląda na lape psa. Przeciez to jest bardziej okrągłe niż podłużne jak to narysowales/as

Nie jestem ślepa, tam nie było psa, zresztą, gdyby to był pies to raczej robiłby podobne ślady dalej...


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych