Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ślady łap na odciskach piasku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jestem mieszkańcem Wrocławia. Wczoraj w nocy po godzinie 12 spotkałem się z dziewczyną na ul. Pereca, jest to stare, ciężkie osiedle, których bloki widziały jeszcze 2 wojnę. Poszliśmy po piwo do sklepu 24, który jest na osiedlu obok, po tym jak je kupiliśmy skierowaliśmy z powrotem na osiedle, lecz zaproponowałem, żebyśmy usiedli na winklu. Zauważyliśmy piaskownicę, usiedliśmy w niej, rozmowa się kleiła piwo się sączyło było przyjemnie. Mniej więcej o godzinie 3 moja dziewczyna zauważyła coś niezwykłego. Na prawie każdym moim śladzie w tej piaskownicy były odciśnięte 4 palce zwrócone w przeciwną stronę do tej jak stałem, w kierunku bloku, tylko na jednym była wyraźnie widoczna łapa, miała 4 palce i była mała, niczym stopa dziecka, lecz nie przypominało to śladu człowieka, nikt tędy nie przechodził. Ślady były skierowane na blok i nie wyszły z tej piaskownicy, ślady były do połowy piaskownicy, jedynie na odbiciu mojej podeszwy, jakby postać skradała się na palcach i tylko w jednym miejscu postawiła łapę. Odcisk nie przypominał psa, kota czy jakiegokolwiek zwierzęcia. Bardzo mnie to zaniepokoiło, moja dziewczyna od dłuższego czasu czuła czyjąś obecność, nie jest to pierwsza sytuacja w której coś jest nie tak, ja za chiny nie zauważyłbym tego, czemu akurat przykuło to nagle jej uwagę, akurat o godzinie 3? Ma ktoś pojęcie co to mogło być, jak się to nazywa, skąd się wzięło, czego chce? 

http://i59.tinypic.com/dffsl1.jpg

 

Poprawiłam odnośnik.

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 27.07.2014 - 23:10

  • -1

#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po tej piaskownicy biegał sobie duży piesek i tyle. Powierzchnia buta jest większa od śladu psa, więc nie zagłębia się but tak samo jak psia łapa.





#3

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ślady dużego psa akurat są na moich śladach nigdzie więcej i to na świeżo odciśniętych? takie podłużne? chodziłem po tym i tego nie zasypałem? 


Użytkownik adma edytował ten post 27.07.2014 - 21:39

  • 0

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak to wygląda, a że podłużne ślady? Tak pies stawiał łapy.





#5

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie było tam żadnego psa, tylko jeż przechodzący obok piaskownicy, nie było tam nikogo oprócz nas


Akurat na moich śladach i tylko na nich, dokładnie przejrzałem piaskownicę świecąc sobie latarką, nie świecąc i nigdzie dalej niż tam gdzie stoję ich nie było. Czekam na wypowiedź kogoś rozsądniejszego, bez urazy, ale jestem osobą racjonalnie myślącą, Twojego typu spekulacje były pierwszymi które przyszły mi do głowy


Użytkownik adma edytował ten post 27.07.2014 - 21:54

  • -1

#6

Stachu121.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak tylko mi przyszło do głowy, że może miałeś coś na podeszwie buta przyklejonego przypominającego łapę jakieś błoto się tak ułożyło ewentualnie kupa :D ? narysuj w paincie najlepiej jak wyglądały te odciski ;)


  • 1

#7

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda jak by to był ślad lapy odbity pomiędzy śladami twojego paczka.
Laczka* :)
  • 0

#8

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

tak tylko mi przyszło do głowy, że może miałeś coś na podeszwie buta przyklejonego przypominającego łapę jakieś błoto się tak ułożyło ewentualnie kupa :D ? narysuj w paincie najlepiej jak wyglądały te odciski ;)

To nie były odciski, tylko jeden wyraźny odcisk, jednej łapy... czy czegoś tam. Na moim bucie nie było nic, zresztą obok nawet widać...  

 

Mi to wygląda jak by to był ślad lapy odbity pomiędzy śladami twojego paczka.
Laczka* :)

Tak to wygląda, tylko co to za łapa?


  • 0

#9

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli oko mnie nie myli, ślad został zrobiony przez psa dużo wcześniej a ty akurat nie wdeples w ten ślad lecz obok gdyż widzę twoj ślady wszędzie lecz nie w tym miejscu akurat. Ot przypadek taki :)
  • 0

#10

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

więc ślady wgnieceń na każdej z pozostałych śladów, jakby istota się skradała tylko, a tylko raz odbiłą stopę są przypadkiem?


jeśli oko mnie nie myli, ślad został zrobiony przez psa dużo wcześniej a ty akurat nie wdeples w ten ślad lecz obok gdyż widzę twoj ślady wszędzie lecz nie w tym miejscu akurat. Ot przypadek taki :)

Oko Cię myli niestety... ślad buta jest pod TYM śladem


  • 0

#11

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a sprawdzałeś swoją podeszwę ?


  • 0

#12

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a sprawdzałeś swoją podeszwę ?

Nie ma nic na podeszwach, żadna kupa, żadne błoto czy cokolwiek innego. To pojawiło się po chwilowym wyjściu z piaskownicy, później już nikt nie szedł tymi śladami


  • 0

#13

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to widocznie śledziła cię tajemnicza, niewidzialna istota o łapach psa.


  • 1



#14

adma.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

*** jakie chlapy, jakbym potrzebował takie z *** info to bym sobie na forum bobolandii temat założył

 

wulgaryzmy.gif

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 28.07.2014 - 14:20

  • 0

#15

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Droga wolna. Z *** to jest Twoja historyjka i zdjęcia. Pozdrawiam.

 

wulgaryzmy.gif

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 28.07.2014 - 14:22

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych