Skocz do zawartości


Odczyt Pola Elektromagnetycznego

pole elektromagnetyczne opetanie opętanie głos głowie odczyt miernik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_nnaagg

Gość_nnaagg.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam,od pewnego czasu borykam się z kilkoma problemami.Od pewnego czasu zacząłem słyszeć głos w głowie (byłem u psychiatry dostałem skierowanie do szpitala z diagnozą zaburzeń psychotycznych a u innego specjalisty zalecenie leczenia neuroleptykami za które podziękowałem bo podobno tak ryją mózg że lek gorszy niż choroba) ale nie o tym chciałem-głos zawsze mówi z sensem i można z nim rozmawiać na każdy temat co mnie zdziwiło bo przy objawach schizofreni nie obserwuje się takich objawów bo ani razu nie słyszałem bezsensownego bełkotu który jest częsty przy takiej chorobie.Padają zdania np:"nie dam Ci się skupić","nie przypomnisz sobie tego" , "Nie pozbędziesz się mnie","egzorcyzmy nic Ci nie pomogą,ksiądz pogada pogada i w jaki sposób miałoby skłonić mnie do opuszczenia Twojej osoby i zostawienia Cię w spokoju?" "Ten (o postaci z filmu) mógłby pójść tym korytarzem a nie tamtym(i faktycznie są 2 drogi na planie tego filmu)na dodatek czuje jak cos mnie chwyta za części ciała,I faktycznie nie mogę się skupić lub przypomnieć sobie tego co chce U księdza jeszcze nie byłem ale...Jak wszyscy wiemy ciało ludzkie przynajmniej od głowy w dół ( bo nie wiem jak z mózgiem ale też raczej nie chyba że nie wielkie ) nie emituje pola elektromagnetycznego,Teraz najciekawsze-parę dni temu zamówiłem miernik pola elektromagnetycznego i przykładając w miejsce gdzie czuje uścisk lub dotyk odnotowuje odczyty od 1.00 do 4.00 jednostek co jest dziwne bo schizofrenia nie ma nic wspólnego z polem elektromagnetycznym.Głos cieszy się gdy nie mogę znaleźć pomocnych informacji jak się tego pozbyć naprzykład. Cieszy się jak coś mi się nie udaje i próbuje utrudniać mi relacje międzyludzkie.Chciałbym wiedzieć co o tym myślicie i gdzie się zgłosić z takim problemem.


  • 0

#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

tratatata z trola nie zrobisz wariata :)
  • 1

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Całe ciało emituje pole elektromagnetyczne.
  • 0



#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No niestety to co opisujesz to klasyczna schizofrenia. Jeśli "głos" nie przymusza do złych rzeczy, da się z tym żyć. Poradź się jednak znowu tego psychiatry, i nie słuchaj głosu który pewnie ma obiekcje.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 27.07.2014 - 18:07

  • 0



#5 Gość_nnaagg

Gość_nnaagg.
  • Tematów: 0

Napisano

Możliwe że całe ciało emituje pole elektromagnetyczne ale wątpie że o wartości 4 jednostek. Nie przymusza do złych rzeczy, ta nie jest zadowolony z tego że go nie słucham.


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W jakich jednostkach? Widocznie źle to mierzysz. Nie może być aż tyle skoro telefon komórkowy emituje około 3W/m


  • 0



#7

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdzieś słyszałam, że wariat nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest wariatem. To mi się narzuca czytając posty autora.

Jednak na tym forum często i gęsto takie historyjki wymyślają trolle, więc nie bardzo chce mi się w to wierzyć. 


  • 2

#8

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Schizofrenicy nie mają mechanizmu powątpiewania - chłoną różne idee jak gąbka i nie chcą ich porzucić, zamiast tego kontaminują je usiłując zrobić jeden system. Ktoś wyczyta że podobny stan jak u niego wywołują duchy, więc myśli że go nawiedzają, ale potem wyczyta coś o HAARP i dorzuca to myśląc, że amerykańskie anteny wysyłają do niego duchy, potem usłyszy o widzeniu aniołów i uzna że gdy czasem nie ma objawów to go anioł chroni, potem poczyta o kosmitach i też jakoś to dolepia.


  • 2



#9

Matis99.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moi przedmówcy mają rację. W schizofrenii zaburzony jest krytycyzm, to znaczy chory uważa się za zdrową osobę i odmawia akceptacji swojej choroby. Opisywane tu "głosy", czyli omamy słuchowe, również są typowe - schizofrenik słyszy głosy mówiące "nie dasz rady", "nie pozbędziesz się nas" i inne treści negatywistyczne.


  • 1

#10

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak dokładnie jak napisał Matis99, schizofrenik jest przekonany, że jest zdrowy. Natomiast autor tematu bierze pod uwagę schizofrenię, czyż nie?


  • 0

#11 Gość_nnaagg

Gość_nnaagg.
  • Tematów: 0

Napisano

Jednostka to:Mg . Biorę pod uwagę schizofrenie ale dziwi mnie odczyt z miernika który dochodzi do 4,00 jednostek.


Użytkownik Fonomon edytował ten post 28.07.2014 - 18:57

  • 0

#12

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Komputer to 5mG, a telewizor do 2. Nie wiem ile wydziela ludzkie ciało, ale trzeba brać pod uwagę fakt, iż mogłeś mieć w zasięgu jakieś urządzenie.


Użytkownik Gamebitt edytował ten post 28.07.2014 - 19:08

  • 0



#13

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jednostka to:Mg . Biorę pod uwagę schizofrenie ale dziwi mnie odczyt z miernika który dochodzi do 4,00 jednostek.

A miernik to jakiejś konkretnej firmy czy jakiś za 15 zł z odpustu, lub apka na Androida coś a'la wykrywacz metali?
Gdzie dokonywałeś pomiaru, bo w domu niektóre urządzenia emitują pole magnetyczne.
  • 0



#14 Gość_nnaagg

Gość_nnaagg.
  • Tematów: 0

Napisano

W domu, zamierzam powtórzyć pomiar na otwartej przestrzeni a miernik to EMF828.


  • 0

#15

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak chcesz jeszcze innego pomiaru to telefony z androidem mają miernik pola magnetycznego w pikoteslach. Aplikacja w sklepie nazywa się "wykrywacz metali". U mnie w domu pole ma natężenie ~ 40-50 uT.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: pole elektromagnetyczne, opetanie, opętanie, głos, głowie, odczyt, miernik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych