Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ojciec przyłapał pedofila - co byście zrobili na jego miejscu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#31

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

ComeBack

 

Napisałem gdzieś , że bronie pedofila? W którym zdaniu bronie pedofila? W tym w którym piszę o kastracji czy w tym że sam bym go "gwałtownie" obezwładnł ? Nie. Ja prześwietlam ludzi na wylot. Daleki krewny to zbyt słaby argument żeby pilnować małe dziecko.  Napisałem o języku na forum publicznym. Zupełnie jak na stronach ONR albo MW. Nienawiść leje się z wpisów, i to nie tylko w tym topicu. Ciekawe ile z was "obiłoby ryja" księdzu? Bo przecież pedofilia to domena sukienkowych. Ilu z was pozwoliłoby sobie na zrobienie makówki z mózgu wielebnego? 

 

Blizt Wolf

 

Jak napisałem powyżej;

 

Inną sprawą jest, dlaczego młodzi ludzie nie są edukowani o zagrożeniach związanych z pedofilią. Gdyby ten chłopczyk współpracował z psychologiem szkolnym, po pierwszym przypadku naruszenia jego nietykalności pedofil zostałby złapany i oddany na przymusowe leczenie i kastracje gdyby to ni nie dało. Dlaczego nie winić w drugiej lini społeczeństwa, które nie edukuje się wzajemnie? Poztym, nie świadczy to zbyt dobrze o tym chłopcu, bo mnie gdyby ktoś dotknął w wieku 6-7 lat natychmiast zwróciłbym się do kogoś.  Nieważne jak by mnie zstraszał. Gdzie był jego ojciec przez 3 lata? Gdbymy był ojcem, dbałbym o swojego syna jak skarb, Codziennie pytał go o jego problemy, obserwował jego zachowanie, edukował na inteligentą i sprawną fizycznie osobe. To jest prawdziwy ojciec, nie brutalny chuligan który działa tylko wtedy, kiedy coś się wydarzy, a nie zapobiega temu.


Użytkownik LayneStaleyRIP edytował ten post 24.07.2014 - 16:31

  • 0

#32

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up

Napisałem gdzieś , że bronie pedofila? Napisałem o języku na forum publicznym. Zupełnie jak na stronach ONR albo MW. Nienawiść leje się z wpisów, i to nie tylko w tym topicu.

Nie wprost, ale treść wpisów na to wskazuje. Oto dlaczego:

Inną sprawą jest, dlaczego młodzi ludzie nie są edukowani o zagrożeniach związanych z pedofilią. Gdyby ten chłopczyk współpracował z psychologiem szkolnym, po pierwszym przypadku naruszenia jego nietykalności pedofil zostałby złapany i oddany na przymusowe leczenie i kastracje gdyby to ni nie dało. Dlaczego nie winić w drugiej lini społeczeństwa, które nie edukuje się wzajemnie? Poztym, nie świadczy to zbyt dobrze o tym chłopcu, bo mnie gdyby ktoś dotknął w wieku 6-7 lat natychmiast zwróciłbym się do kogoś.  Nieważne jak by mnie zstraszał. Gdzie był jego ojciec przez 3 lata? Gdbymy był ojcem, dbałbym o swojego syna jak skarb, Codziennie pytał go o jego problemy, obserwował jego zachowanie, edukował na inteligentą i sprawną fizycznie osobe. To jest prawdziwy ojciec, nie brutalny chuligan który działa tylko wtedy, kiedy coś się wydarzy, a nie zapobiega temu.

Znowu to robisz. Winny chłopiec, bo nie współpracował z psychologiem, winne społeczeństwo, bo nie edukuje, winny ojciec, bo zaufał swojemu krewnemu. Wszyscy winni, tylko nie pedofil. Poza tym nie rozumiem Twojego punktu widzenia: obwiniasz ojca, że nic nie robił, a kiedy już coś zrobił to nazywasz go brutalnym chuliganem.

 

Edit: widzę, że dodałeś parę zdań do postu:

Ciekawe ile z was "obiłoby ryja" księdzu? Bo przecież pedofilia to domena sukienkowych. Ilu z was pozwoliłoby sobie na zrobienie makówki z mózgu wielebnego?

Jawne kłamstwo. Statystyki Stanisława Chmielewskiego z 2013 roku:

"Według danych ministerstwa sprawiedliwości, na 1468 skazanych, ok. 900 osób nie posiadało wyuczonego zawodu, ok. 70 osób wykonywało zawód murarza, 40 to pracowników dorywczych, ok. 30 ślusarzy, ok. 30 rolników, 25 mechaników samochodowych. Pozostali osadzeni wywodzili się z innych grup zawodowych. Spośród nich zawód np. inżyniera, lekarza, nauczyciela, pedagoga, duchownego wyznania rzymskokatolickiego, wychowawców w placówkach oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych, wykonywały pojedyncze osoby."


  • 0



#33

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Och Layne, Layne...

 

Jeśli go zabijesz, jesteś mordercą, on jest gwałcicielem.

Poprawka-jak go zabije to popełniłem zabójstwo a nie morderstwo. Różnice są oczywiste.

Co jest ważniejsze, gwałt fizycznego ciała (umysł istnieje dalej, da się zapomnieć, wyleczyć) czy zabicie chorego umysłowo - fizycznego ciała (nie ma powrotu).

Ciało fizyczne z umysłem są połączone wywołując  związek przyczynowo skutkowy odbijający się naprzemiennie.

W takim wypadku, ty jesteś skazany na 15 lat, twoja rodzina się rozpada, życie przemija bo wychodzisz po 8-10.
§ 4. Kto zabija człowieka pod wpływem silnego wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Czy może lepiej wezwać policje po obezwładnieniu pacjenta? Co jest bardziej logiczne w ramach prawa?

Tu nie chodzi o logike a bardziej o impulsowe działanie którego raczej większość by nie hamowała.
Może to Ci pomoże:
Jasio patrzy jak ksiądz reperuje ogrodzenie. Ksiądz zagaduje dzieciaka i się pyta:
-pewne chcesz być stolarzem bo patrzysz na to jak wbijam gwoździe?
-nie, chce zobaczyć co powie ksiądz gdy uderzy się młotkiem w palec.

Albo istnieje prawo jakie jest w tej kwesti (leczenie przymusowe), albo wracamy do praw dzungli i jutro nie wstaniesz z łóżka bo ktoś ci walnie kijem bejsbolowym żeby zabrać telewizor.

Pokarz mi skuteczne leczenie pedofila?

Agresja niczego nie zmienia, tylko obraca wszystko w proch. Czasem warto pomyśleć.

Tu nie myślisz lecz reagujesz, poddając się instynktowi.

Ale całe moje życie to życie z rodziną która codziennie nadużywa alkoholu w brutalnych ilościach.

W Polsce żyjemy-i alkohol to coś normalnego, nawet nadużywanie.

 

powiedz mi w twarz to że bronie moralnośći tej cwyilizacji jest wykroczeniem na tym forum . To przerażające, że osoba na marginesie broni ludzkiej moralności, dostaje za to upomnienie a ludzie którzy piszą jak mordercy są niewinni.

Posłużę się powiedzeniem:
Jeżeli jedna osoba mówi Ci że jesteś brudny-można to śmiało zignorować. Gdy mówi to kilka osób-zastanawiasz się czy mają rację. Jeżeli mówią tak wszyscy to idziesz do lusterka aby to sprawdzić. Gdy wszyscy mówią Ci że  z Tobą jest coś nie tak to wypadałoby  zastanowić się czy nie mają racji.

 

7.3 Zabronione jest publikowanie treści sprzecznych z dobrymi obyczajami tj. obraźliwych, wulgarnych.

Kogo wcześniejsze wypowiedzi obrażają? Jedynie pedofil może poczuć się urażony za nazwanie rzeczy po imieniu.
7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka
Widziałeś tu jakieś wulgaryzmy?
7.7 Zabronione jest wywieranie presji na innych Użytkownikach, w tym wszelkiego rodzaju groźby, zastraszanie itp.
Grożono Ci, zastraszano-naciski są abyś człowieku się ogarnoł bo cherezje wypisujesz.
7.9 Zabronione są wypowiedzi nawołujące do przemocy i naruszające cudzą prywatność.

Dyskusja dotyczy gdybania wobec zdarzenia już minionego. Co innego gdybyśmy się tu zgadywali w tematyce: Gdzie przebywa Trynkiewicz i jak go niezauważenie odwiedzić?

 

Takie cytaty, nieważne do czego się odnoszące, powinna ujrzeć prokuratura.

Prośba-Ty się lepiej nie łap za interpretacje prawa.

Złamałeś kodeks forum, odnosząc się do polityki.

To że polityka wdziera się w każdy aspekt życia nie oznacza że wszystko nią jest.

Złamałeś też prawo zachęcając ludzi do wyrażenia tak brutalnych myśli- czynów na innym człowieku, który jest ciężko chory i nigdy nie będąc leczony, dąży do takich czynów.

Przypomina mi to bezsensowną akcję:
Jesteś sprawcą, jesteś ofiarą. Należy współczuć sprawcy bo on cierpi, to nieistotne że krzywdzi innych. Ważne że on cierpi-istotne jest stanowisko mniejszości-debilna poprawność polityczna.

Niech przeczyta ten wpis 10 letnie dziecko. Co je bardziej skrzywdzi, ten wpis , zbita twarz czy może sama sprawa?

No tak...bo dzieciaka trzeba w każdym wieku i do każdej sytacji wszechstronnie uświadomić. Ty nie pracujesz przypadkiem w WHO?

Nie ważny jest kontekst. Topic nigdy nie powinien się pojawić, bo jest odrażający z wielu względów.

Kontekst jest kluczowy.

Nie rozmawiamy już o tym co kto by zrobił pedofilowi, rozmawiamy o języku, kulturze, moralności.

Język jest dopasowany do analizowanej sytuacji i całkowicie adekwatny.

"Ten sprany ryj to trochę mało. Oprócz solidnego obicia przydałoby się przepchać mu zad powiedzmy bejsbolem lub podobnym narzędziem zagłady. W mamrze by mu poprawili i to nie raz. To tyle na dzień dobry."

"Co ja bym zrobił? Podobnie i wątpię aby gość przeżył a z jego makówki wyciekłby mózg"
Zestaw mi te 2 zdania z :
7.3 Zabronione jest publikowanie treści sprzecznych z dobrymi obyczajami tj. obraźliwych, wulgarnych.
7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.
Wytłumacz mi to zestawienie.

Patrzysz a nie widzisz... Żadna z wypowiedzi nie łamie regulaminu. Posłużę się przykładem: gdyby spotkał Elvisa to bym go zabił. To łamie jakikolwiek regulamin?

Co ciekawe, Admin forum nawet nie raczył mi odpisać na priva.

Zapracowany człowiek co zrobisz... Jak ogarnie inne bezpodstawne zażalenia to powinien Ci odpisać.

Jeśli mnie jeszcze raz zwarnujesz podeśle topic do prokuratury.

Teraz to Ty stosujesz groźby i wymuszenie.

 

 

Ostrzegam - chcę pełnego wyjaśnienia tego co zostało napisane powyżej.
Mój kuzyn który wczoraj tu wszedł by poczytać artykuły o zjawiskach paranormalnych (ma 13 lat) był zszkowany tym co tu zobaczył. Zszkowany zarówno tym co zrobił ten pedofil, ale jeszcze bardziej jakiej obrzydliwej agresji dopuściliście sie wy.

Widzisz, masz przyjaciela...niestety też ma trochę cukierkowe spojrzenie na sprawę. 

Bo od pobicia pedofila, niewiele brakuje do pobicia przechodnia który zaszedł komuś drogę, albo czarnoskórego czy osobe niepełnosprawną.

:facepalm: 
To jak ze skandynawskim podejściem do dzieci. Nie wolno przytulać, całować, dotykać własnego dziecka bo go jeszcze przelecisz. Wymusza się na większości jakieś zachowania bo nieliczni mają odchylenia. U nas też dochodzi ten chory głos i dzieciaka nie umyjesz ręką bo musisz specjalną myjkę posiadać i rożne nakładki.

Zad to nie przekleństwo?

Chyba w Twoim słowniku.

Inną sprawą jest, dlaczego młodzi ludzie nie są edukowani o zagrożeniach związanych z pedofilią.

WHO narzuca niektóre praktyki typu masturbacja u przedszkolaków, dowiadywanie się o innościach i dogłębnym analizowaniu ich.

Gdyby ten chłopczyk współpracował z psychologiem szkolnym, po pierwszym przypadku naruszenia jego nietykalności pedofil zostałby złapany i oddany na przymusowe leczenie i kastracje gdyby to ni nie dało.

Zapoznaj się z eksperymentami psychologicznymi może trochę rozjaśni Ci się sytuacja.
http://www.paranorma...?hl=stanfordzki

 

Dlaczego nie winić w drugiej lini społeczeństwa, które nie edukuje się wzajemnie?

Społeczeństwo terroru.
Dziękuje za społeczeństwo które w każdym ojcu idącym z córką na spacer widzi pedofila, w każdym bogatym złodzieja.

Poza tym, nie świadczy to zbyt dobrze o tym chłopcu, bo mnie gdyby ktoś dotknął w wieku 6-7 lat natychmiast zwróciłbym się do kogoś. Nieważne jak by mnie zstraszał.

Nie musiał zastraszać, mógł to traktować jako sekret, tajemnice, wzbudził poczucie winy itp. Wachlarz manipulacji jest szeroki.

Gdzie był jego ojciec przez 3 lata? Gdbymy był ojcem, dbałbym o swojego syna jak skarb, Codziennie pytał go o jego problemy, obserwował jego zachowanie, edukował na inteligentą i sprawną fizycznie osobe. To jest prawdziwy ojciec, nie brutalny chuligan który działa tylko wtedy, kiedy coś się wydarzy, a nie zapobiega temu

Nie-to jest nadopiekuńczy rodzic który swym postępowaniem wyprzedza zdarzenia-podobnie jak nieufny mąż wiecznie podejrzewa żonę o zdradę która w końcu następuje z przyczyn męża. To jest toksyczny rodzic który tworzy maminsynka nie pozostawiając mu swobody na działanie. Wieczne prowadzenie za rączkę i monitorowanie dzieciaka sprawia mu krzywdę.

 

Uważasz że stan zagrożenia życia który trwa przez 15 lat. Brutalny alkoholizm, brak perspektyw wyprowadzki, niepełnosprawność - jest mniej bolesne niż bycie gwałconym 3 lata?

Trauma jest indywidualna, niektórym wystarczą godziny lub minuty.

Ciało to ciało, nie dbam o nie. Ludzie to przedewszystkim umysł.

Potrafisz oddzielić ciało od umysłu?

A mój umysł został brutalnie zniszczony. Ten młody człowiek dorośnie, z pomocą psychologów zapomnie i jest szansa że założy rodzine, . Zdrową.

W tym wypadku ma bardzo dużą szansę na bycie pedofilem. Założy sobie rodzinkę i będzie miał używanie. Wiele osób które były molestowane boją się założyć rodzinę z uwagi na ewentualne konsekwencję.

Ja nie mam takiej szansy. Ale to moja sprawa, mój los. Piszę tylko dla porównania.

Ile Ty masz lat 80? Bo w tedy to rodziny już raczej nie założysz. Obecnie tylko biadolisz i nic z tym nie robisz. To tak jak z dzieciakami w szkole które są gnębione i się zabijają bo ten horror trwa kilka lat. Nie pomyślą że szkoła zaraz się skończy, rozpoczyna się nowy start, nowe życie. Kilka lat określonych doświadczeń niszczy dekady które są przed nimi.
Przestań biadolić , weź się za jaja, ściśnij i zacznij coś robić zamiast żyć tym co było.

Daleki krewny to zbyt słaby argument żeby pilnować małe dziecko.

A sąsiad?

Wielokrotnie powierzano mi dzieciaki, dalekich krewnych lub sąsiadów.


  • 4

#34

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w momencie złapania pedofila przez ojca, ojciec ma tylko jeden obowiązek, zlikwidować pedofila kosztem dożywocia. Koniec i kropka.


  • 1

#35

miXUE.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś tu wspomniał, że broni moralności tej cywilizacji - szczerze wątpię. Jak już to pacyfistycznego trendu ostatniego 30-lecia. Cywilizacja Zachodnia wyrosła m.in. na prawie własności, na konkurencji, na wolności. W wypadku gdy dany człowiek - ten pedofil - gwałci(metaforycznie i dosłownie) czyjąś wolność(tu cielesną) - żadne działanie prowadzące do unieszkodliwienia go nie powinno być karalne. Człowiek ma prawo się bronić i ma również prawo do SKUTECZNEJ obrony. Możliwość zabicia drugiej osoby należy do takiego wachlarzu skutecznej obrony - dodam, że dwa, trzy dni temu Sąd Najwyższy w USA orzekł, że zakaz broni jest sprzeczny z ichnią konstytucją.

 

Innymi słowy dla mnie nawet zabicie pedofila jest tu działaniem wynikającym z wynikającym z pogwałconej wolności cielesnej dziecka. Można tylko płakać nad "postępową" przez duże Ę Europę, gdzie taki człowiek pewnie by dostał kilka lat.

 

Reasumując; biedne dziecko, ojciec bohater. 


  • 1

#36 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Pobitego pedofila można pokazywać, a Mi to moderacja zamknęła temat z filmem jak leją gościa znęcającego się nad pieskiem ;d

 

offtop.gif

/Connor


  • 0

#37

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widocznie moderacja ma więcej współczucia dla owego pieska niż śmiecia, na temat którego fantazjujemy w tym wątku. Ja również żałowałbym bardziej pieska!


  • 0



#38

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do tego, że 6-7 latków nie edukują o pedofilii, gwałtach i tak dalej. Proste:

Umysł takiego dziecka po prostu nie będzie potrafił tej wiedzy przyswoić. Nie będzie tego rozumieć, bo nie ma do tego podstaw. A dodatkowo ten temat też może dziwnie wpłynąć na postrzeganie świata przez dziecko. To trochę tak, jakby uczyć historii w przedszkolu. 

 

I co by się stało w Polsce? My mówimy, że mamy wyroki sądu w sprawach samoobrony (w tym obrony i innych osób) bardzo złe i okrutne, jednak trzeba zauważyć, że w dużej mierze są to wyroki w zawieszeniu. Prawda, nie wszystkie, ale trzeba zauważyć, że w opinii publicznej często jest zapominane to "w zawieszeniu".


  • 0

#39

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

agresja rodzi agresje, to tak na marginesie.

Oczywiscie emocje biora gore i wcale sie nie dziwie ze pedofil zostal brutalnie pobity przez ojca - nalezalo mu sie

Z drugiej strony mysle, ze pedofil ( czlowiek nie rodzi sie pedofilem, tak mysle ) mial tak spaprane zycie w dziecinstwie ze i matke i ojca bym do kicia wsadzila - sprawiedliwosci nie ma na tym swiecie, niestety

Nie jestem osoba ktora z gory skersla kazdego kryminaliste, staram sie w jakis sposob zrozumiec jego postepowanie, cos musialo go do tego sklonic. Szkoda mi dziecka, pewnie nigdy nie stanie na prostych nogach, tego nie da sie wymazac, zal mi rowniez tych ktorzy popelniaja przestepstwa

Ludzie powinni reagowac odrazu gdy zobacza, czy uslysza niepokajace oznaki - placz dziecka za sciana, reakcje co niektorych rodzicow, niepokojace zachowanie dzieci itp

To w jakim swiecie sie wychowujemy, w jakim domu - przeklada sie na nasze zycie dorosle


  • 1

#40

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie powinni reagowac odrazu gdy zobacza, czy uslysza niepokajace oznaki - placz dziecka za sciana, reakcje co niektorych rodzicow, niepokojace zachowanie dzieci itp

Wrocławski policjant, przebywający wraz z rodziną na jednym z placów zabaw, zatrzymał pedofila nagrywającego bawiące się tam dzieci.
- Policjant postanowił tę sprawę wyjaśnić, wylegitymował tego mężczyznę, sprawdził również co ten mężczyzna nagrywa. Okazało się, że filmował małe dziewczynki, koncentrując się na ich miejscach intymnych - powiedział Paweł Petrykowski z KWP we Wrocławiu.

...

W sobotę jednego z ojców, który towarzyszył swojemu dziecku w zabawie na Wyspie Młyńskiej nie podobało się zachowanie pewnego mężczyzny. Stał na placu zabaw z około 5-letnią dziewczynką i robił zdjęcia innym dzieciom. Gdy ojciec podszedł do mężczyzny zapytać dlaczego robi zdjęcia jego dziecku, mężczyzna zaczął nerwowo kasować zdjęcia. Żeby przeszkodzić w usuwaniu wszystkich dowodów zaniepokojony ojciec wyrwał mężczyźnie aparat i znalazł w nim zdjęcia swojej córki, a dokładniej jej bieliznę, która uwidoczniła się podczas zabawy. W aparacie były również zdjęcia innych dzieci oraz nagie zdjęcia córki tego mężczyzny.

 

Podobna sytuacja do tej rozpoczynającej dyskusję:

Ojciec 4-letniej dziewczynki z Texasu przyłapał swojego pracownika, gdy ten usiłował zgwałcić jego czteroletnią córeczkę. Krew zgotowała się w jego żyłach. Spokojny mężczyzna zamienił się bestię i ciosami wielkich pięści zabił zboczeńca na miejscu! Mężczyznę czeka teraz proces, ale nawet policjanci, którzy przyjechali zabezpieczyć miejsce zbrodni mówią, że... powinien być wolny. Wielu z nich zachowałoby się na jego miejscu podobnie


  • 0

#41

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie powinni reagowac odrazu gdy zobacza, czy uslysza niepokajace oznaki - placz dziecka za sciana, reakcje co niektorych rodzicow, niepokojace zachowanie dzieci itp

 

No, ale nie popadajmy w paranoje od razu. Dziecko może płakać z powodu klapsa, z powodu zabrania zabawki, z powodu zakazu jedzenia słodyczy, z powodu bólu zęba, z powodu "bez powodu". Gdybyśmy mieli interweniować, bo u sąsiada dziecko płacze to by było dziennie po 20-30 zgłoszeń każdego na każdego.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 29.09.2014 - 21:44

  • 0



#42

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak jak widac po przykladzie typa powyzej  - w innym kraju taki ojciec, ktory pobil pedofila bylby bohaterem

ale w zacofanej cebulackiej Polszy koles, ktory broni swojego dziecka to agresor przed ktorym trzeba bronic pedofila no i zabrac mu dziecko

przykre

swiat do tego zmierza powiedz do żyda-żydzie,na murzyna czarny i itp itd a jesteś rasista,pomoż Palestyńczykowi a wspomagasz terroryzm,zabij Palestynczyka,ok w słusznej sprawie,płać emerytury dla żydów za granicami naszego kraju,odrzuć wszystkie podstawowe wartości bo przecież tak trzeba bo mamy 21 wiek


co do płaczu dziecka to też bez przesady,oczywiście czujność jak najbardziej.Pisać jednaktak  może ten co nie ma dzieci,ja mam córe i jak mi powiedziała jedna stara wścibska baba to nie jest dziecko tylko diabeł wcielony :diabel: czasami bez klapsa i wrzasku się nie obędzie,żyjemy w takich czasach,że naprawdę o wychowanie jest coraz trudniej,a trzynastolatki wymalowame i w miniówach są coraz większą pokusą dla chorych zboków ale to już leży w kwestii rodziców


  • 0

#43

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrobić to tak, by nie wpaść proste. Samosąd w wersji "Hitman" Wyłączył bym sumienie, litość bo dla takich ludzi po prostu wiem że nie mam.  To samo tyczy się damskich bokserów i gwałcicieli i dzieciobójców. A czy po dokonanym samosądzie poczuł bym żal, ruszyło by sumienie?  NIE I NIE. Byłbym spokojny że gościu, nie wyrządzi krzywdy mojemu dziecku już nigdy więcej, jak i innym dzieciom. Jak pójdę na 997, to go zamkną, po latach wyjdzie zrobi to samo. Po takim czynie niestety - Kostucha.


Użytkownik 不穩定 edytował ten post 30.09.2014 - 12:15

  • 0



#44

Kuruša.
  • Postów: 632
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

10622779_789515777766059_461064541207351

 

Nie oszukujmy się- to jedyny lek. Ojciec zareagował w 100% prawidłowo, i szacun dla młodego za zatrzymanie ojca. I bardzo dobrze, że pokazali jego zdjęcie, powinni pokazać jeszcze w pełni zdrowego kolesia, żeby rodzice wiedzieli kogo unikać i przed kim chronić swoje dzieci.

 

Z drugiej strony mysle, ze pedofil ( czlowiek nie rodzi sie pedofilem, tak mysle ) mial tak spaprane zycie w dziecinstwie ze i matke i ojca bym do kicia wsadzila - sprawiedliwosci nie ma na tym swiecie, niestety

 

 

Ekhem? Ojca i matkę- za co? Może i miał spaprane dzieciństwo, może i nie. Heinrich Himmler wychowywał się w całkiem dobrze ustawionej rodzinie(jego ojciec był bodajże wysoko postawionym oficerem) a mimo to odpowiadał za całą nazistowską machinę śmierci.

 

O nie, nie był oficerem. Cytat z wiki:

 

Urodził się i wychował w katolickiej rodzinie mieszczańskiej. Był drugim z trzech synów (starszym bratem Heinricha był Gebhard junior, młodszym - Ernsti, zwany „Mizzim”). Jego ojciec, Joseph Gebhard Himmler senior, był nauczycielem o konserwatywnych poglądach. Matką była Anna Maria Himmler, z domu Heyder. Himmler otrzymał wykształcenie podstawowe w szkole katedralnej w Monachium. Po ukończeniu dziesięciu lat rozpoczął naukę w Królewskim Gimnazjum Wilhelma, gdzie był najlepszy w klasie niemal ze wszystkich przedmiotów. Ojciec Himmlera otrzymał stanowisko zastępcy dyrektora gimnazjum w Landshut i w 1913 rodzina przeniosła się tam. Nie stwierdzano u Heinricha jakichkolwiek skłonności do stosowania przemocy. Nie wyróżniał się jakimkolwiek radykalizmem, ideami rewolucyjnymi, czy buntowniczymi hasłami. Po wybuchu I wojny światowej, w 1915 przeszedł szkolenie wojskowe (w Landshut), nie wziął jednak udziału w walkach, co było dla niego bolesnym rozczarowaniem (zwłaszcza, że starszy brat już od maja 1917 znajdował się w armii, a od kwietnia 1918 na pierwszej linii frontu)[3]. Uwielbiał militaryzm; marzył o włożeniu munduru, najchętniej marynarki wojennej. Wojsko jednak odrzucało jego podania o przyjęcie na kurs oficerów. W 1917 uzyskał zgodę ojca na porzucenie nauki i dzięki protekcji wstąpił do armii 1 stycznia 1918, do 11. Pułku Piechoty (bawarskiego). Ukończył podchorążówkę, szkolił się w Regensburgu, Freisingu i Bayreuth. Chciał wziąć udział w „świętych zmaganiach”, „sprawiedliwej walce” narodu niemieckiego. Jego wczesne pamiętniki ukazywały pobożnego chłopca, który regularnie uczęszczał do kościoła. Ponadto był ministrantem. W swoim pamiętniku zapisał: „Zawsze będę kochał Boga i dochowam wierności Kościołowi”.

 

Więc bajeczki o tym, że koniecznie odpowiadają za to wszystko rodzice zostawcie sobie dla siebie. Niektórych po prostu trzeba eliminować ze społeczeństwa.


  • 1

#45

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z drugiej strony mysle, ze pedofil ( czlowiek nie rodzi sie pedofilem, tak mysle ) mial tak spaprane zycie w dziecinstwie ze i matke i ojca bym do kicia wsadzila - sprawiedliwosci nie ma na tym swiecie, niestety

Każdy odpowiada za siebie. Jest wielu ludzi, którzy wyrośli w patologicznych rodzinach i przyrzekli sobie, że nigdy nie będą tacy jak ich rodzice. Są również i tacy, którzy mieli spełniane wszelakie zachcianki, a rodzina była na każde zawołanie - a wyrośli na zwyroli.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych