Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drukarka - jaką wybrać?

Drukarka Jaką drukarkę wybrać

  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1

DreamDiver.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Zastanawiam się nad wyborem drukarki. Wierzcie lub nie, to będzie moja pierwsza i jestem trochę zagubiony jeśli chodzi o znalezienie jakiejś porządnej. Możecie polecić jakąś w przedziale od 300 do 500 zł (skłaniając się na tańsze)? Moje wymagania są takie żeby była laserowa, była możliwość korzystania z tańszych zamienników tonerów i żeby służyła mi przez dłuższy czas, a nie psuła się po paru miesiącach. Może być bezprzewodowa.

Nie bardzo ufam opiniom ze stron pokroju ceneo czy opineo, bo wiele razy spotkałem się już z cwaniakami, którzy w ten sposób reklamowali produkty.

 

Co powiecie o tych laserjetach?

http://www.komputron...rJet_P1102.html

http://www.mediamark...1102w,id-294337

http://www.ceneo.pl/...=reviews_scroll



#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Hp i tanie zamienniki - zapomnij

 

Coś takiego jak chcesz nie istnieje. Wejdź na stronę brothera i zobacz co mają. Cena sprzętu większa ale za to eksploatacja po taniości.



#3

DreamDiver.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zależy też co rozumiemy przez tanie. Czytałem, że istnieją zamienniki za 60-80 zł z np. active jeta.



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bierz urządzenie wielofunkcyjne, będziesz miał też skaner i ksero.



#5

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko i wyłącznie Brother - ceny tuszy na allegro powalają, jeden wkład 2.5 złotego. Ja mam Brothera już kilka lat, wszystko działa jak należy. 





#6

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

brat uzywa kombajnu brothera ( wifi, skaner, ) i bardzo chwali, kolorowe tusze bardzo tanie, jakość wydruków super,  jak cos drukowałem nie bylo problemów, drukarka obsługuje wiele systemów w tym OSX i można drukować ile wlezie :D

 

co tyczy sie laser jeta, sprawa wyglada następująco, kup taka drukarke której oryginalny toner jest w dobrej cenie. Kupilem 3 lata temu kolorowego samsunga clp 320 glownie przez cene tonerów i w miare dobre noty. Wszystko wyglada super do czasu kiedy nie zaczniesz kombinować i kupować zamienników. Ja wrócilem do oryginalnych tonerow bo miałem już dość rozbierana i czyszczenia bębna . Ciągle problemy z tonerem, nierównomiernym rozłożeniem proszku, paski i blade wydruki = zamienniki. Wywaliłem  zamienniki na oryginalne ( ktore kosztują stosunkowo nie drogo ) i ponownie ciesze się w miare fajnymi wydrukami.

Przy plujkach np stałe zasilanie, czy jak u brothera tanie kartridze, owocują ze drukujesz ile wlezie, w laserze najlepiej leciec na oryginale bo z "tanimi tonerami" różne rzeczy się dzieją


Użytkownik hubiii p edytował ten post 22.07.2014 - 15:46


#7

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam co prawda starą drukarkę- Brother MFC-215C i używam tanich tuszy, ale nie polecam. Nie wiem jak wygląda sprawa z oryginalnymi tuszami, ale z tymi tanimi jest kiepsko- szybko zasychają i drukarka ich nie czyta i nie chce drukować. Jest też problem żeby wydrukować coś czarnym tuszem, gdy brakuje np. żółtego, ale może to kwestia ustawień, a w te się nie zagłębiałem.





#8 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Dodam jeszcze, że 2 znaczące firmy produkujące zamienniki porozumiały się z HP i chyba jedna czy dwie firmy o przyzwoitej renomie teraz się tym zajmują.



#9

barbs.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z zamiennikami HP do niektórych drukarek jest problem, bo HP ciągle się procesuje z producentami zamienników. Dużo pewniej jest postawić na Brothera, jeśli zależy Ci na tanim drukowaniu najpierw sobie sprawdź czy są do danego modelu dobre zamienniki, bo niektóre nie współpracują mimo iż pasują. Ja mam model DCP J152W, kupuję zamienniki Actis po jakieś 15-20 zł za szt, czasami do czegoś bardziej wymagającego Active Jety.



#10

alek25.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zerknij na ofertę Epsona z systemem ciągłego zasilania w tusz. Masz do wyboru sporo urządzeń atramentowych , poza wadą jaką jest cena zakupu przeważającą zaletą jest cena oryginalnego tuszu która oscyluje w granicach 29 zł za 70 ml.






Also tagged with one or more of these keywords: Drukarka, Jaką drukarkę wybrać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych