Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co jeśli po śmierci jest tak jak sobie to wyobrażamy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#76

carrying light.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiscie... Ja Ciebie przyjacielu nie oceniam a w szczegolnosci Twojej wiedzy a zapewne Ciebie nie obrazam. Masz takie samo prawo do wiedzy jak i ja. To na jakim ona jest poziomie nie jest tematem moich postow. Opierasz sie na takich samych teoriach o jakich myslisz ze ja sie opieram. Dwa osobne obozy. Coz trzeba poczekac do smierci.. Kazania to masz w kosciele...fora od kazan nie sa. Po za tym badacze o jakich piszesz sa po drugiej strony obozu. Rownie dobrze moge ze swojej strony zarzucic to forum nazwiskami osob z naukowymi tytulami osob ktore reprezentuja odmienne koncepcje od Twojej. I tak w kolko... Czekaaj do smierci i wtedy kazdy z nas sie przekona ktory oboz byl dalej lub blizej prawdy. Dalsze utarczki na tej plaszczyznie pozostawiam komu innemu. Nie mam ochoty w zaden sposob udowadniac swoich teorii. Nie tego celem byl moj post..

Użytkownik carrying light edytował ten post 11.02.2015 - 17:06

  • 0

#77

Przemo.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpię, że ktokolwiek na ziemi jest chociaż w połowie bliski prawdy, co wiemy na podstawie relacji osób, które przeżyły śmierć kliniczną. Niemniej jednak, pozostaje nam tylko zgadywać i powtarzać sobie, że "jakoś to będzie". Kwestia wiary.


  • 0

#78

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest wyobraźnia i często to co się zapamiętało z filmu kiedyś oglądanego. Taki hipnotyzer naprowadza na to co ma mówić ten w hipnozie. Były przypadki że dziewczyny podczas regresji opowiadały że ktoś je molestował w tym życiu. Potem się okazało że to nie prawda, po prostu ktoś im wtłoczył fałszywe wspomienia.
  • 0



#79

hardbot.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie użytkowników.  :papapa:

 

Wracając tezą do "Sennej Śmierci", bądź alternatywnej rzeczywistości pośmiertnej wnioskować można tylko jedną tezę, Sny po śmierci są nie realne, to co się za tym kryje jest nie do opisania. Były kiedyś przypadki osób, które popadały w śpiączkę (śmierć kliniczną) budziły się po paru latach / tygodniach i opowiadały jak to jest, żyć na skraju.

Reasumując, Sny mogą popędzać nas do bardzo mobilnego myślenia na te rozbieżne tematy, sam staram się pojąć niektóre elementy tej układanki, lecz jest to dalej wyłącznie przyglądanie się z brzegu na cel. To co  my wiemy to może jest jakaś mikro jednostka, a to co jest przed nami to już możemy nazwać "niewiadomą".  :silver:


  • 0

#80

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli po śmierci jest tak jak myślimy, to oznacza wówczas że... każdy kto ma jakiś pogląd o tym co jest po śmierci ma rację.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych