Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie czytać o zmierzchu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#76

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Są dwie drogi - jedną poszliśmy my - druga pojechali zmotoryzowani - nie mogli się zgubić, jedna dróżka prowadzi do drogi asfaltowej. Właśnie dlatego podzieliliśmy się z bratem aby prowadzić, znamy te tereny jak własną kieszeń.

Przed wyjściem wiedzieliśmy która godzina, bo właśnie spostrzeżenie czasu zreflektowało nas, że zasiedzieliśmy się. Było to istotne, bo rodzice nie pozwalali mi tak póxno wracać. Nawet gdybyśmy się pomylili z czasem, godziną, to i tak pieszo przez lasy, bez latarek powinniśmy być później.


  • 0

#77

Orbitka.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo czytałam na ten temat i kilka osób pisze o tym czymś. Wiele relacji jest bardzo podobną nie zgadzają się tylko konteksty zdarzeń. Często w opowieściach pojawia się ta sama postać, zaburzenia czasu, omdlenia, te same sny u wielu ludzi itd. Tylko jedno mnie zastanawia większość opisuje że nawiedza ich dalej. Co się stało że Ciebie przestało?
  • 0

#78

Wrzod121.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... bardzo zaciekawił mnie ten wątek. Kiedy ostatni raz widziałaś/czułaś tą istotę? I czy później mogło się wydarzyć coś ważnego przez co później tego nie "spotykałaś"?


  • 0

#79

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślę, że wróci. Mam spokój od niemal lat, poza jednym snem, który nie był nieprzyjemny.

Zmieniło się moje nastawienie do życia - z zalecenia kardiologów. Dawali mi góra kilka lat życia. Zmieniła się moja filozofia.


Użytkownik Gamdela edytował ten post 21.07.2014 - 15:50

  • 0

#80

osiem.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam tu mała mapke chyba przedwojenna tych rejonów...kolega z urządzania lasu  co najwyzej był w Karpaczu,czekam na odpowiedz od drugiego.Hm?link do mapy(o ile moderator pozwoli)
http://dolny-slask.o...idEntity=504561


  • 0

#81

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok - masz Strażnika Wieczności - (ma wiele nazw), Huttenguth to dziś Huta - jeden, dwa domy.

Mapa wystarczająco nowa, aby była Droga Stanisława. Problem w tym - że to tylko część terenu - nie masz wyjścia z Polanicy Zdroju - współczesne mapy turystyczne są bardzo dokładne jeśli o to chodzi.

Przepraszam za długi czas odpowiedzi, ale ciągle jestem w pracy.


Użytkownik Gamdela edytował ten post 21.07.2014 - 17:40

  • 0

#82

ylhovr.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciężko w coś takiego uwierzyć. Zła postać, takie same sny - OK, ale z tą śmiercią i prześladowaniem ze strony postaci przez kilka(naście) lat mam mieszane uczucia.


Użytkownik ylhovr edytował ten post 22.07.2014 - 16:42

  • 0

#83

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ylhovr - to całkiem zrozumiałe


  • 0

#84

premier.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do poczytania http://en.m.wikipedi...one_personality kto nie rozumie niech wrzuci do translatora 
Skumulowana negatywna energia? Tak jakby nie było prostszych wyjaśnień 

Uwazam, ze pan ,, wszystko'' dal wyczerpujaca odpowiedz na zaistniale zjawisko, takze dalsze dywagacje osmieszaja ich autorow.
Temat do zamkniecia.
  • -2

#85

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

łącznie z jazdą na motorach z prędkością 3km/godz. i pieszymi wyprzedzającymi owe motory.

Jest jeszcze inne racjonalne wytłumaczenie - zmotoryzowani przyjechali wcześniej od pieszych, jeden z nich zarzucił na siebie czarny płaszcz z kapturem, bo wiadomo - w górach wszyscy takie noszą i nie było problemów ze zdobyciem takiego. Za pomocą dwóch diod udawał  świecące oczy, drugi - przyjął pozycję na polanie i w odpowiedniej chwili wytworzył sztuczną mgłę - to również dziecinnie proste, trzeci - i to musiał być mój brat - zakneblowal psa, a mógł być to tylko on, bo jak wspomniałam pies był bardzo groźny i bardzo czuły, nie wspominając że to bardzo duży pies był. Gdy już się znudzili zabawą, zdjęli knebel i wiążące liny psa, poszli niezauważeni przez nas po zostawione dosyć daleko motory i podjechali jak gdyby nigdy nic - dosyć daleko, bo słychać było nadjeżdżające motory a nie odgłos silników dopiero obok domu, no chyba że włączyli nagranie z magnetofonu.  Po zdarzeniu cała czwórka tak się przejęła, że wszyscy zachorowali  na padaczkę skroniową, stąd późniejsze efekty specjalne w postaci m.in. OOBE. Sfiksowali jeszcze bardziej i doszła do tego schizofrenia paranoidalna, gdy okazało się, że wszystkim śni się ta postać - jako przepowiednia - bo nie sprawca - śmierci kogoś z bliskich. Przejęła się tym również koleżanka i po odwiedzeniu miejsca również zaraziła się zarówno padaczką skroniową jak i schizofrenią paranoidalną, bo wiadomo, że tymi chorobami zaraża się tak samo jak grypą. Wszyscy bowiem byli obdarzeni niezmierną wyobraźnią łącznie z psem, któremu wydawało się, że na podwórku nikogo nie ma. Odnośnie psa w sumie nie jest to pewne, bowiem knebel mógł być dosyć mocny, a liny wiążące psa, aby się nie ruszał dobrze zawiązane. Mógł też np. akurat w tym dniu mocno spać - bo dlaczego nie?


Użytkownik Gamdela edytował ten post 23.07.2014 - 16:37

  • 0

#86

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gamdela, czy w tym lesie, bądź gdzieś obok są bagna? Powiedz mi też, w którym roku miało miejsce pierwsze 'zdarzenie'.


  • 0

#87

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

niewielkie bagienko, chyba 1990


  • 0

#88

marker762.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że wróci. Mam spokój od niemal lat, poza jednym snem, który nie był nieprzyjemny.

Zmieniło się moje nastawienie do życia - z zalecenia kardiologów. Dawali mi góra kilka lat życia. Zmieniła się moja filozofia.

Wróci ! Zawsze wraca, po prostu się znudził  albo ma pełne ręce roboty…
.A póki co, pozwolę sobie udzielić Ci rady:
nie drąż tematu, nie szukaj , nie zastanawiaj się , nie tęsknij i nie rozmyślaj , jednym słowem- NIE WYWOŁUJ! Bo Cię usłyszy i wróci ,- szybciej niż byś chciała.


  • 0

#89

MysterLolek.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gamdela, wiesz... Sam nie wiem, co o tym myśleć. Jeśli tą całą historię sobie zmyśliłaś, to po prostu powiedz i nie rób afery. Nigdy się z czymś takim w życiu nie spotkałem. Jeśli jednak nie... To wszytko wygląda dość podejrzanie. Może po prostu grupa, która była zmotoryzowana, zrobiła Wam "kiepski żart". Może coś Wam się wydawało, a wyobraźnia zrobiła swoje. Ale te sny i podejrzane zgony... Wątpię, aby był to jakiś, cholerny zbieg okoliczności. Musisz poczekać... Informuj nas na bieżąco, co się dzieje w Twoim życiu. Nie chcę tu również "natankować", ale istnieje możliwość, że był to jakiś demon. Naprawdę. Czy teraz dzieje się wokół Ciebie coś podejrzanego? Napisz, proszę. Pozdrawiam.


  • 0

#90

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myster Lolek - aż tak bogatej wyobraźni nie mam. Gdyby to było tylko to zdarzenie - zapewne każdy z nas przeszedłby do porządku dziennego traktując to jako coś co nam się wydawało, albo nie miało miejsca. Gdyby to co działo się później dotyczyło tylko mnie - z pewnością udałabym się do psychologa, zresztą taki miałam zamiar, jednak dowiedziałam się, że nie tylko ja mam różnego rodzaju zdarzenia.

Jeśli o mnie chodzi, dzisiaj nic się nie dzieje. Niedawno jednak znajoma, w rozmowie ze swoim mężem i kierując słowa do męża powiedziała, że znowu był Zły. Porozmawiałyśmy przy innej okazji. Przypuszczam, że przechodzi to co ja niegdyś.

Czeka mnie raczej to o napisał marker 762, a może nie.


Użytkownik Gamdela edytował ten post 07.08.2014 - 17:02

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych