Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie czytać o zmierzchu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#136

Oriana.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje założyć nowy temat, będzie więcej zainteresowania tutaj mało kto już zagląda
  • 0

#137

Tolek.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem dobry w opowiadaniu jedynie co mnie jeszcze spotkało to szukania po śmierci mamy koleżanki to było w tą samą noc co się powiesila i to ze miałem koszmary po wywoływaniu duchów ten sam sen idę przez cmentarz i widzę łoże z baldachimem odsłaniam a tam dziecko choć miało dziwna twarz nie wiem jak opisać, taka demonicza. Zawsze ten sam sen prawie nie poleciała do księdza choć teraz to wydaje się śmieszne to wtedy było przerażające.
  • 0

#138

Oriana.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie ten szpital się znajduje, możesz coś więcej opowiedzieć?
  • 0

#139

Tolek.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak więc czasem mnie interesowało co oznacza ten sen i jeszcze jeden wchodzę do pokoju a w koło są poustawiane krzesła pokój jest pusty duży z drewnianą podłoga podchodzę do krzeseł a one zaczynają się poruszać może głupie ale ja mam tak ze nie pamiętam wogle snów a te siedzą do dzisiaj w mojej glowie
To jest a Anglii teraz to dom opieki
  • 0

#140

Oriana.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sny mają bardzo silne oddziaływania na uczucia i te bardziej niepokojące mają tendencję do zostawania przez jakiś czas w pamięci. Najczęściej jednak to przeinaczony obraz naszych emocji. Mieszkam w Anglii podasz dokładniej gdzie? Czy może jesteś kolejna osobą która robi sobie żarty?
  • 0

#141

Tolek.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam powodów robić sobie żartów chciałem tak napisać coś dodać co mi się przytrafiło nie każe nikomu w to wierzyć a jak się nazywa Standon Hall
  • 0

#142

Oriana.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet nie tak daleko. Wybacz ale piszesz bardzo chaotycznie, nie ma powodów do nerwów.
  • 0

#143

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tolek, ty tam widzisz jakąś postać? Zgłoś się do księgi guinessa jako człowiek który widzi postać w takim rozmazaniu.
  • 1



#144

Tolek.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No chyba nie tylko ja
Zresztą ja nic nikomu nie udowadniam a ta strona jest po żeby się dzielić a skoro nie tylko ja coś widzę to się podzieliłem
  • 0

#145

Adam89_PL.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A nie masz tego zdjęcia w większej rozdzielczości? Tam są tylko porozmazywane pixele, ale żeby tam jeszcze dostrzec małą dziewczynkę?!


  • 0

#146

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A moim zdaniem na tym zdjęciu jest chłopczyk;)
  • 0



#147

wolny_login.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Hmm, trochę to dziwne ale mieszkam na Dolnym Śląsku i też miałem dwa razy styczność z postacią która pasowałaby do opisu. Po poszukaniu w google doszedłem do wniosku, że mógł być to Cienisty Człowiek - według opisów w internecie jest to cienista postać z czerwonymi/żółtymi oczami (ta, którą widziałem miała żółte oczy) i kapturem lub kapeluszem. Poczytaj trochę o tym, bo może się okazać, że to to.

czerwone, gdy nabierał energii - nie wiedziałam, że coś jest teraz, kiedyś szukałam, dzięki

Fakt, że opis "czerwone oczy w kapturze" jest dość ogólny, ale przyznam, że aż mi ciarki przeszły po plecach gdy przeczytałem Twoją historię :)
Jakieś dwadzieścia lat temu miałem bardzo dziwnie realistyczny sen, gdzie coś co składało się jakby z pustej czerni, w której wisiały czerwone punkty/oczy - zjawiło się i robiło z moją psychiką niespecjalnie ciekawe rzeczy, jakby czegoś w niej szukało. Jedną z rzeczy  nadającą się do opowiedzenia była jakby mentalna "wycieczka" w miejsce gdzie jakiejś kobiecie na żywca preparowano przedramię. Ona oczywiście mdlała, a ten preparujący co chwilę, z wielką kulturą delikatnie pukał ją po twarzy mówiąc łagodnie coś w stylu: "halo, nie śpimy, budzimy się". A to coś z czerwonymi oczami nagle zwraca się do mnie: "modlisz się?! Ona też się modli" (miało rację - jako ateista napierdzielałem wtedy różaniec jak szalony :) ). To coś na siłę "wrzucało" mnie raz w skórę preparującego (miłe przedpołudnie, cichutka muzyka, relaks, lekko ucylone okno przez które leci świeże powietrze, ciekawość "naukowa": czy jak to przetniemy to ona znowu zemdleje czy nie ), a raz w skórę preparowanego (ból, strach itp) i dawało do wyboru gdzie "zostać", i było jakby zdziwione/zniesmaczone tym, że zawsze wracałem do  "preparowanego".
Co ciekawe: po obudzeniu się mózg nadal przez kilka minut jakby nakładał mi wrażenie koszmarnego bólu na miejsca które mi sfatygowano we śnie. Ale wiedziałem, że to złudzenie, bo jak przesuwałem ręką czy nogą to wrażenie bólu z zauważalnym opóźnieniem przesuwało się za nią.
Wszystko sprowadzało się do filozofii, jakiś koszmarnych wyborów czy pytań w stylu: "widzisz jak naprawdę to wygląda - dlaczego non stop wolisz tą gorszą sytuację?!"
Pamiętam ten sen do tej pory, bo raczej jestem prostym człowiekiem i w snach czy w życiu maksimum intelektu wkładam wyłącznie w dylematy typu "czy zapasy w kisielu wygrałaby Pamela Anderson czy Emma Watson", a na pewno nie w typu: "wolna wola: wady i zalety".
Ale ogólnie ciekawi mnie to, że ostatnio po raz kolejny usłyszałem o "czerwonych oczach w kapturze". Co jest takiego w mózgu, że akurat taki obraz widzą różni ludzie?
(no bo czy nie bardziej naturalne by było widzieć np. Frediego?)


  • 0

#148

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeden z najlepszych tematów jakie miałem okazję czytać na tym forum :) . Cholernie ciekawa historia, nocą czytało się z dreszczykiem, dobrze opowiedziane, z klimatem - nawet jeśli zmyślone to perfekcyjnie, masz w takim razie talent pisarski, ale skłaniam się raczej ku temu żeby Ci wierzyć, bo wydajesz się być wiarygodna. Powiem szczerze, że chciałoby się samemu przeżyć coś takiego, ale tylko tę początkową część, spotkanie tej istoty - z perspektywy czytelnika i entuzjasty zjawisk paranormalnych wygląda na niezłą przygodę. Natomiast tej późniejszej części, nękanie przez "Złego", umieranie kolejnych znajomych, tego oczywiście nie zazdroszczę, przykro mi, że przez takie męki musieliście przechodzić. Ale w każdym bądź razie, jak tylko wbiję 25 postów i będę mógł już przyznawać punkty to się plusy posypią.

 

Pozdrawiam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych