Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przypadkowe wyjście z ciała.. Mozliwe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Orbitka.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ;)

Jakiś czas temu moja mama opowiedziała mi historie, a raczej dodała coś dla mnie bardzo zaskakującego.

Mianowicie w momencie kiedy umarł jej tata, kiedy to zobaczyła, dostała duszności nie umiała złapać oddechu. Moje rodzeństwo to zobaczyło próbowało jej pomóc, ale się nie dało, zaczęła tracić przytomność i na szczęście mój tata zobaczył co się dzieje wzioł wiadro które było w kuchni, w nim była lodowata woda (naciągnięta ze studni) i ja oblał. Ona w tedy odzyskała oddech świadomość. no i ok. O tym słyszałam od zawsze.
Ale kilka lat temu moja mam wspomniała mi że wtedy wydarzyło się coś bardzo dziwnego, kiedy zaczęła się dusić zorientowała się że unosi się i że widzi tą sytuacje z góry siebie też! Widziała także tatę który to zobaczył przez okno i zostawił mnie (2 latka miałam ) na trawie i poleciał po wiadro do kuchni.
Na początku wystarczyłam się tym co powiedziała trochę jej nie dowierzałam, i przez dłuższy czas zostawiłam to.

Kiedyś jak byłam chora miałam dużo czasu to siadłam przed komputerem i zaczęłam szperać co to mogło być, no i znalazłam wychodzenie z ciała. Zainteresowałam się tym miałam nawet epizody z próbami tego. Ale nie udało się ;p

W każdym bądź razie jestem pewna że mama nie znała wcześniej czegoś takiego, raczej jest lewa w dziedzinie komputerów (do teraz )a to chyba jedyne miejsce skąd by mogła się o tym dowiedzieć że coś takiego jest możliwe.

Wiec ja zakładam że faktycznie mówi prawdę. Ale czy faktycznie wyszła z ciała? Czy po prostu coś się jej ubzdurało w końcu była w silnym stresie itd.

Dodam że dopytałam się taty jak on to widział i faktycznie zostawił mnie i poleciał, a zobaczył to przez okno. Potem bardzo się zdziwił jak po kilku dniach okrzyczała go że takiego dziecka się samemu nie zostawia. Na pytanie skąd wie odpowiedziała że widziała. Wiem nie dowód bo mogli rozmawiać o tym a mama faktycznie mogła to zobaczyć normalnie z podłogi. No ale i tak to jest trochę dla mnie zastanawiające.

Więc jak myślicie jest możliwe przypadkowe wyjście z ciała? Albo w wielkim stresie? Albo podczas duszenia się??


Użytkownik ania.m edytował ten post 19.07.2014 - 01:52

  • 0

#2

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak najbardziej


  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, takie wyjście zdarza się wielu ludziom, nawet w czasie zwykłych omdleń.
  • 0



#4

Orbitka.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O to nie wiedziałam. To szczęście miała, ja długo próbowałam i mi się nie udało ;p


  • 0

#5

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że jest to możliwe. Wystarczy wielogodzinne zmęczenie i budzenie co chwila w nocy z jakiegoś powodu. Tak dla przykładu.


  • 0



#6

Pensativ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego czy OOBe jest w ogóle możliwe?!  Wydaje mi się że twoja mama po prostu wystraszyła sie byłą w stresie szoku wiec mogła sobie coś uroić. Byc może nawet nie jest świadoma, tylko w to wierzy?

A teraz tak na chłopski rozum. Kto z nas miał OOBE??


  • 0

#7

Orbitka.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pensativ być może. Chociaż ja tam wierze w to ;)
 


  • 0

#8

SasukaMashi.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej ją wyrzuciło, raz miałam takie doświadczenie w świecie astralnym, gdzie przydarzyło mi się być świadom, wylądowałam raczej bardzo blisko świata fizycznego, ponieważ wszystko było ciężkie, twarde. Byłam w swoim pokoju i kładąc się nie zgasiłam światła, będąc poza fizycznym ciałem zobaczyłam swoją mamę trochę przeinaczoną wizualnie, która weszła i zgasiła lampkę, poczułam dziwne uczucie, obce jak weszła, takie specyficzne, nie moje... Krótko potem obudziłam się fizycznie, zobaczyłam, że lampka była zgaszona. Było to interesujące doświadczenie. 

 

 

Pozdrawiam, Aleksandra.


  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych