Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna katastrofa malezyjskiego Boeinga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
436 odpowiedzi w tym temacie

#31

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem na angielskich stronach wzmiankę, że samolot prawdopodobnie zboczył z kursu - powinien ominąć rejon walk a tak poleciał wzdłuż starego korytarza, sprzed konfliktu. A ponieważ inne samoloty jak ukraińskie tam nie latają, to pomyłka wydaje się bardzo prawdopodobna.

path.PNGhttp://www.independe...rs-9613178.html


  • 0



#32

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zboczył akurat nad Polską?


  • 1



#33

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę Was o trochę mniej jadu, to temat o tragedii wielu istnień i ich rodzin - uszanujmy w ten sposób ofiary katastrofy. 


  • 0



#34

razzish.
  • Postów: 90
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Naukowiec który bada daną dziedzinę i nie odnosi sukcesów jest lepszy od drugiego naukowca który po kilku dniach rozgryzł naukową łamigłówkę?

Jeszce trochę i powiesz że krytyk filmowy nie może oceniać filmów dopóki sam żadnego nie stworzy.

 

Mamy do czynienia z dwoma rodzajami propagandy, jedna panuje u nas (Zachodnia) a druga w Rosji (Wschodnia). Nie ma takiego czegoś jak obiektywne media, sorry taki mamy kraj - i uważanie że ja mam racje bo na Onecie napisali że to separatyści jest irracjonalnym zachowaniem. Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się prawdy, zwłaszcza jeżeli żadna niezależna komisja nie weźmie się za badanie wraku.

 

edycja:

ultimate


  • 0

#35

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chłopie nie wiem co Ty bredzisz i jakim cudem mój komentarz odebrałeś jak to porównanie o filmie, ale jestem pełen podziwu. To tak jakbym napisał, że było dziś pochmurno, a Ty do mnie, że skąd mam dane o powodzi. Napisałeś, że nic nie wniosłem do tematu, a ja odpowiedziałem, że wniosłem więcej niż Ty do tego forum, po czym wyskakujesz mi, że uważam, że jak ktoś czegoś nie zrobi sam to nie ma prawa komentować :wtf:

Może Ty czerpiesz informacje z onetu i dlatego tak mało wiesz. Separatyści sami przyznali się do zestrzelenia samolotu na swoim twitterze, co masz wrzucone stronę wcześniej.

 

offtop2.gif

edycja:

ultimate


  • 3



#36

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A więc nadal jest aktualne pytanie - kto kazał pilotom zmienić kurs ? Oni sami nie mogli podjąć takiej decyzji, wiedząc, ze w rejonie Doniecka trwa wojna domowa.


  • 0



#37

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli zmienili kurs to nie daje prawa separatystom (lub żołnierzom Ukraińskim , jak kto woli....) strzelać do samolotu pasażerskiego bez ostrzeżenia. 


Użytkownik Cascco edytował ten post 17.07.2014 - 20:35

  • 0

#38

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A więc nadal jest aktualne pytanie - kto kazał pilotom zmienić kurs ? Oni sami nie mogli podjąć takiej decyzji, wiedząc, ze w rejonie Doniecka trwa wojna domowa.


Za chwilę pojawi się kolejna teoria spiskowa że to Polacy...bo nad nami zmienił kurs....
  • 0



#39

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się czy wpływ mogły mieć burze które przechodziły wtedy na południe od Łodzi - samolot skręcił właśnie w tych okolicach około 11:30, więc może zmienił trasę aby ominąć burze a potem nie skorygował?


  • 1



#40

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

 

:(


  • 0

#41

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mapki lotniczej zamieszczonej niżej wynika, że był zakaz lotów nad wschodnią Ukrainą, a więc dlaczego malezyjski pasażer obrał kurs nad zakazanym rejonem ?

 

72wvvs.jpg


  • 0



#42

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A więc nadal jest aktualne pytanie - kto kazał pilotom zmienić kurs ? Oni sami nie mogli podjąć takiej decyzji, wiedząc, ze w rejonie Doniecka trwa wojna domowa.

Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych IATA poinformowało, że w przestrzeni powietrznej nad Ukrainą, w której leciał malezyjski Boeing-777, nie było ograniczeń lotów.
  • 0



#43

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro separatyści przyznali w rozmowach że to oni to chyba sprawa rozwikłana. Pytanie, co teraz?


  • 0

#44

flahu.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli separatysci dysponuja sprzetem pozwalajacym zestrzelic samolot na takiej wysokosci, to rosja za to beknie, bo od kogo innego mogliby to miec? to jest bardzo zaawansowany sprzet wojskowy


  • 0

#45

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem na angielskich stronach wzmiankę, że samolot prawdopodobnie zboczył z kursu - powinien ominąć rejon walk a tak poleciał wzdłuż starego korytarza, sprzed konfliktu.

Na wklejonej mapce z FlightAware.com faktycznie planowana trasa samolotu kończy się tuż za granicami Polski, a dalej jest poprowadzona ortodroma. MH17 leciał swoją zwykłą trasą, podobnie jak inne loty z północnej i zachodniej Europy do południowo-wschodniej Azji. Tuż za 'Malezyjką' leciała maszyna Singapore Airlines. Jej piloci pewnie będą mieli coś do powiedzenia po wylądowaniu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych