Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieznany obiekt nad Wielką Brytanią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieznany obiekt nad Wielką Brytanią

Dołączona grafika

"4 października 2006 roku, byłem w moim salonie i oglądałem telewizję. Podszedłem do okna aby sprawdzić warunki pogodowe, ponieważ tej nocy planowałem obserwować niebo. Przejrzałem niebo kilkukrotnie i wtedy dostrzegłem na wprost dziwny statek, pulsujący pomarańczowym światłem. Znajdował się zaledwie powyżej linii drzew, poruszając się w wolnym tempie.

Pobiegłem do pokoju sąsiadującego z salonem i wziąłem moją kamerę wideo. Wróciłem do salonu tak szybko jak to możliwe i kiedy byłem już przy oknie, włączyłem kamerę i mogłem nakręcić krótki 15 sekundowy film pomarańczowego statku, który w tym momencie nie pulsował już światłem."

Ściągnij nagranie wideo (prawy przycisk myszy, zapisz element docelowy jako)

Tłumaczenie: Eurycide
źródło: http://www.ufocasebook.com/
  • 0



#2

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to wygląda na kolejny przypadek UFO :crazy:
  • 0

#3

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważyłem, że ostatnio nasiliły się "pokazy" UFO na niebie...czy to zapowiedź czegoś??... peace...
  • 0

#4

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak czy inaczej zapowie się pisze przez dź Kudłaty peace
  • 0

#5

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie zauważyłem błąd i odrazu poprawiłem ;-) każdemu mogą się zdażyć nawet takie błędy .. peace :smile:
  • 0

#6

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to zapowiedź nowych rzeczy wszak ludzkość staje teraz na rozdrożu naszego dalszego rozwoju gdyż kończy się era ludzi mieszkańców ziemi a zaczyna era ludzi jako istot kosmicznych :smile:
  • 0

#7

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skończy się dopiero wtedy jak ostatni ludzki(ziemski) osobnik zniknie.
  • 0

#8

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zniknie z Ziemi czy przeistoczy się w istotę kosmiczną? ;-)
  • 0

#9

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe, ja uważam że inteligentne, pozaziemskie istoty są nastawione pokojowo. A ostatnie częstsze pojawienia się UFO (szczególnie w Meksyku) napewno coś oznaczają. Te istoty dają nam znaki, najczęściej w postaci piktorgramów - np. na polach. To raczej nie inwazja, tylko przestroga, że być może będą interweniowali. Oczywiście może i badają zachowania ludzi, gatunku naszego - to nie jest wykluczone. Teraz pojawienie UFO to nadal bardzo tajemnicza rzecz, ale z taką szybkością, która ciągle wzrasta - pojawiają się coraz częściej - będzie to zjawisko może i nawet powszechne, na dużą skalę. Co do filmu - to prawdopodobnie pojazd kosmiczny. Sfery do badań xD ?
  • 0



#10

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe, ja uważam że inteligentne, pozaziemskie istoty są nastawione pokojowo. A ostatnie częstsze pojawienia się UFO (szczególnie w Meksyku) napewno coś oznaczają. Te istoty dają nam znaki, najczęściej w postaci piktorgramów - np. na polach. To raczej nie inwazja, tylko przestroga, że być może będą interweniowali. Oczywiście może i badają zachowania ludzi, gatunku naszego - to nie jest wykluczone. Teraz pojawienie UFO to nadal bardzo tajemnicza rzecz, ale z taką szybkością, która ciągle wzrasta - pojawiają się coraz częściej - będzie to zjawisko może i nawet powszechne, na dużą skalę. Co do filmu - to prawdopodobnie pojazd kosmiczny. Sfery do badań xD ?


Jak już napisałem ludzkość stoi na rozdrożu a przedstwiciele innych cywilizcji chcą nam pomóc w dokonniu trafnego wyboru. :dance:
  • 0

#11

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

przedstwiciele innych cywilizcji chcą nam pomóc w dokonniu trafnego wyboru. :dance:

No tak,tylko latając nad naszymi głowami nie wskażą nam właściwej drogi i nie przekażą tego co mają przekazać.
My nie wiemy jak nawiązać z nimi kontakt,a oni pewnie jeszcze nie chcą tego robić.
Czekają,tylko na co?
  • 0



#12

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zbliżą się rok 2012 i być moze czekją by uratować jak najwięcej ludzi przed zapowidnym potopem wywołanym zmian biegunów magnetycznych ziemi :mrgreen:
  • 0

#13

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakby obcy byli stricte pokojowo nastawieni to by się już dawno ujawnili, tymczasem mi to wygląda bardziej jakbyśmy byli obiektami ich badań...
  • 0

#14

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwżam jednak że większość istot pozaziemskich jest pokojowo nastawiona do ludzi i dlatego tuż przed rokiem 2012 zechc nam pomóc w przetrwaniu :smile:
  • 0

#15

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uwżam jednak że większość istot pozaziemskich jest pokojowo nastawiona do ludzi

Ekchm...istot ? :lol : nole to chyba nie istoty, powiedziałbym nawet że te nole to swego rodzaju sondy(być może)

zbliżą się rok 2012 i być moze czekają by uratować jak najwięcej ludzi

Ja to inaczej widze, oni poczekają (o ile wiedzą że coś się stanie) i będą obserwować jak sobie poradzimy, ewentualnie coś zrobią ale to w skrajnej ewentualności
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych