Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sezon piktogramów


  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#31

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Ludzie, co Wy z tymi circlemakersami ? Bo się "przyznali" ? Zrobili stronkę, SPRZEDAJĄ koszulki itd. Nie raz mówiłem, przyznać to ja też się mogę dla sławy i rpzedewszystkim pieniędzy (ich www sie kłania ). Pishor tam wrzucił filmik jak robią piktogram. OK to było wiadome od dawna , że część jest robiona ludzką ręką, to naturalne, że pojawili się ludzie, którzy pragną kopiować oryginały. I to tyle. Tamci pajace przyznają się do wszystkiego jak leci, chwalą się na stronce po czym sprzedają swoje koszuleczki itd. To, że ktoś robi piktogramy nie znaczy, że wszystkie tak powstają. Oni tylko małpują oryginały nic więcej.

 

Propo tego Alien face - oczywiście też się przyznali :D To miałem dopiero ubaw na maksa.W takim razie podsyłam krótki film o tym jak sprawa leży i wnioski sobie wyciągajcie sami.

 

 

 

Chłopaki jeżdzą po całym świecie i gniotą deskami zboże, przez nikgo nie zauważeni, beż żadnych dowodów no ale gniotą i zarabiają kaskę a gawiedź im wierzy.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 02.09.2014 - 20:45

  • 8

#32

AlanX.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Uważam, że Obcy ostrzegają nas przed straszliwą inwazją. Sam widziałem jeden piktogram, był idealny co do cala, nigdy nie widziałem takiej dokładności. Każdy kłos zboża przygnieciony ku ziemi, lecz nie złamany, w tym samym kierunku. Dodatkowo w kręgu psy zaczęły dostawać furii.


Użytkownik AlanX edytował ten post 02.09.2014 - 21:10

  • 0

#33

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie widzę najmniejszej szansy, żeby zrobili to ludzie, szczególnie pierwszy piktogram z twarzą i "odpowiedzią".


  • 0



#34

AlanX.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Oni od dawna nas obserwują, badają nas, sprawdzają czy jesteśmy gotowi. Jesteśmy ich doświadczeniem.


  • 0

#35

PsychoTropical Berlin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są jakieś zdjęcia nieudanych piktogramów? Jakieś faile ze strony "circlemakerów"? 


  • 0

#36

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są jakieś zdjęcia nieudanych piktogramów? Jakieś faile ze strony "circlemakerów"? 

crop-circles2.jpg


  • 2



#37

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chłopaki jeżdzą po całym świecie i gniotą deskami zboże, przez nikgo nie zauważeni, beż żadnych dowodów no ale gniotą i zarabiają kaskę a gawiedź im wierzy.

 

Tak, bo z pewnością jest większe prawdopodobieństwo, że zrobiła to obca cywilizacja :)

 

Nie widzę najmniejszej szansy, żeby zrobili to ludzie, szczególnie pierwszy piktogram z twarzą i "odpowiedzią".

 

Jeżeli rzeczywiście nie ma najmniejszej szansy, że zrobili to ludzie, to te piktogramy są niepodważalnym dowodem na istnienie pozaziemskiej cywilizacji. Skoro jednak kosmici nadal istnieją w sferze "science-fiction", to znaczy, że jednak jakaś szansa istnieje.

 

PS. Swoją drogą to śmieszne, że wizerunki kosmitów na tych piktogramach idealnie odpowiadają naszym wyobrażeniom o nich (niski wzrost, duża głowa, duże oczy, wąski nos, etc.). Moim zdaniem jest to jeden z argumentów za tym, że autorzy są ziemskiego pochodzenia.


  • 0

#38

PsychoTropical Berlin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Są jakieś zdjęcia nieudanych piktogramów? Jakieś faile ze strony "circlemakerów"? 

crop-circles2.jpg

 

 

Czyli nic nie znalazłeś? Ciekawe o czym to świadczy


  • 0

#39

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Są jakieś zdjęcia nieudanych piktogramów? Jakieś faile ze strony "circlemakerów"? 

crop-circles2.jpg

 

 

Czyli nic nie znalazłeś? Ciekawe o czym to świadczy

 

 

Screen%20shot%202012-01-30%20at%205.48.4

 

Screen%20shot%202012-01-30%20at%205.48.5

 

Coś takiego mam

 

@Edit

jeszcze jeden znalazłem

 

crop_circles_110006.jpg


Użytkownik The Truth Is Out There edytował ten post 02.09.2014 - 22:08

  • 0



#40

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Chłopaki jeżdzą po całym świecie i gniotą deskami zboże, przez nikgo nie zauważeni, beż żadnych dowodów no ale gniotą i zarabiają kaskę a gawiedź im wierzy.

 

Tak, bo z pewnością jest większe prawdopodobieństwo, że zrobiła to obca cywilizacja :)

 

 

Jest nagranie jak 2 obiekty nadlatują nad zboże i ono kładzie się pod nimi w 2-3 sekundy i jest po krzyku. Nazywaj to jak chcesz, niech to będą pioruny kuliste jeśli l,epiej się z tym poczujesz ;)


  • 0

#41

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyli mamy dowód na istnienie pozaziemskiej cywilizacji :). Szybko, musimy go upublicznić, żeby opinia publiczna się o nim dowiedziała! Ale zaraz, skoro go widziałeś, to znaczy, że nagranie już jest upublicznione... To czemu telewizja o tym nie mówi, gdzie nagłówki z pierwszych stron gazet? Przecież to największa sensacja od czasów... od zawsze.


  • 0

#42

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie widzę najmniejszej szansy, żeby zrobili to ludzie, szczególnie pierwszy piktogram z twarzą i "odpowiedzią".

 

Jeżeli rzeczywiście nie ma najmniejszej szansy, że zrobili to ludzie, to te piktogramy są niepodważalnym dowodem na istnienie pozaziemskiej cywilizacji. Skoro jednak kosmici nadal istnieją w sferze "science-fiction", to znaczy, że jednak jakaś szansa istnieje.

 

PS. Swoją drogą to śmieszne, że wizerunki kosmitów na tych piktogramach idealnie odpowiadają naszym wyobrażeniom o nich (niski wzrost, duża głowa, duże oczy, wąski nos, etc.). Moim zdaniem jest to jeden z argumentów za tym, że autorzy są ziemskiego pochodzenia.

 

DLA MNIE nie ma, może dla Ciebie są. Różnicą jest wydeptać kilka kółeczek i kwadracików, a różnicą jest wydeptać twarz, którą było widać dopiero przy zachodzącym słońcu, a zaraz obok zrobić rysunek z takimi szczegółami jak oznaczenie Krzemu, wzrost obcych, łańcuch DNA, itp.

To, że "narysowali" siebie tak jak sobie ich wyobrażamy jest dla Ciebie argumentem, że to ludzie. A weź to od drugiej strony - mamy taki ich obraz z opowieści ludzi, którzy twierdzą, że ich widzieli, więc może jednak to nie świry, ani paranoicy, tylko coś w tym jest?


  • 1



#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda na to, że jednak kosmici są mniej rozwinięci od nas, przynajmniej w kwestii robienia kręgów zbożowych

http://news.bbc.co.u...and/2310127.stm

Kqi1PCS.jpg

 

Jeśli kręgi zbożowe, przynajmniej te niektóre, mają być tworzone przez kosmitów, to dlaczego w niektórych rejonach świata są bardziej dokładne a w innych mniej? Np. w wylatowie mieliśmy proste wzory geometryczne, którymi zachwycała się fundacja nautilus? Czy to znaczy że kosmici rysujący w Polsce olewają robotę, bo uważają że Polska to mały, biedny kraj więc kręgi też są biedne?


Użytkownik Wszystko edytował ten post 03.09.2014 - 09:14

  • 0



#44

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

DLA MNIE nie ma, może dla Ciebie są. Różnicą jest wydeptać kilka kółeczek i kwadracików, a różnicą jest wydeptać twarz, którą było widać dopiero przy zachodzącym słońcu, a zaraz obok zrobić rysunek z takimi szczegółami jak oznaczenie Krzemu, wzrost obcych, łańcuch DNA, itp.

 

Dla mnie, dla Ciebie... Ja staram się patrzeć na sytuację obiektywnie. Widzę szansę, że zrobili to ludzie, jak i widzę szansę, że zrobili to kosmici. Największe prawdopodobieństwo przypisuję jednak działalności ludzkiej, bo to najprostsze wyjaśnienie. Brzytwa Ockhama się kłania.

 

PS. A jeśli to rzeczywiście jest robota kosmitów, to myślę, że robią te znaki bezpośrednio ze swojej planety, gdyż jak na razie nie są w stanie do nas dolecieć, ani skontaktować z nami w inny sposób. Bo gdyby rzeczywiście latali stateczkami w pobliżu Ziemi, to rodziłaby się kolejna wątpliwość: "Dlaczego nie wybiorą innego, jaśniejszego sposobu komunikacji, chociażby bezpośredni kontakt?"


  • 0

#45

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Dla mnie, dla Ciebie... Ja staram się patrzeć na sytuację obiektywnie. Widzę szansę, że zrobili to ludzie, jak i widzę szansę, że zrobili to kosmici. Największe prawdopodobieństwo przypisuję jednak działalności ludzkiej, bo to najprostsze wyjaśnienie. Brzytwa Ockhama się kłania.

Obiektywnie, obiektywnie. Według mnie to pojęcie jest bardzo nie trafione, dla każdego co innego może być obiektywne, choć wtedy nazywa się ocena subiektywna ;)

 

 

PS. A jeśli to rzeczywiście jest robota kosmitów, to myślę, że robią te znaki bezpośrednio ze swojej planety, gdyż jak na razie nie są w stanie do nas dolecieć, ani skontaktować z nami w inny sposób.

Ciekawe założenie. Jednakże co do innego sposobu kontaktu, to jak już tam tak układają pola w różne wzory, to dlaczego innych  rzeczy tak nie "układają"? To w ogóle pytanie tak do ogółu.

 

Bo gdyby rzeczywiście latali stateczkami w pobliżu Ziemi, to rodziłaby się kolejna wątpliwość: "Dlaczego nie wybiorą innego, jaśniejszego sposobu komunikacji, chociażby bezpośredni kontakt?"

Najprostsze wyjaśnienie: boją się naszej reakcji jak i naszych zapędów do samozniszczenia. Może sami się tak komunikują, może chcą dotrzeć tylko do tych co mają otwarte umysły(:D)?  Na razie tego nie wiemy.

Jak dla mnie same piktogramy są ciekawe, może nie wszystkie robią ludzie, jednakże po ujawnieniu tego na samym początku, rolnicy(lub ktoś inny) sami zaczęli to robić, aby przyciągnąć, ludzi, sławę i kasę.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych