Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerażający sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam

Po raz drugi przyśnił mi się przerażający sen. Generalnie rzadko zapamiętuję tyle detali ze snów. Tym razem było całkiem inaczej.

Nie mam pojęcia w jakim mieście działa się akcja. Budynek był stary, przypominał szkołę. Na zewnątrz była ulica i rosły wysokie drzewa. Byłem wewnątrz budynku z innymi gdy nastąpiła pierwsza eksplozja. Była bardzo odległa, potem następna. Przez okna widziałem jak startuje pociski wystrzeliwane spod ziemi. Potem znów słyszeliśmy odległe eksplozje. Teraz najdziwniejszy moment snu. Wyszliśmy na ulicę i zobaczyliśmy skąd wylatują pociski. Wyglądało to na jakby samobieżne wyrzutnie rakiet. W oddali było widać grzyby po wybuchach atomowych. Po jakiejś chwili zobaczyliśmy samochody wojskowe, takie 4 - osiowe (coś jak scott) pomalowane na kolor kremowy. Z boku miały namalowane UR i jeszcze rosyjskie oznaczenia. Obok nas pojawili się jacyś uzbrojeni żołnierze. Nie interesowali się nami. Rozglądaliśmy się za tą kolumną gdy zauważyliśmy jakiegoś wyżej postawionego wojskowego z dziwnym uśmiechem na twarzy. Spojrzeliśmy na swoje dłonie na których zaczęły pojawiać się jakieś kropki. Sen się skończył.

 

Z reguły nie pamiętam snów, a jeszcze rzadziej staram się interpretować. Nie napisałbym tego postu gdyby nie te znaki na samochodach UR.

Nie szukam wyjaśnienia znaczenia tego snu. Interesuje mnie tylko co może znaczyć to UR, i czy komuś nie śniło się coś podobnego. 


  • -1

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie szukam wyjaśnienia znaczenia tego snu. Interesuje mnie tylko co może znaczyć to UR...

Nie będę z pewnością jakoś szczególnie odkrywczy i pewnie się mylę ale jak czytam o "rosyjskich oznaczeniach", "pojazdach wojskowych", "wyrzutniach" i "wybuchach", to pierwsze skojarzenie jakie mi przychodzi na myśl to sytuacja na Ukrainie.

Stąd odczytywałbym ten skrót jako "U" - Ukraina i "R" - Rosja.

Ale, jak pisałem - pewnie się mylę, więc nie upierałbym się jakoś szczególnie przy tej interpretacji.


  • 0



#3

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie pisałem wcześniej bo nie chciałem od razu sugerować.

Mi bardziej kojarzy się z Unia bądź United. Unia Rosyjska, czy Zjednoczona Rosja. Taki twór jest możliwy? 


  • -1

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka unia już była. Nazywała się: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, ang.skrót - USSR.





#5

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Taka unia już była. Nazywała się: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, ang.skrót - USSR.

 Czyli dobre skojarzenie miałem w śnie. Putin śni pewnie o tym co noc. 


  • 0

#6

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Единая Россия (angielska nazwa United Russia - skrót UR) to największa partia polityczna w Rosji.

http://pl.wikipedia....iki/Jedna_Rosja

http://en.wikipedia....i/United_Russia


Użytkownik Wrty edytował ten post 15.07.2014 - 08:55

  • 0

#7

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę się mylić, nie znam się zbyt na wojskowości, ale czy skoro były to wojska rosyjskie, te UR nie byłoby napisane cyrylicą(czy tam głagolicą)?


  • 0

#8

Orbitka.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę się mylić, nie znam się zbyt na wojskowości, ale czy skoro były to wojska rosyjskie, te UR nie byłoby napisane cyrylicą(czy tam głagolicą)?

Ale to tylko sen a nie przepowiednia ;) I nie wszystko musi zgadzać się z rzeczywistością ( Z tym jak by to było na prawdę gdyby była taka wojna itd )


  • 0

#9

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Koszmar niewątpliwie wywołany sytuacją u naszych wschodnich sąsiadów. Takie sny zwykle są emocjonujące i bierze się w nich czynny udział, ale to nic niezwykłego. Sama miewam sny o ukraińsko-rosyjskiej wojnie, w których jestem jakimś randomowym żołnierzem, a przecież zdolności przewidywania przyszłości nie mam.


  • 0



#10

Pensativ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to sen proroczy??


  • 0

#11

Jeyek.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi wojna śniła się już dawno temu, jeszcze grubo przed wybuchem zamieszek na Majdanie. Myślicie, że to może mieć jakiś związek?


  • 0

#12

Wrzod121.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, chociaż mi dość często śniła mi się II i III wojna światowa, lecz później do żadnych konfliktów na świecie nie dochodziło.


  • 0

#13

Jeyek.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze świat się nie skończył, a odnosze wrażenie, że (odpukać w niemalowane) kolejna wojna to tylko kwestia czasu...


  • 0

#14

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie było mnie przez pewien czas. 

Kiedyś był taki film "Przepowiednia" niby na faktach. Pomijając to przytrafiło się postaci pierwszoplanowej to w tym filmie chodziło o to, że wielu ludzi miało dziwne sny, przeczucia i inne trudne do wytłumaczenia zjawiska zanim zawalił się most. Byłem ciekaw czy inni mają podobne sny. Może rzeczywiście coś się kroi...


  • 0

#15

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem sen jak sen. Naogladales się o ruskich i Ukraińcach i sen gotowy :) A tak wgl. To pamiętam jak były u ruskich wybory i ludzie protestowali. Ciekawe dlaczego teraz siedzą cicho.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych