Skocz do zawartości


Zdjęcie

Woodstock 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#1

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zatem kto leci?

Ja postaram się polecieć-choć nie chce mi się jechać samochodem, wolałbym pociągiem. Jeżeli pociągiem to z niepełną rodziną-ale jak wyjdzie, zobaczymy...

Termin 31 lipiec-2 sierpień. Jak dobrze pójdzie to wyjadę 30-tego.

 

Parę linków:

http://www.wosp.org....tanek_woodstock

http://www.wosp.org....tanku_woodstock

http://www.gazetalub...nek_woodstock03

http://www.gazetalub...STOCK/140229494

http://www.eska.pl/n...ra_video/101685

 

W ASP będzie znany kabarecik

Dojazd, bank podróży... 

Mnie głównie interesuje pociąg:

http://przewozyregio...e.pl/node/14452

W linku godziny odjazdów i ceny. W obie strony 130zł-jakoś przeżyję. Tylko zastanawia mnie to nabywanie biletów. Jaki musi być telefon aby w nim dało się odczytać go? Jakaś aplikacja do starszego czy smartfon? Na woodstock ze smartfonem to nie chcę lecieć...



#2

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Woodstock to zbieranina różnych ćpunów i innej kolorowej młodzieży, więc się tam nie pojawię. 


Użytkownik owerfull edytował ten post 11.07.2014 - 19:09


#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Robak - czuj się podsumowany :szczerb:

 

@ Owerfull - żal :facepalm:





#4

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Robak - czuj się podsumowany :szczerb:

 

@ Owerfull - żal :facepalm:

Żal ci, że się tam nie pojawię, czy żal ogólny, bo mam inną opinię niż ty na temat ludzi którzy biorą w tym udział ? 



#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żal, że tak generalizujesz.





#6

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem co to woodstock dokładnie i czuję, że wychodzi mi to na plus. Wam życzę udanej zabawy.





#7

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Żal, że tak generalizujesz.

Może trochę, ale nie bez powodu na największej polskiej stronie dla ćpunów w dziale "Imprezy, koncerty, festiwale" Woodstock ma najwięcej wyświetleń i wypowiedzi, ogólnie rzecz ujmując - jest dla nich najciekawszym festiwalem. Na wszystkich imprezach itd używane są narkotyki, ale nasz Woodstock jest specyficzny ze względu na swoje hippisowskie korzenie w festiwalu z 1969 roku w USA. Nawet jak sobie gdzieś tam są antynarkotykowe akcje i hasełka, to nie zmieni faktu, że w tym miejscu, w tych dniach - na Woodstocku, pojawia się dużo ćpunów, anarchistów ( szczególnie tej odmiany "socjal" ) i różnego typu lewaków. Mam prawo do własnego zdania i uzasadniłem dlaczego na Woodstock się nie przejdę.



#8

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawo oczywiście masz i  nikt ci go nie odbiera ale...

Jak rozumiem, taką, a nie inną opinię opierasz na domysłach i analizowaniu wpisów "na największej polskiej stronie dla ćpunów" (swoją drogą - czytasz to z obowiązku, czy dla przyjemności?), a nie na własnych obserwacjach?

Mniejsza - twoje prawo, jak sam napisałeś.





#9

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie którzy chcą sie tylko tam dobrze bawić. I to bez narkotyków. Z tego Woodstocku to sie robi takie Urban Legend. Zlot wszystkie co złe D: Ostatnio taki hejt jest modny.

Ja może kiedyś pojadę, narazie szkoda kasy jak i ni ma z kim :f


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 11.07.2014 - 20:05




#10

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Woodstock to zbieranina różnych ćpunów i innej kolorowej młodzieży, więc się tam nie pojawię. 

Osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem narkotyków i na w/w imprezie jedynie czułem że ktoś marychę pali-a i to sporadycznie, głównie w pociągu. 

Co do kolorowej młodzieży-na festiwalach typu techno się nie ćpa? Podobno trzeba sobie coś strzelić aby czuć muzykę całym ciałem. 

Na Woodstocku byłem kilka razy i jakoś nie widziałem ton narkotyków, strzykawek, tłumów rypiących się gdzie popadnie gołych panienek za każdym zakrętem, ogłoszeń typu dam tyłka za kanapkę-choć sam takie napisałem kumplowi i przyczepiłem na namiocie. To TVN-owskie bzdury.

 

Jak chcecie udowodnić że ten festiwal jest gorszy od innych, najgorsi ludzie tam jeżdżą, na innych festiwalach się nie ćpa i nie kradnie to polecam założyć odpowiedni temat. 



#11

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

mam nadzieję, że wreszcie ktoś przymknie Owsienkę za organizowanie tego niemoralnego spędu. Szczególną odrazą napawa mnie kupowanie prezerwatyw za pieniądze ze zbiórek i rozdawanie ich pijanej tłuszczy. Dlatego nie daję ani grosza na WOŚP.

 


Użytkownik NenufarKoult edytował ten post 11.07.2014 - 20:43


#12

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja jak zwykle będę bo mieszkam 2km od pola :D



#13

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet normalnie jego nazwiska nie napisałeś...? Niby za co go przymkąć. Ktoś coś robi... A szkoda słów.





#14

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mam nadzieję, że wreszcie ktoś przymknie Owsienkę za organizowanie tego niemoralnego spędu. 

A wszyscy inni twórcy mniejszych spędów niech sobie siedzą dalej...tylko tego usadzić...

Szczególną odrazą napawa mnie kupowanie prezerwatyw za pieniądze ze zbiórek i rozdawanie ich pijanej tłuszczy. 

Prezerwatywy rozdają różne organizacje będące zaproszone na Woodstock. Tak samo działają różne sklepy, policja, HDK itp. Rozdają gratisy, reklamują się, promują itd.  



#15

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja się wybieram, znowu się wbije na chama :D Mam nadzieję że będą jakieś dobre "hip-hopowe" kawałki i jakieś grube jonty xD Rok temu byłem i nie żałuje. Co do kolorowej młodzieży, no cóż, pewnie dla ciebie lepiej by było gdyby młodzież była szara i poważna. Nigdy nie zrozumie takich ludzi. Narkotyki? Jedyne jakie spotkałem tam to marihuana, ale to chyba nikomu nie przeszkadza? Ludzie przynajmniej nie biją się co krok i każdy się cieszy :D A nie chwila, przecież to marihuana, ludzie wskakują w kartony i skaczą se sceny, ogólnie masa samobójstw, a po każdym wypalonym skręcie każdy biegnie od razu po amfetaminę i kokainę.

tumblr_msdxpiKbg41sslezio1_500.gif




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych