Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zasoby informatyczne.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

neomahakala108.

    'Sztuczne życie jaszczurki', ...

  • Postów: 69
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pracuję nad tym w wolnych chwilach, ale nie dla siebie (choć odrobinę potrzebuję zarobić też).

 

jakby co można czerpać, o ile Budda nie zabroni.

 

Algorytm Ważki (Dragonfly Algorithm): http://dragonfly-alg...m.blogspot.com/

Funkcyjny Paradygmat (Functional Paradigm): http://functional-pa...m.blogspot.com/


Użytkownik neomahakala108 edytował ten post 09.07.2014 - 23:29

  • 2

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale tobie o coś chodzi czy się chwalisz blogami?


  • 0



#3

neomahakala108.

    'Sztuczne życie jaszczurki', ...

  • Postów: 69
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o Oświeconą Miłość, być może było mi po drodze aby się podzielić na takich zasadach...


  • 0

#4

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Przepraszam, ale nie rozumiem


  • 8



#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale czym ty się dzielisz? Możesz opisać cop takiego cudownego jest na tych stronach?


  • 0



#6

neomahakala108.

    'Sztuczne życie jaszczurki', ...

  • Postów: 69
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale czym ty się dzielisz? Możesz opisać cop takiego cudownego jest na tych stronach?

 
to tylko zasób informatyczny, nie zmuszam do korzystania.
 
- trochę teorii informatyki,
- trochę kodu (szczegóły na blogu),
- trochę o bezpieczeństwie i hakingu,
- trochę o strategii,
- trochę o matematyce,
- trochę sztuki,
- niewielkie jak na razie związki z fizyką, psychologią i buddyzmem (przyczynowość kodu, święte liczby, przede wszystkim: 108, inspiracja medytacją, być może coś jeszcze),
 
.... być może coś jeszcze,
 
chyba najbardziej 'cudowna' jest Przestrzeń Stanikowa (Stitie Space), Maszyna Turinga z funkcjonalnością 'MATEN' i 'Prism'... do przekształcania przestrzeni... w pamięci komputera, a jak trzeba to i na zewnątrz. 
 
MATEN = Inwokacja Pewnej Formy w Pamięci Komputera. (MATEN, a Certain Form Invocation in Computer's Memory).
 

 
 
MATEN = Matrix Enhanced ;)
 
można pisać kod w rodzaju: matrixA.MATEN("PieknyStyl"); -- co może mieć zastosowanie z punktu widzenia literackiego, zarówno liryki jak i języków programowania, kompilatorów, języków i automatów... itd...
 
pracuję też nad semantyką języka programowania 'Ola AH', w którym zarówno literka 'ę', jak i inne polskie znaki nie będą pominięte. AH od mantry AH, ale też od Anti-Hack.
 
... niedokończone, nanotechnologia w oparciu o to coś działała by zbyt wolno, a SI (sztuczna inteligencja) jest zbyt niedojrzała jeszcze... itd. poza tym nie orientuję się jeszcze tak wybitnie w wielu dziedzinach takich jak fizyka kwantowa...

Użytkownik neomahakala108 edytował ten post 10.07.2014 - 03:18

  • 0

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

...chyba najbardziej 'cudowna' jest Przestrzeń Stanikowa (Stitie Space)
 

Nie musisz mi tego mówić... dorosły jestem.

No i... aby zrozumieć prosty paradygmat, nie trzeba kończyć studiów, wystarczy stanąć z lustrem przed lustrem i zobaczyć samopowielające się rzeczywistości aż do granicy postrzegania.


Użytkownik Staniq edytował ten post 10.07.2014 - 09:32




#8

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...
 
Ja na tym filmiku widzę tylko jakieś czarne okienko. Tam w środku coś się dzieje czy co?
Stitie Space to jakiś niepoprawny neologizm. Nie ma tej przestrzeni stanikowej nigdzie w świecie, oprócz blogasków neonahakali. Chyba że chodzi o przestrzeń powstałą, gdy biustonosz jest za duży...
  • 0



#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...
 
Ja na tym filmiku widzę tylko jakieś czarne okienko. Tam w środku coś się dzieje czy co?
Stitie Space to jakiś niepoprawny neologizm. Nie ma tej przestrzeni stanikowej nigdzie w świecie, oprócz blogasków neonahakali. Chyba że chodzi o przestrzeń powstałą, gdy biustonosz jest za duży...

 

może poszukaj dla odmiany inspiracji w innych częściach garderoby np kalesonach, a znajdziesz w tamtejszej przestrzeni wewnętrznej czy też zewnętrznej ... pojawiającej  się możliwości zaistnienia przestrzeni torusa czy powstania turbulencji. A po przez istniejącą tam szczelinę rzeczywistość możesz dotrzeć do ... ^^,


  • 0



#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż.... Aidil@

Przestrzeń Kalesonowa nie oferuje jednak tego, czego możesz doświadczyć w Przestrzeni Bokserkowej. Fakt, nijak się to ma do Przestrzeni Stanikowej, gdzie rozwój dobrego samopoczucia rozrasta się do niebywałych rozmiarów, ale wspomniana Bokserkowa również oferuje niezapomniane przeżycia. Jest to wszak sfera dość niedostępna, szczególnie w nieprzeniknionym chłodzie kosmosu, gdzie musi być zamknięta i to dość szczelnie. Sytuacja się zmienia wraz ze wzrostem temperatury i podróż sfery w kierunku źródeł ciepła prowadzi do jej otwarcia się, a zarazem udostępnia do eksploracji.

 Niestety, jak wspomniałaś, istnieje wielkie niebezpieczeństwo turbulencji i Czarna Dziura zawsze towarzysząca temu zjawisku. O Przestrzeni Figowej nie wspominam, bo tam podobnie jak w Stringowej obowiązuje inna fizyka...

No nie mogłem się powstrzymać...





#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Staniq - Twoje nie powstrzymanie się przywołało transowe napięcie grozy ale to nie powinno odsunąć Twojego  spojrzenia od pojawiającej się strzeliny rzeczywistości.

Właśnie to pęknięcie jest klu wyrażenia się wyrażenia lub go zbudowania.


Użytkownik Aidil edytował ten post 10.07.2014 - 10:17

  • 0



#12

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ale czym ty się dzielisz? Możesz opisać cop takiego cudownego jest na tych stronach?

 
to tylko zasób informatyczny, nie zmuszam do korzystania.
 
- trochę teorii informatyki,
- trochę kodu (szczegóły na blogu),
- trochę o bezpieczeństwie i hakingu,
- trochę o strategii,
- trochę o matematyce,
- trochę sztuki,
- niewielkie jak na razie związki z fizyką, psychologią i buddyzmem (przyczynowość kodu, święte liczby, przede wszystkim: 108, inspiracja medytacją, być może coś jeszcze),
 
... niedokończone, nanotechnologia w oparciu o to coś działała by zbyt wolno, a SI (sztuczna inteligencja) jest zbyt niedojrzała jeszcze... itd. poza tym nie orientuję się jeszcze tak wybitnie w wielu dziedzinach takich jak fizyka kwantowa...

 

Na początek polecałbym popracować nad jakością przekazu i umiejętnością pisania do innych, bo z tych urwanych zdań i odwołań trudno się domyśleć.

 

Czyli jak rozumiem najzwyczajniej w świecie, zapraszasz do przeglądania bloga i korzystania z informacji jakie tam zamieściłeś. Ok.


  • 0



#13

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja nadal się zastanawiam, co się kryje w tym dziwnym filmiku. Może ślepy jestem, ale tam jest tylko jakiś napis i nic więcej. To niepokojąca tajemnica, która mnie niepokojąco niepokoi.
Na blogaski też zajrzałem. "Ałtor" używa więcej wielokropków, niż ja, a ortografia siedzi w kącie i chlipie przez niego porzucona na rzecz owej osławionej przestrzeni stanikowej...
Chyba że jemu chodzi o przestrzeń możliwych rozwiązań, inaczej "solution space", bo na ten jego dziwny słowotwór trafiłemk przy blogasku o sztucznej inteligencji i sieciach neuronowych...
  • 0



#14

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Straszny jest ten blog. A osoba go pisząca na pewno nie jest sprawna umysłowo.


  • 0

#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 ...to pęknięcie...

Moje uzasadnione obawy się potwierdzają. Skoro jest pęknięcie, jest i Czarna Dziura, a jeśli jest jedno i drugie, możliwe są anomalie, z których jedna zwana Pękniętym Jeżem jest drogą do innej rzeczywistości. 

Nie ulega wątpliwości, że krąg tych zjawisk będzie się poszerzał. Na szczęście dla nas, strefa zwana Przestrzenią Stanikową jest odizolowana od pozostałych, co pozwala cieszyć się jej niezaprzeczalnym pięknem, możliwym do obserwacji nawet przez nieuzbrojone oko.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych