Skocz do zawartości


Zdjęcie

wywołanie ducha ,otwarcie portalu do zaświatów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Viola.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich .chciałam się z wami podzielić doświadczeniami których doświadczyłam .Miałam konflikt z sąsiadem i na złość sąsiadowi chciałam się zemścic i wywołałam ducha ,wyobraziłam sobie w umyśle że jest w kuchni i że  atakuje sąsiada ,kiedy sobie tak wyobrażałam to usłyszałam w kuchni jakby łoskot naczyń w zlewie ,Tylko że w tym zlewie w tym czasie nie było naczyć ,ja natomiast dostalam gęsiej skórki ,natomiast w pokoju gdzie byłam kwiaty zaczeły falować jakby był wiatr ,ale nie był wyczuwalny a okno zamknięte .I zaczeło się koszmar trwający kilka lat .Pewnego  wieczora kiedy już wszyscy spali ja siędziałam przy komputerze usłyszałam za sobą głos ,to było jakby ktoś za mną próbował mnie nastraszycz lu zwrócić moja uwagę nie potafię tego opisać ,pomyślałam że muj syn nie śpi i powiedziałam nie odrwacając głowy idz spać ,Po 1 minucie poszłam zobaczyc czy dzieci spią ,spały jak susły i to mnie zastanowiło stierdziłam że ten głos był od jakiejś  nie ziemskiej istoty .Kiedy kładłam się spać czułam na twarzy podmuch i mimo zmiany pozycji powracały bardzo szybko,po nich miałam poważne problemy ze skórę twarz..Zaczełam wpadać w dziwne stan .kiedy weszłam do łazienki wieczorem to raptownie straciłam kontakt z ciałem nie widziałam i nie odbierałam żadnego boca od ciała jakby wszystko zostało zablokowane  i zobaczyłam dziwne miejsce i stałam z twarzą w twarz z młodym męszczyzną połowa jego twarzy była w krwi .Czesto miałam takie stany ,widywałam zjawy w różnych częściach mieszkańia ,Odgłosy z kuchnie skrzypieńie bramiki zabespieczające dzieci by nie wchodziły do kuchni same .Po kilku latach szukając pomocy gdzie tylko było możliwe .udało mi się zamknąć brame którą otworzyłam przez swoją głupote .Wiem że przez nią przechodziły inne duchy bo często różniło się ich działańie i prawie że zostałam opętana ,bo po ostatnim stanie w którm  wpadłam to zaczełam mieć wstręt do Boga i rzeczy świętych ,co mnie bardzo przeraziło.Kiedy została zamknięta brama ,wieczorem z okna kuchni zobaczyłam chmurę tuż nisko nad drogą gdzięś 20 cetymetrów która bardzo szybko odalała się od naszego domu  :papapa:


  • 0

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie, to mógłbym zapytać, po kiego wywoływać ducha u siebie w kuchni żeby zaatakował on sąsiada? (ten gość u was mieszka, czy macie wspólną kuchnię?)

Nie lepiej było go wywołać w kuchni u niego?

Ale ma to tyle sensu, co pozostałe opisane przygody, stąd zakładam że jest tak samo nieudolnie wymyślone - więc nie zapytam.

 

A ta "oddalająca się szybko chmura" - urocza. Byłoby jeszcze bardziej dramatycznie gdyby grzmiała i błyskała.


Użytkownik pishor edytował ten post 09.07.2014 - 19:44

  • 1



#3

Viola.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Historia prawdziwa ,sąsiad mieszka nad nad nami ,chmura którą widziałam była widoczna co ciekawe to widziałam ją i też wszystko za nią była jak cień .Dodam że udało mi się zamknąć bramę dzięki odmówieniu na różańcu modlitwy składających się z modlitw egzorcyzmu .Było tak że często w nocy spałam i byłam świadomie ze śpie i chciałm się obudzic i nie mogłam a próbująć się wyrwać to słyszałam warczenie bestii ,bo do zwierzęcia to nie było to podobne ,.Słyszałam często jak ktoś mnie woła z innego pokoju .słyszałam  gwizdanie kogoś w innym pokoju ,kiedy juz wszyscy spali oprócz mnie,Cżęsto doświadczałam w czasie snu ataków ćielesnego  gwałtu widziałam tego napastnika w śnie i rano byłam obolała wiadomo gdzie .Często kiedy juz leżałam w łużku to coś szło po mnie po pościeli .Jednego wieczora kiedy postanowiłam walczyć odmówiłam modlitwę do św Michała Archaniola kiedy skończyłam się modlić zobaczyłam rozbłysk swiatła a za chwile niedaleko mnie usłyszałam ryk jakby ryk świni uciekającej w popłochu


  • 0

#4

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajna historia, wyobraźnia nawet na 3+ bym powiedział. Natomiast jak na dorosłą kobietę(mamą jesteś) to wypadałoby trochę posiedzieć ze słownikiem, bo tego się czytać nie da..


  • 2



#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...kiedy skończyłam się modlić zobaczyłam rozbłysk swiatła a za chwile niedaleko mnie usłyszałam ryk jakby ryk świni uciekającej w popłochu

No i nie mówiłem, że będzie bardziej dramatycznie?

 

Byłoby jeszcze bardziej dramatycznie gdyby grzmiała i błyskała.

 

 

 
I kwestii kwaterunkowej

sąsiad mieszka nad nad nami

 

 

A ty wywołujesz ducha u siebie w kuchni

...wywołałam ducha ,wyobraziłam sobie w umyśle że jest w kuchni i że  atakuje sąsiada

 

 

No dobra - zapytam.

PO CO wyobrażałaś sobie że ten duch jest akurat w kuchni?

DLACZEGO nie w łazience, przedpokoju, pokoju, na balkonie, w piwnicy (i co tam jeszcze posiadasz)?

SKĄD ci przyszło do głowy, że duch wywołany w kuchni ( twojej kuchni) zaatakuje sąsiada, który ma kuchnię piętro wyżej?

 

Historia prawdziwa

 

Sadzę, że wątpię.


  • 0



#6

Viola.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Fajna historia, wyobraźnia nawet na 3+ bym powiedział. Natomiast jak na dorosłą kobietę(mamą jesteś) to wypadałoby trochę posiedzieć ze słownikiem, bo tego się czytać nie da..

 

Fajna historia, wyobraźnia nawet na 3+ bym powiedział. Natomiast jak na dorosłą kobietę(mamą jesteś) to wypadałoby trochę posiedzieć ze słownikiem, bo tego się czytać nie da..

dlaczego kuchnia ? ,tak mi  przyszło spontaniczne nie myślalam .nie zastanawiałam się 


  • 0

#7

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Za dużo Poltergeista oglądałaś. Następnym razem "weźmisz czarno kure", tak?
Kreepypasty dwa forumy w lewo...
  • 1



#8

Viola.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

 

Fajna historia, wyobraźnia nawet na 3+ bym powiedział. Natomiast jak na dorosłą kobietę(mamą jesteś) to wypadałoby trochę posiedzieć ze słownikiem, bo tego się czytać nie da..

 

Fajna historia, wyobraźnia nawet na 3+ bym powiedział. Natomiast jak na dorosłą kobietę(mamą jesteś) to wypadałoby trochę posiedzieć ze słownikiem, bo tego się czytać nie da..

dlaczego kuchnia ? ,tak mi  przyszło spontaniczne nie myślalam .nie zastanawiałam się 

do tego dodam że widziłam tego napastnika w snie to był ten sam facet ktorego widziałam w łazieńce ,tylko nie miał twarzy we krwi w tych snach gdy mnie gwałcił .kiedy odmówiłam modlitwy egzorcyzmu i wtedy zaczeły się gwałty nocne .więc odmówiła jeszcze raz egzorcyzmu w tej sprawie i wtedy zobaczyłam tą chmurę odalającą sie od naszego domu


AVE...

Za dużo Poltergeista oglądałaś. Następnym razem "weźmisz czarno kure", tak?
Kreepypasty dwa forumy w lewo...

nie ogladam bo po prostu nie lubię 


  • 0

#9

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A ta chmura co się oddaliła to nie był czasem dym z przypalonego obiadu?
Zresztą co z Ciebie za duchowywoływacz, skoro horrorów nie lubisz?
  • -1



#10

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

z okna kuchni zobaczyłam chmurę tuż nisko nad drogą gdzięś 20 cetymetrów 

 

Bardziej uważaj na lekcjach (bo dwanaście lat to masz góra).

 

Uważam, że w takich tematach nie powinna się w ogóle wywiązywać dyskusja, sorry :(


Użytkownik Wrty edytował ten post 09.07.2014 - 22:22

  • 0

#11

Viola.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

AVE...

A ta chmura co się oddaliła to nie był czasem dym z przypalonego obiadu?
Zresztą co z Ciebie za duchowywoływacz, skoro horrorów nie lubisz

chmurę widziałam wieczorem .kiedy było już ciemno paliły się lampy na ulicy i ona szybko leciala ale widziałam ja dokladnie ,jakby staneła to bym jej nie zauwazyła bo wyglądała jak ćień ,ale sie poruszała dlatego ją zauważyłam ,była szara nie czarna ,od tego dnia w domu się uspokojiło nic sie nie dzieje a ja śpie spokojnie bez żadnych wydażeń ,hororów nie lubie bo sa głupie przed pozbyćiem się tego czegoś z domu ,mój syn zawołał mie pewnego wieczoru do pokoju i stanełam jak wryta mój syn siedział na łózku i trzymał coś wrękach cieszył się i śmiał przytulał do siebie ,tylko ja niczego nie widziałam ,tylko puste ręce ,spytałam się jego co to jest i jak to wygląda ,on mi na to że jest zielone .i po chwili zachował się jak zaszokowany zrozumiałam że znikło ,spytałam sie czy widzi to ,rozglądał się po pokoju i powiedzial że jest to pod sufitem.kilka dni pózniej oglądałam film wieczorem ,kiedy spojrzałam na dzrzwi balkonowe zobaczyłam w nich  zielone oczy wyglądały kształtem jak oczy ufo ludka ale były nie czrnarne jak się opisuje tylko zielone ,seledyn i kiedy to zobaczyłam to szybko znikły.


  • 0

#12

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak rany...Widzę, że nie odpuszczasz.

...kiedy spojrzałam na dzrzwi balkonowe zobaczyłam w nich  zielone oczy wyglądały kształtem jak oczy ufo ludka ale były nie czrnarne jak się opisuje tylko zielone ,seledyn i kiedy to zobaczyłam to szybko znikły.

 

ryli?

 

Czy jest na sali moderator?


  • 1



#13

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skończ z tą dziecinadą.  Popieram Pishor-a- (wnioskuję o zmianę odmiany^^) - jest moderator?


  • 0



#14

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Odpuśćcie biednej dziewczynie, ona chce tylko by jej poświęcić trochę czasu i zwrócić na nią uwagę...
  • -1



#15

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moją już zwróciła - no ale ileż można?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych