Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ojeeej! A cóż to ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

pete009.
  • Postów: 3
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj zdarzyła mi się dość niecodzienna sytuacja  :>  bowiem wstałem o godzinie 7:00, nastawiłem wodę na czajnik by zrobić sobie przepyszną kawusię busię, poszłem zrobić siuśku później umyłem ładnie ząbeczki eczki i rączusie usie no i włosy. I wtedy nagle, usłyszałem pstryczek  ;p tak... stało się, woda była gotowa, otwarłem drzwi wyciągnąłem mocnym ruchem kubek, wsadziłem trzy łyżeczki kawy, i zalałem... na koniec doprawiłem cukrem, i kawa była gotowa, w stylu ninjutsu dała mi siłę niczym czarny ninja  :bronze: ale to nie ważne, zaczęło się dziać dopiero wtedy, gdy wyszłem do pracy... tak... to jest najdziwniejsze w tym całym dniu... przecież ja nie pracuję :D okazało się że wyszłem tylko po to żeby zapalić papieroska! oł je! żeby mi w domu nie cuchnęło, ale ja jestem cwany.  :papapa: ale hola hola! co tu sie kurde wyprawia! zapomniałem spytać, co to mogło być? czy jakiś duszek wsadził mi papierosy do kieszeni? o dziwo w drugiej kapsie miałem zapalniczkę, czy może opowieści o zombie są prawdziwe ? może to zombiaki jak spałem wsadziły ząbkami mi tam fajki i zapalare. Hmmm to bardzo dziwne, zaiste... A może ufo podleciało i don ufoludzio powiedział bam ikici kici i dal mi cygaro zwycięstwa? ehhh, moje pomysły się wyczerpały, mam nadzieję że was także zaintrygował mój jakże wielki problem, i z waszą pomocą, uda mi się dowiedzieć... skąd mam te papierosy, choć... straciłem już wszelką nadzieję. Tej zagadki chyba się już nie da rozwiązać.  :*  :diabel: może to sprawka lucyferka?  :beer2:  a może na piwku kupiłem te papierosy i mi sie zapomniało?  :serce: a może bara figo fego ten tego i ubrałem złe spodnie? ( nie nie jestem gejem ) ale kto wie... może ufoludek był gejem...  :facepalm:  kurde...

 

  Edycja: D.K.

 

prowokacja2.gif

blokada7.gif


  • -1

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może nudzisz się i nie masz o czym pisać, więc zmyślasz jakieś idiotyzmy żeby się zabawić?
  • 0



#3

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3012
  • Tematów: 2584
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

closed.gif


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych