Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga VRP - konkurs bonusowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

Master..
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, dziękuję za odpowiedź. :) Zabieram się za kompletowanie składu.
  • 0

#17

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DKS* Dziki Drób gotowy do wybiegnięcia na murawę. W drużynie bojowe nastawienie pod hasłem "piłka może przejść, zawodnik nigdy".

 

* DKS = Drobiowy Klub Sportowy.


  • 0



#18

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam :) Rozpoczynamy rywalizację :)

FC Kuguar Gotowy na rozgrywki :)   >>>   (Krzysztoffux777 - ze wzgledu na to, że niechciało mnie zarejstrować jako fux777 :P )

Miło będzie wygrać w takim gronie :D Powodzenia wszystkim życzę.


  • 0



#19

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwszy mecz za nami. Zaktualizowałem listę uczestników i póki co jest nas 7. Zapewne większość osób już dzisiaj się przekonała, że wieczorem, w dniu meczów strona nie chodzi najlepiej. Zatem rada dla osób chcących jeszcze dołączyć - optymalnie będzie rano lub po południu, wtedy nie powinno być problemu ze stworzeniem drużyny. 

 

A czy warto jeszcze dołączyć, pomimo rozegranego już jednego meczu ? To nie w ogóle ma znaczenia. Ci co dzisiaj wybrali Brazylijczyków, trochę zapunktowali, ale piłkarzy z potencjałem (zdobywania dla nas punktów ;) ) jest do wyboru do koloru. Zamiast Neymara ktoś wybierze Messiego, a ten strzeli dwie bramki i wyjdzie na to samo. Jeśli strzeli  :)


  • 0



#20

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Traktuję tę ligę nieco na luzie, dlatego wybory składu niekoniecznie wynikały z rozsądku i wnikliwej analizy, ale trochę z piłkarskich sympatii i jakiejś nadziei na fart. No i dzisiejszy mecz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Powiem tylko, że w składzie miałem Van Persiego, Robbena i Sneijdera (ten ostatni chyba dwie asysty ?). No po prostu...  :D

 

Jeszcze raz zapraszam do wspólnej zabawy. Pozostało jeszcze dużo meczów pierwszej kolejki, więc nie będzie problemu z uzbieraniem mocnej ekipy. A jak kogoś zauroczyła Brazylia, czy Holandia, to po pierwszej kolejce zrobi sobie transfery (2 są darmowe w fazie grupowej) i zagra nimi w drugiej.

 

Zawsze to dodatkowe emocje podczas oglądania meczów i miły dodatek do typowania wyników :)


  • 0



#21

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bardzo przepraszam, ale mam jedno pytanie do kolegi powyżej:

 

JAKIM CUDEM WYWALIŁEŚ DZISIAJ TYLE PUNKTÓW???????????????????????????????????????


  • 0



#22

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie dzisiaj - wczoraj :D Obejrzyj mój skład, to zobaczysz dlaczego. Trochę wariacko wziąłem trzech Holendrów no i stało się :)


  • 0



#23

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie dzisiaj - wczoraj :D Obejrzyj mój skład, to zobaczysz dlaczego. Trochę wariacko wziąłem trzech Holendrów no i stało się :)

 

Idziemy łeb w łeb, ale dzisiaj wieczorem to wystrzelisz w kosmos z tymi 3 Portugalczykami...ale jutro Neymar, więc może się troszkę odkuję :P


  • 0



#24

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta, może liga nie wypaliła do końca, jeśli chodzi o ilość uczestników, ale przynajmniej zapowiada się zacięta walka na szczycie :)

I rzeczywiście, dzisiejszy mecz Portugalczyków może być dla mnie trampoliną. Ale to jednak Niemcy, więc zobaczymy.

 

Jeszcze odnośnie liczby uczestników - zatrzymała się nieszczęśliwie na 7, a puchar wymaga minimum 8 osób. Więc na dniach stworzę dodatkowe konto dobierając najgorszych piłkarzy i potraktujemy to jako wolny los.


  • 0



#25

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trampoliny nie było, raczej zjeżdżalnia w dół. No dobra, w dół to może nie, bo 4 punkty wpadły, ale liczyłem na więcej. U Ciebie z kolei nie zagrał Grosskreutz, więc powinienem utrzymać minimalną przewagę po pierwszej kolejce, chyba że Kompany rozegra wybitny mecz. W środę podsumowanie kolejki.


  • 0



#26

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trampoliny nie było, raczej zjeżdżalnia w dół. No dobra, w dół to może nie, bo 4 punkty wpadły, ale liczyłem na więcej. U Ciebie z kolei nie zagrał Grosskreutz, więc powinienem utrzymać minimalną przewagę po pierwszej kolejce, chyba że Kompany rozegra wybitny mecz. W środę podsumowanie kolejki.

 

Jutro Brazylia a u mnie 2 takich biega ;p tak czy siak idzie nam lepiej w grze niż w typowaniu tutaj...


  • 0



#27

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypominam (bo może ktoś nie doczytał), że dzisiaj do 21.00 można zrobić transfery, które będą uwzględnione od drugiej kolejki. Są dwa darmowe transfery w fazie grupowej (każdy kolejny to -4 punkty). Ja zrobiłem 3 (więc drugą kolejkę zaczynam z minusem). Są też jakieś płatne pakiety dające nieograniczoną ilość transferów bez punktów ujemnych, ale ja nie korzystałem i nie zamierzam. W każdym razie, jeśli ktoś planuje transfery to radzę teraz, bo strona może dzisiaj ciężko chodzić.


  • 0



#28

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wczoraj strona padła i transfery były jeszcze dzisiaj do 18. Ponoć niektórzy skorzystali.

W pierwszym poście wrzuciłem punktację po 1. kolejce. Po drugiej i trzeciej kolejce też będą punktacje - zarówno pojedynczych kolejek, jak i ogólna klasyfikacja.

I jak wspomniałem - niedługo dołożę do tego Puchar. Puchar wystartowany w trakcie drugiej kolejki, rozpoczyna się od trzeciej kolejki (czyli brane są pod uwagę składy/mecze 3. kolejki, więc obecna kolejka jeszcze bez wpływu na wyniki w Pucharze). Więc jak ktoś chce do nas dołączyć dla samego pucharu to jeszcze zapraszam. Jeśli nie, to tak jak mówiłem - wprowadzę "wolny los".


  • 0



#29

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eh, żeby Benzema nie spartolił karniaka, to bym Cię w końcu wciągnął :) wieczorem Niemcy - ciekaw jestem co pokażą.


  • 0



#30

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zmarnowany karny, jak zmarnowany karny - zdarza się. Ale to co zrobił sędzia na koniec to jakiś żart. Jak można gwizdać w takim momencie :D

Dzisiaj się rozstrzygnie czy mnie wyprzedzisz. Tylko Muller może to zagwarantować :)

 

No i cóż, nikt się nie dopisał (nadal jest możliwość*), więc wprowadziłem do naszej ligi "wolny los". Jak ktoś ciekawy, niech sprawdzi skład :)

W każdym razie "wolny los" umożliwił w końcu wystartowanie pucharu. I co ciekawe eliminacje są rozpisane na 3 i 4 kolejkę. Czym jest 4. kolejka ? Nie wiem, prawdopodobnie 1/8 finału i prawdopodobnie po tej właśnie fazie zostaną rozlosowane pary. Jeśli dobrze to interpretuję, to będzie ciekawie, bo po fazie grupowej jest możliwość zrobienia 8 darmowych transferów. Więc druga kolejka kwalifikacji zostałaby rozegrana ulepszonymi składami, co zwiększa szanse tych, którzy podjęli jakieś złe wybory w fazie grupowej.

 

*  jeśli się ktoś jeszcze dopisze, to usunę "wolny los".


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych