Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga VRP - konkurs bonusowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Postanowiłem naprędce zorganizować bonusowy konkurs polegający na typowaniu składów, jako mały dodatek do Typerka. Zbyt późno się za to zabrałem, dlatego będzie miał on charakter nieoficjalny, bez nagród* i odznaczeń, poza oczywiście satysfakcją :)
 
Ok, to króciutko na czym rzecz polega - tworzymy wirtualną drużynę 15 piłkarzy, spośród nazwisk grających na mundialu i zdobywamy punkty, w zależności od osiągnięć prawdziwych piłkarzy (np. zdobycie bramki, asysty, obrona karnego, itp. itd.). Wygrywa oczywiście ten, kto w ciągu całego mundialu uzbiera najwięcej punktów - czyli najtrafniej dobierze piłkarzy.
 
A teraz trochę bardziej szczegółowo:
1) Dołączamy do Ligi VRP - http://wygrajmundial...league/?id=2017 - kod dostępu [w sprawie kodu pisać na priv]
Trzeba się zarejestrować i wpisać kod (Moje Ligi -> Zamknięta -> kod -> Zatwierdź).
2) Otrzymujemy budżet: 100$.
Kolejny etap to zakup 15 piłkarzy - podstawowa 11stka + 4 rezerwowych. Jako że już jutro jest mundial, to zdradzę tutaj to, do czego i tak każdy dochodzi po pewnym czasie - w rezerwowych inwestować nie warto, bo i tak mają małe szanse pograć. Lepiej kupić najtańszych piłkarzy na ławkę i tym samym mieć więcej środków na lepszą 11stkę. Oczywiście można mieć tutaj inną wizję, ale tak gra pewnie z 90% ludzi.
Zatem wybieramy piłkarzy, którzy naszym zdaniem mają najwięcej szans na zdobycie punktów. A są to nie tylko bramki, czy asysty. Liczą się też np. czyste konta (bramkarzy, ale obrońcy i pomocnicy również za to kasują punkty) i wiele innych czynników. Tak naprawdę najlepiej jest po prostu przeczytać regulamin, gdzie jest dokładnie opisana punktacja (i nie tylko - w zasadzie warto przeczytać cały regulamin  ;) ): http://wygrajmundial.sport.pl/rules. Równie przydatne FAQ: http://wygrajmundial.sport.pl/faq.
 
*Jest teoretyczna szansa, że ja jako założyciel ligi wygram jakąś niewielką kwotę, dokładnie to wygląda tak:
 

3. Nagrodami dla administratorów najlepszych lig prywatnych są:
a) za miejsca 1.-5. w klasyfikacji lig prywatnych: 300 zł (słownie: trzysta złotych)
b) za miejsca 6.-10. w klasyfikacji lig prywatnych: 200 zł (słownie: dwieście złotych)
O miejscu w klasyfikacji decyduje średnia liczba punktów zdobywana przez uczestników ligi prywatnej. Warunkiem wygrania nagrody jest zaproszenie do ligi minimum 20 graczy oraz liga musi być aktywna przez minimum 4 kolejki edycji.

 
Lig jest spora ilość, więc nie liczę na to, ale gdyby tak było, to zobowiązuję się wypłacić całość nagrody - osobie, która zwycięży w naszej lidze.
 
Ok, mam nadzieję, że pora wystartowania tego mini-konkursu nie wpłynie na frekwencję i będzie nas chociaż kilkunastu. W razie czego jest możliwość dołączenie już w trakcie mundialu, ale najlepiej jest wyrobić się z tym do jutra. Zapraszam!
 
Chociaż to konkurs nieoficjalny, to jednak bawimy się w gronie paranormalne.pl, dlatego prosiłbym, żeby każdy podał tutaj nick, pod którym zapisał się do ligi. Zastrzegam sobie prawo do usuwania niezidentyfikowanych obiektów ;) oraz użytkowników zarejestrowanych na forum po dacie: 11.06.2014 - 21:00.
 
Lista uczestników:
#. Nick forumowy - Nazwa drużyny (Nick w lidze VRP)
1. Yaw - Yawni (yawgmoth)
2. Kronikarz PrzedwiecznychKabanosy FC (KronikarzPrzedwiecznych)
3. Astro1004 - AstroFC (astro1004)
4. Master. - RespecT (master1703)
5. RadosuaffNie mam pomysłu (ratchet44)
6. D.K.DKS Dziki Drób (Dziki Kurak)
7. fux777FC Kuguar (Krzysztoffux777)
 
--------------------------------------------------
 
Punktacja 1. kolejki:
 
1. Yawni - 79
2. Kabanosy FC - 76
3. AstroFC - 58
4. RespecT - 44
5. FC Kuguar - 35
6. Nie mam pomysłu - 28
7. DKS Dziki Drób - 12
 
 
Punktacja 2. kolejki:
 
1. AstroFC - 63
2. Yawni - 62
3. Kabanosy FC - 58
4. RespecT - 49

5. FC Kuguar - 42
6. Nie mam pomysłu - 39
7. DKS Dziki Drób - 37
 
 
Punktacja 3. kolejki i jednocześnie 50% eliminacji Pucharu VRP:
 
1. Yawni - 79
2. FC Kuguar - 64
3. Kabanosy FC - 59
4. DKS Dziki Drób - 44
5. RespecT - 43
6. AstroFC - 39
7. Nie mam pomysłu - 21
 
 
Punktacja 4. kolejki (1/8 finału) oraz druga połowa eliminacji Pucharu VRP:
 
1. Yawni - 56
2. AstroFC - 44
3. Kabanosy FC - 38
4. FC Kuguar - 36
5. RespecT - 33
6. DKS Dziki Drób - 26
7. Nie mam pomysłu - 4


Punktacja 5. kolejki (1/4 finału):

1. FC Kuguar - 49
2. Kabanosy FC - 48
3. AstroFC - 41
4. Yawni - 37
5. RespecT - 24
6. DKS Dziki Drób - 19
7. Nie mam pomysłu - 3
 

Punktacja 6. kolejki (1/2 finału):

1. Yawni - 75
2. FC Kuguar - 50
3. AstroFC - 49
4. Kabanosy FC - 46
5. RespecT - 30
6. Nie mam pomysłu - 12
7. DKS Dziki Drób - 3


Punktacja 7. kolejki (finał):

1. Kabanosy FC - 60
2. AstroFC - 59
3. FC Kuguar - 53
4. RespecT - 38
5. Yawni - 35
6. DKS Dziki Drób - 5
7. Nie mam pomysłu - 0
--------------------------------------------------
 
Klasyfikacja generalna:
 
1. Yawni - 423
2. Kabanosy FC - 385
3. AstroFC - 353
4. FC Kuguar - 329
5. RespecT - 261
6. DKS Dziki Drób - 146
7. Nie mam pomysłu - 107
 
 
Puchar Ligi VRP:
 
ćwierćfinały:
Yawni 37:3 Nie mam pomysłu
FC Kuguar 49:19 DKS Dziki Drób
Kabanosy FC 48:18 FC Dynamo Oborniki
AstroFC 41:24 RespecT

Półfinały:
AstroFC 49:75 Yawni
Kabanosy FC 46:50 FC Kuguar

Finał
FC Kuguar 53:35 Yawni


  • 0



#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nadal liga jest zamknięta a ja chcę dołączyć!


  • 0



#3

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

1) Dołączamy do Ligi VRP - http://wygrajmundial...league/?id=2017 - kod dostępu: f2d87b57

;)

 

EDIT:

A jednak przepraszam, powinienem opisać jak działa dołączanie:

Moje Ligi -> Zamknięta -> kod -> Zatwierdź


  • 0



#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę hasło i link ale nie działa - napisane jest: liga jest zamknięta i nigdzie nie da się dołączyć.


  • 0



#5

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla pewności - postępujesz wg tego: Moje Ligi -> Zamknięta -> kod -> Zatwierdź ?

 

Pytam, bo dopisałem to do postu ledwo.


  • 0



#6

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla pewności - postępujesz wg tego: Moje Ligi -> Zamknięta -> kod -> Zatwierdź ?

 

Pytam, bo dopisałem to do postu ledwo.

 

Gra i bucy - JESTEM :D


  • 0



#7

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To super, zatem jest nas dwóch. Jeszcze 6 i będzie można do ligi dodać puchar (jeszcze nie wiem jak to działa) :)


  • 0



#8

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem i ja :)


  • 0

#9

Master..
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem zapisywać się do ligi razem ze znajomymi, ale mamy tam małą frekwencje więc postanowiłem, że dołączę tutaj. :) Mój nick to master1703. Powodzonka życzę!
  • 0

#10

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up

1) jest możliwość gry w wielu ligach

2) póki co nie widzę nikogo o nicku master1703. Jestem tylko ja, Kronikarz Przedwiecznych i Astro1004.


  • 0



#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

1) jest możliwość gry w wielu ligach

2) póki co nie widzę nikogo o nicku master1703. Jestem tylko ja, Kronikarz Przedwiecznych i Astro1004.

 

Kurtka Yawczyński, też miałeś problem ze złożeniem składu? Ja się męczę już 3 godzinę chyba... mało te 100 baniek :D


  • 0



#12

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też się głowiłem sporo. Później, jak już ogarnąłem zasady i uznałem, że na ławkę trzeba brać najtańsze opcje (polecam pomocnika Mostefa - jedyny pomocnik za 4$, w sam raz na ławkę. Wybrało go 10615 osób :) ), to było z górki. Ale tak naprawdę... nadal nie mam ostatecznej wersji składu :) Jeszcze kilka korekt będzie. Do jutra, do godziny 22:00 można robić nieskończoną ilość zmian.


  • 0



#13

Master..
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już powinienem być ;) Skupiłem się najpierw na drużynie - wnikliwie przeanalizowałem składy reprezentacji i szanse na grę zawodników, których widziałbym w drużynie. :)

Gram w takiego typu ligę pierwszy raz i powiedz mi Yaw czy kolejka w tej lidze to każdy pierwszy mecz zespołu, w którym znajdują się gracze wytypowani w mojej drużynie?

Dajmy na to biorę Neymara. Gra w pierwszym meczu reprezentacji Brazylii z Chorwacją. No i biorę np. takiego Hazarda, który gra w Belgii, a mecz właśnie tej reprezentacji jest 5 dni później. To czy punkty są naliczane dla Hazarda za pierwszą kolejkę wtedy jak Belgia zagra Algierią?

Nie wiem czy dobrze rozumiem tą 1 kolejkę. :) Proszę o pomoc. :)
  • 0

#14

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak to właśnie wygląda. Oprócz regulaminu, zapomniałem o innym ważnym linku -> http://wygrajmundial.sport.pl/faq.

Tak jest sporo na temat punktacji i nie tylko.

 

W każdym razie w fazie grupowej będziemy zbierać punkty po 3 razy - po każdej kolejce. A później 4 w fazie pucharowej.


  • 0



#15

Radosuaff.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zupełnie nie ogarniam tej strony, ale coś kombinuję :D 

Ratchet44, dołączyłem 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych