Skocz do zawartości


Zdjęcie

Electronic Voice Phenomena (EVP)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#61

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

ciekawe.... komuś najwyraźniej nie podobało się to że opisujesz go na Forum :D
  • 0

#62

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ej no...ale ja się przeraziłem nieźle. Sprawdzalem później jeszcze raz i potwierdziłem swoją teorię. Samo nie spadło - tego jestem pewien. Wszystkie okna w mieszkaniu były pozamykane, więc przeciąg też nie wchodzi w grę. Tak jak myślałem - jest tu jakaś siła i trzeba z nią nawiązać kontakt.
  • 0



#63

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do głośników to czasmi same coś zbierają. Ja to mam perypetie z karta TV jak sie w nocy sama właczy to czasem zawału moż a dostac bo sobie coś tam gada. Kiedyś był u mnie kolega to myślał że mam opętany komputer. Taki mały zbieg okolicznosci np: jak chciałem wyłaczyc PC tp krzyczał: "nie rób tego" potem "zabije cię" "ku*waaa nieeee" no i komp się wyłaczył. Kolega był posrany :)
A co do nagrywania na taśme to z tego co wiem nie jest to wymagane, ważne żeby mikrofon był nisko szumny.
powodzenia z EVP.
  • 0

#64

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ja wlaśnie też mam karte tv w kompie i czasami coś chwyta (jakieś dźwięki), trzeba wtedy wyciszyć wejście aux, bo do niego mam podłączoną kartę.
  • 0



#65

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciemność - dobrze żeby to nagranie zbadał ktoś oprócz ciebie.

Co do hałasów w domu, to moi rodzice mają podobne doświadczenia z tym związane... gdzieś w połowie lat osiemdziesiątych (krótko po wybudowaniu domu) siedzieli sobie na parterze i nagle na piętrze (czyli tam gdzie teraz siedzę) usłyszeli jakiś hałas... na pewno nie byłem to ja, jako że wówczas jeszcze "byłem w planach" :)

Jeśli chodzi o EVP, to ja spróbowałem coś nagrać właśnie na cmentarzu w dzień, niestety nie dysponuję zewnętrznym mikrofonem, a mój cyfrowy dyktafon nagrywa z jakością 8bit/22kHz, więc jakość nagrania do najlepszych nie należy :cry: jak narazie nic na nim nie wyłapałem, prócz własnych kroków i szczekającego kundla... :/
  • 0



#66

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja tez mam karte TV ale nic nie chce do mnie powiedziec :(

chyba komputer sie na mnie obrazil
  • 0



#67

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja tez mam karte TV ale nic nie chce do mnie powiedziec



Tak naprawdę to ledwo to słychać. Musisz zrobić głośno głośniki :) No i usłyszysz tv :lol :
  • 0



#68

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to sie tym pobawie :P
  • 0



#69

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to sie tym pobawie Razz


Nie ma sensu. :P no chyba, że wyjątkowo Ci się nudzi. :D Ale EVP to bardzo ciekawa dziedzina i mam zamiar więcej się nią zajmować.
  • 0



#70

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej!!!

Ja też dzisiaj zaczynam łowy na duchy.

Do Ciemności: czy widziałeś film "GŁOSY"???
  • 0

#71

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

czy widziałeś film "GŁOSY"???


A i owszem. :D
  • 0



#72

betty-k.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już wcześniej interesowałam się duchami. Wiele literatury przeczytałam ale faktycznie film "Głosy" zrobił na mnie wrażenie. Wiem, że zwykłym mikrofonem przy pomocy komputera również można coś nagrać. Ale mnie się nieudało a potem przyszła noc i nie mogłam za cholere zasnąć. I następne noce też nieprzespane. Tak jakby ktoś był w pokoju albo i to napewno moja wyobraźnia działała. Ja polecam to osobom o mocnych nerwach i cierpliwości.
Ale niedługo ja też znów spróbuję. Proszę o opisanie jeśli się komuś udało.
Pozdrawiam
  • 0

#73

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam. Mma takie pytanie. Czy jeżeli inetresuje się EVP i ITC i chcę to badać to wynikaja z tego takie same niebezpieczeństwa jak z wywoływaniem duchów? W zasadzie EVP i ITC to takie "inne" wywoływanie duchów.


Chyba nie jest to aż takie niebezpieczeństwo. Duchy żyją między nami (przynajmnniej te dusze, które są zagubione). My ich nie przywołujemy i nie zachęcamy do kontaktu, ale po prostu je nagrywamy. To tak jakby kogoś wołać - a w drugim przypadku kogoś nagrywać i widzieć co w danej chwili robi.
  • 0



#74

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie jest to takie straszne...najgorsze jest to czekanie. Faktycznie trzeba mieć cierpliwość. I to ogromną.
  • 0



#75

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nom ja właśnie widziałem ten filmik i musze przyznać że to mnie troche przeraża...
Nie wiem w jaki sposób duch może przemawiać i to swoim osobistym głosem?? To chyba powinno zależeć od ciała fizycznego jaki ma sie głos??
Zastanawia mnie też czemu Anna naprowadziła go na pewną śmierć??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych