Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna noc.

noc

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witajcie, chciałbym się z Wami podzielić tym co przydarzyło mi się minionej nocy. Mam przeczucie, że nie zrobi to na Was szczególnego wrażenia, ale i tak chciałbym to napisać.

 

Wczoraj poszedłem spać o godzinie 23:00. Obudziłem się gdzieś koło 01-02 cały spocony. Normalnie nie lunatykuję, a obudziłem się na stojąco. Widziałem mój pokój jakby cały "porozrzucany", czyli jak normalnie mam parapet a na nim telefony, koło łóżka biurko, koło drzwi i koło niego [biurka] krzesło - tym razem mój mózg mi to odwrócił, że stałem koło biurka a miałem wrażenie, że siedzę na krześle, a parapet był tam, gdzie łóżko. Strasznie się przestraszyłem, że ktoś jest w tym pokoju, bo telefony były przestawione, ponieważ świeciły, chociaż drzwi były zamknięte. Podchodzę i dotykam ich, żeby je wziąć. Włączam przez przypadek latarkę w telefonie, patrzę i wszystko jest w porządku. Pierwszy raz mam coś takiego; nie wie ktoś, co to mogło być?

 

Chciałbym jeszcze dodać ,że czułem czyjąś obecność gdy podszedłem (!) do telefonu.


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 10.06.2014 - 20:49

  • 0

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Używaj kropek w zdaniach bo tego nie da się czytać.
Nie do końca to wszystko rozumiem, ale był niedawno podobny temat. Po nagłym wyrwaniu ze snu, można widzieć takie dziwne rzeczy kiedy nasz mózg nie został jeszcze solidnie wybudzony.
Do tego dodajmy że prawdopodobnie snił ci się koszmar, bo z tego co opisujesz można taki wniosek wyciągnąć i stąd poczucie lęku.


Nie lubię tego typu "nocnych" tematów, bo tego na forum jest pełno i wszystkie są jakieś takie rozmymłane jak budyń.
  • 2



#3

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wielki przeprosiny z mojej strony zawsze miałem problem z przecinkami i kropkami a co to może być dokładniej bo widzę ze się na tym znasz dlaczego obudziłem się na stojąco jak nie lunatykuje?


  • -1

#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd wiesz że nie lunatykujesz? Mówił Ci to ktoś? Sam raczej tego nie stwierdzisz.
  • 0



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lunatykowanie w wieku 15 lat to dość częste zjawisko, poczytaj http://pl.m.wikipedi...ki/Somnambulizm
  • 0



#6

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Bo wiem, nigdy nie lunatykowałem i nikt nigdy mi nie mówił ,że to robię.


  • -1

#7

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogłeś podświadomie wstać z łóżka w momencie koszmaru.
A gdy po części zadziałała świadomość widziałeś bałagan w pokoju.
  • 0



#8

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo wiem, nigdy nie lunatykowałem i nikt nigdy mi nie mówił ,że to robię.

 

A ilu osób pytałeś? Jeżeli śpisz sam w pokoju, to jak to stwierdzasz? Miałeś zwykły sen/koszmar i wstałeś. Byłeś zaspany, więc wydawało Ci się, że masz bałagan w pokoju a jak po chwili doszedłeś do siebie, wszystko było ok. Ciekaw jestem jeszcze, śpisz przy zapalonym świetle?


  • 0



#9

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Źle się widzę wyraziłem, nie chodziło mi o to ,że mam bałagan w pokoju tylko ,że na jego środku stoi szaFka.

@kronikarz

nie, śpię przy zgaszonym, ale diody od telefonów oświetlają mi całkiem dobrze pokój ze dUżo widać.


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 10.06.2014 - 21:56

  • -1

#10

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dóżo.... made my day... koleś, miałeś włamywacza w pokoju, dzwoń po policję! Albo masz padaczkę a o tym nie wiesz. Ale skąd my do *chciałoby się przeklnąć* mamy wiedzieć co się tam stało?

Poza tym *drapię się po głowie* jak można włączyć przez przypadek latarkę? U mnie jest to: odblokowanie, slide w lewo i dopiero klik na latarkę, więc przypadkiem trójstopniowej czynności bym już nie nazwał. Albo nawet podstawowej, dwustopniowej.

Strasznie chaotycznie piszesz, na spokojnie sobie przypomnij co i jak, weź słownik, a nie piszesz tu jak na jakiejś NK bądź fejsie...

Czekaj, czekaj, na środku Twojego pokoju stałą szafka po tym koszmarze? To masz zapędy na jakiegoś typa od remontów czy co :D.


  • 0

#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Źle się widzę wyraziłem, nie chodziło mi o to ,że mam bałagan w pokoju tylko ,że na jego środku stoi szaFka.

@kronikarz

nie, śpię przy zgaszonym, ale diody od telefonów oświetlają mi całkiem dobrze pokój ze dUżo widać.

 

Na litość boską, używaj z łaski swojej edytora jakiegoś, który podkreśla błędy jeśli jesteś tak leniwy, że nie chciało Ci się nauczyć absolutnych podstaw pisania w swoim ojczystym języku.

 

Diody od telefonów? To ile ich masz - 30? Bo nie wiem o jakie diody chodzi i jak mogą one oświetlać w nocy pokój? Jeśli już, dają punktowe jasne światło, ale na pewno nie rozproszone po całym pokoju...

Coś mi się wydaje, że wakacje powoli nastały i gimbaza za dużo przy kompie siedzieć zaczyna.


  • 0



#12

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym jeszcze dodać ,że czułem czyjąś obecność gdy podszedłem (!) do telefonu.

Podstawowy element każdej "niesamowitej" historyjki. Co to w ogóle znaczy "czuć czyjąś obecność", wytłumaczy ktoś?

 

I jeszcze jedno, bo nie za bardzo w temacie jestem - rok szkolny się już skończył, czy co?


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 10.06.2014 - 22:38

  • 0



#13

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A dlaczego Twój post zaczyna się identycznie jak ten:
http://www.paranorma...mi/#entry607907
Hmmmm.....To jest dopiero paranormalne...
  • 3



#14

adrenaline.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...mi/#entry607907


Identyczny wstęp.
Przypadeg? Nie sondze.


  • 0

#15

Brumsztajn-Abraham.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moc w tobie silna jest. Treningi liczne ty przejdziesz - jasną stronę poznasz.
  • 1


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: noc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych