Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE i jakaś postać

postać oobe

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

shousner.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, wczoraj spał u mnie kuzyn i postanowiliśmy zrobić oobe, była to jakaś metoda ,że obudziliśmy się o 4 rano robiliśmy coś dokłądnie godzine i potem znowu spać, gdy doświadczyłem oobe stanąłem prosto, miałem dziwne uczucie... i ktoś stał na przeciwko mnie pokazywał mi ręką żebym szedł i był uśmiechnięty ale zaraz wróciłęm do ciała bo kuzyn mnie obudził z tego wzgledu iż mnie poprostu walnął łokciem( nie chcący ). OOBE jest bardzo fajnym doświadczeniem ale po tym co zobaczyłem daje sobie narazie z tym spokój, nie żebym się przestraszył itd, ale muszę poczytać coś na ten temat, i zawitałem tutaj ponownie ... Wiecie może coś o takich istotach? co mogą mi zrobić itd? czy jak wyjdę z ciala jakaś istota go nie zajmie?

 


  • 0

#2

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie musiało być OOBE, tylko zainkubowany sen o tym lub fałszywe przebudzenie.


  • 0



#3

shousner.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie musiało być OOBE, tylko zainkubowany sen o tym lub fałszywe przebudzenie.

Być może, za bardzo się na tym nieznam... Czekam na dalsze komentarze.

" obudziliśmy się o 4 rano robiliśmy coś dokłądnie godzine i potem znowu spać " - Chyba nie muszę pisać, że nastawiliśmy budzik. Przecież jak coś takiego planowaliśmy budzik jest raczej niezbędny.


Użytkownik shousner edytował ten post 09.06.2014 - 16:49

  • 0

#4

Radosuaff.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to prawie na pewno był świadomy sen i/lub halucynacje po prostu. W oobe, zwłaszcza przy pierwszych wyjściach niekoniecznie panujemy nad zmysłami i percepcją, tak mi powiedział mój "nauczyciel" z czasów, kiedy sam w tym siedziałem i tak miałem sam, podczas pierwszych wyjść nie dość, że po chwili mnie ściągało do ciała, to jeszcze nie odróżniałem bardzo góry od dołu, bo nie wiedziałem gdzie się znajduję. Pomieszanie z poplątaniem, bo jesteśmy przyzwyczajeni do naszych fizycznych zmysłów, które faktycznie posiadamy, a ogarnięcie się w świecie astralnym to zupełnie inna rzecz. Samo wyjście to wyczyn w początkowych etapach przygody z oobe. ;) 


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te istoty to tylko wytwór twojej wyobraźni. Bawisz się w coś o czym niewiele wiesz.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych