Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień dobry :)

sciana tekstu bardzo duza sciana sciana ta jest bardzo dluga

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zed Dahmer.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej wszystkim :), nazywam się Jacek, mój wiek to 17 lat, interesuje się kryminologią, seryjnymi mordercami, oraz III rzeszą (żeby nie było nie jestem jakimś naziolem czy coś ^.^), bardzo lubię uczyć historii, jestem również zapalonym diamentowym (euw) graczem LoL'a ^.^ (szpan xoxo)

 

Co do gustu muzycznego, uwielbiam muzykę klasyczną! Słucham jej codziennie po parę godzin :), z innych gatunków będzie niemalże wszyściutko co ma brzmienie melancholijne (oprócz rapu, nie trawię rapu :< ), o sobie mogę dodać też że jestem 100% słuchowcem, lubię bawić się tonacją/barwą swojego głosu no i większość ludzi przyznaje że nadawałbym się na lektora :3

 

Z filmów/seriali moją topkę zajmują wszystkie filmy związane z postacią Dr. Hannibala Lectera, (może oprócz hannibal rising bo mocno odbiegał klimatem), mój ulubiony serial również jest związany z nim! ,,Hannibal'' :), aktualnie czekałem z niecierpliwością do 4:00 każdej soboty na nowy odcinek live na nbc ^.^, niestety na kolejny sezon przyjdzie mi czekać rok  (polecam każdemu bo serial naprawdę świetny!)

Nie oglądam anime, aczkolwiek jedno strasznie mi przypadło do gustu ,,Hellsing ultimate'', Wampiry, Naziści, Gore? To lubię :D
Niestety, nigdy nie miałem okazji przeczytać żadnej książki co zamierzam naprawić niedługo :(

 

Co do mojej osoby oraz charakteru, lubię być szczery oraz uprzejmy :), niesamowicie wyolbrzymiam sobie przeżywane emocje, lubię je idealizować/wyolbrzymiać, staram się nadać jakiegoś smaku w swoim życiu ^.^, często mam huśtawki nastrojów raz euforia/raz melancholia :E, mam świetną pamięć długotrwałą szczegółowo pamiętam spotkania lub rozmowy które przeprowadzałem parę miesięcy temu, nienawidzę rozmawiać/słyszeć o seksie z tego co analizowałem jestem po prostu gray asexual xD, zbyt często skupiam się na przyszłości/przeszłości zamiast na teraźniejszości często mam tęsknotę/nostalgię za przeżytymi chwilami, często zdarza mi się manipulować niektórymi ludźmi na moją korzyść (właściwie nawet lubię takie zagadnienie psychologiczne ^.^).

Świetnie wygłaszam przemówienia/przedstawiam prezentację (niestety rzadko mi się zdarza brać w nich udział :s), mam cholernie słaby wzrok (wada -1,5/-2) i do tej pory nie noszę okularów :l, uwielbiam się rozpisywać oraz prowadzić długie konwersacje (jak widać po temacie xD, mam nadzieję że większość nie zrobi TL'DR).

Swój czas spędzam głównie w nocy, staram się kłaść spać w dzień a funkcjonować w nocy, czuje się okropnie w dzień nie lubię słonecznych dni, uwielbiam gdy niebo jest zachmurzone (tzn całe białe xD) pada deszcz/lub jest burza, moja ulubiona pora roku to zima :)
I nah, nie jestem jakimś wampirem :D, chociaż moje zęby by pasowały :o, oba kły mam ostre i długie wygląda to fajnie dla mnie ^.^ gdybym jeszcze tylko miał bladą skórę to wyglądałoby to dość śmiesznie w dodatku z moim 190 cm wzrostem oraz czarnymi włosami almast like vampajare

Nie lubię chamstwa, nadmiernego używania wulgaryzmów, unikam kontaktu z takimi ludźmi jak tylko mogę, właściwie czasem wystarczy jedno złe słowo bym zniechęcił się do danej osoby całkowicie.

Główny aspekt na który zwracam uwagę przy spotkaniu kogoś nowego to jego głos, nigdy nie utrzymuję kontaktu wzrokowego, czuję dyskomfort jeżeli patrzę się na rozmówcę.

 

Mam nadzieję że mój wątek powitalny każdemu się spodobał :), Pozdrawiam

PS, właściwie czemu na końcu często się pisze pozdrawiam?:o skąd to się wzięło wg mnie to strasznie sztuczne i czasem wręcz irytuje ale cóż no ;l



#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamy dużo podobieństw:

-jestem aseksualny
-moja ulubiona pora roku to zima
-nie lubie upalnych dni
-wolę czas spędzać w nocy niż w dzień
-nie przepadam za ludźmi
 

Miło Cię poznać. :D


Użytkownik Daniel. edytował ten post 08.06.2014 - 14:48




#3

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, jakbym czytała tekst o sobie, może oprócz imienia, LoL-a, Hannibala, wzrostu i barwy włosów.

 

Haha, robi nam się tu mały zlot asexów. :D Kto jeszcze się ujawni?





#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj.





#5

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz może jakieś zwierzątko domowe?





#6

Zed Dahmer.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz może jakieś zwierzątko domowe?

Niestety, nie mam i dopóki żyję pod jednym dachem z rodzicami i rodzeństwem wątpie żeby to się zmieniło.

Jeszcze miesiąc temu natomiast miałem psa który przeżył +/- pół roku więcej niż ja.

 

Mam wrażenie, jakbym czytała tekst o sobie, może oprócz imienia, LoL-a, Hannibala, wzrostu i barwy włosów.

 

Haha, robi nam się tu mały zlot asexów. :D Kto jeszcze się ujawni?

 

Jak interesujesz się seryjnymi mordercami to świetnie :D, rzadko napotykam kogokolwiek z chociaż namiastką podobnych zainteresowań.



#7 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj! Ja też nienawidzę seksu. I lubię zimę. 



#8

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy każdy kto nie lubi seksu, lubi zimę? Może odkryjemy jakieś powiązanie. Dodam też, że urodziłem się w miesiącu zimowym. :D

 





#9

Zed Dahmer.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj! Ja też nienawidzę seksu. I lubię zimę. 

Nie napisałem nic o nienawiści xD, nie lubię rozmów, żartów, podtekstów w swoim towarzystwie słyszeć, miałem dość specyficzną (lub też po prostu typową) gimnazjalną ordynarną klasę gdzie często byłem świadkiem wtykania palców w materace, rysowaniu wszelakich świństw i tym podobne.

Strzelam że większość osób miała mnie po prostu za skrytego geja czy coś w tym rodzaju :D

 

@Daniel, urodziłem się w maju więc wątpie :D, sądzę że to kwestia ideałów a nie bycia aseksualnym.

Większość osób z tego forum zresztą strzelam że są introwertykami co bardziej pasuje do pory roku zimowej, chociaż sam nie jestem introwertykiem lubię ją głównie ze względu iż wolę gdy krajobraz jest biały, wolę gdy jest mi zimno aniżeli pocić się xD oraz uwielbiam jazdę na nartach.

Zresztą w przyszłości mam nadzieję zamieszkać w kraju o krajobrazach górskich, szkocja, norwegia celowałbym tam.

Nienawidzę swojego rodzinnego miasta, szczególnie ze względu iż znajduje się na płaskim terenie :(


Użytkownik Zed Dahmer edytował ten post 08.06.2014 - 16:07


#10 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Nienawidzę gejów. Mam nadzieje że ty jesteś zdrowy  :>



#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli co, nie podniecają was ładne dziewczyny?





#12 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Na pewno nie seksualnie. 



#13

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko - nie, nie podniecają mnie dziewczyny choćby były nie wiadomo jak ładne. :P Napisałeś ''was'', czyli rozumiem, że odnosisz się do ogółu VRP-owych asexów.

 

Edit: aczkolwiek jestem w stanie docenić fizyczne piękno.





#14

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie każdy kto nie myśli o seksie całymi dniami jest od razu gejem. ;D

Wszystko oczywiście, że działają na wyobraźnie, ale to nie znaczy, że od razu mam myśleć jak każdą ładną zaciągnąć do łóżka.

Zed jesteś bardziej sceptykiem czy zwolennikiem świata paranormalnego? :D


Użytkownik Daniel. edytował ten post 08.06.2014 - 16:07




#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może tylko macie słabe libido?






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych