Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

M¦ 2014 - Liga Typerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
183 odpowiedzi w tym temacie

#61

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze jeden gol i wpadnie mi 5pkt :D oczywiście gol dla Brazylii


Karny, siada 2:1 i dziękuje 5pkt do kieszeni :D


  • 0



#62

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spokojnie, mogę jeszcze źle podliczyć  :szczerb:


  • 0



#63

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też dałem 2-1 ale taka drukarniaaaa xD


  • 0



#64

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja władzy nie ufam, będe sobie sam liczył! :D

A tak serio to szkoda Chorwatów, karny skandaliczny...


Co to miało być :/ taka szmacianka popsuła mi wynik... :wtf:


  • 0



#65

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No było blisko ale przynajmniej 2 pkt są.


  • 0



#66

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest 5 punktów :D


  • 0



#67

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a nie 3pkt czasem? Ostrze


  • 0



#68

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel niestety nie :C

- Prawidłowo wytypowany zwycięzca meczu (lub remis), przy nieprawidłowym podaniu wyniku   - 2 pkt


  • 0



#69

Master..
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostrzewtlumie. Jakoś się Twoja ostatnia wypowiedz nie sprawdziła ;) No powiem szczerze, że zwątpiłem w pewnym momencie, że będzie 3:1, ale jakoś się udało. :)

Co do pudła.. Według mnie Argentyna w tych mistrzostwach pokaże w końcu na co ją stać. Ma świetny skład i według mnie to zaowocuję zdobyciem mistrzostwa.

Brazylia ze względu na zbyt dużą presję i kontuzję jednego z czołowych piłkarzy (nie życzę im tego, ale według mnie tak się stanie) nie da rady zdobyć mistrza.

No i Urugwaj. Mój czarny koń. Rozum podpowiada Argentyna, serce - Urugwaj. Może nie mają składu naszpikowanego gwiazdami (oprócz rzecz jasna Suareza) lecz mają DRUŻYNĘ i według mnie to powiedzie ich przynajmniej do 3 miejsca. Tak jak mówiłem. Rozum Argentyna, a serce z pierwszym miejscem i mistrzem dla Urugwaju.
  • 0

#70

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Master prócz drużyny jest jeszcze sędzia...który jak widać może wszystko zepsuć. :)

Takiego karnego jak on odgwizdał to nawet w lidze podwórkowej się nie gwiżdże...


  • 0



#71

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Meczyk całkiem spoko,ale oczywiście sędzia musiał wszystko zepsuć.Na plus:Oscar,Neymar i Modric(szczególnie w 2 połowie).Na minus Hulk i zdecydowanie Fred.Po takim początku,aż się odechciewa dalej oglądać,bo zapowiada się przepychanie Brazylii jak najdalej.


  • 0

#72

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brazylia w takiej formie dostaje szybkie 3:0 od Niemiaszków. :P


Użytkownik Daniel. edytował ten post 12.06.2014 - 23:45

  • 0



#73

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up:

Potwierdzam. Brazylia szalu nie zagrala, opierali sie na indywidualnosciach. Niemiecka maszyna ich po prostu rozjedzie jak Brazylia nie poprawi gry 


  • 0

#74

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokre¶lona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Samobój jak to samobój - nie liczy się, a ten karny to jakiś dżołk był, więc tak naprawdę było 2:0, proszę o komplet punktów. :P

Brazylia zaś wiadomo, często zaczyna od przeciętnej gry, a potem bywa różnie. Choć też uważam, że wkrótce po wyjściu z grupy rozbiją się o jakiś mur (marzy mi się, by historia zatoczyła koło i Canarinhos zebrali bęcki od "Urusów").


  • 0



#75

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mecz Brazylia-Chorwacja stał na wysokim poziomie i mistrzostwa rozpoczęły się z wielkim impetem. Niestety szkoda że było ostre drukowanie przy karnym + nieuznana bramka Chorwatów i kraciastych było stać na urwanie punktów Brazylii ale z drugiej strony gol na 3-1 trochę rozwiał wątpliwości, przynajmniej nie będzie tak że niby Brazylia wygrała tylko dzięki sędziemu bo chociażby Neymar zagrał świetnie, tak jak to od niego oczekiwano i jeżeli on tak będzie grał a Brazylia zajdzie daleko to już w tak młodym wieku może stać się legendą :P Mam nadzieję że dalej nie będzie takich sytuacji jak ta z tym karnym bo Brazylia to nie Korea Południowa i stać ich na końcowy sukces i nie trzeba im w taki sposób pomagać (chociaż dzisiejsza reprezentacja wydaje się taka "mało gwiazdorska" jak na Brazylię czyt. gracze takich klubów jak Tottenham, Zenit czy Wolfsburg grają w pierwszym składzie).

 

Niestety jak Polska nie gra to nie będzie aż tak dużo emocji ale co ciekawsze mecze będące o znośnej porze będę oglądał po prostu dla samego widowiska. Wszystkich na pewno nie będę oglądał dlatego wybrałem sobie takie najlepsze mecze z fazy grupowej które mam zamiar obejrzeć. Oczywiście sytuacja w grupie może spowodować że co do meczów 3 kolejki zmienią się moje plany. Wyszło tak że po dzisiejszym meczu Hiszpania-Holandia dopiero następny mecz jaki obejrzę to Niemcy-Portugalia :)


  • 0


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych