Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

M¦ 2014 - Liga Typerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
183 odpowiedzi w tym temacie

#46

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Traf xD ...


  • 0



#47

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś wypchnie Brazylie lub Hiszpanie i juz punkty poszły...... sobie w las :P Serce mówi, że Holandia będzie na pudle ale rozum stwierdza, że raczej nie :) Ach ten mecz na poprzednim Mundialu z Brazylią <3

Kronikarz Przedwiecznych Piona za wiarę w Holandię w walce z Hiszpanią :D


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 10.06.2014 - 19:19

  • 0



#48

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Też(jak zawsze)liczę na Holandię,ale patrząc na ich skład to ostatnią szanse na wygranie dużego turnieju mieli dwa lata temu.Szczególnie ich obrona w tym roku wygląda kiepsko.A co do poprzednich mistrzostw to bardziej zapamiętałem mecz z Urugwajem i bramkę van Bronckhorsta :)


  • 0

#49

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No Bramka van Bronckhorsta była piękna :D Szkoda tego finału, może jakby karne były to by wygrali. A tak Iniesta zabił cały mecz :D

W sumie licze też na Urugwaj, mam do nich jakąś słabość. No i Belgia jako czarny koń.


  • 0



#50

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja natomiast liczę na Cristiano Ronaldo i żeby został Królem strzelców. Wtedy byłby(chyba) pierwszym zawodnikiem w historii z potrójną koroną króla strzelców(liga hiszpańska, liga mistrzów i mundial) w jednym sezonie.


  • 0



#51

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby nie zaśmiecać tematu o samych typach, to tu uzasadniam. Tak o, żeby zabawa była większa. :D

A więc Brazylia po wcale niełatwym meczu ogra Chorwacje, ogra bo musi, bo jest gospodarzem i ma mecz rozpoczęcia. Początek będzie raczej nudny, bo stres weźmie górę.

Meksykańska techniczna piłka nie podoła silnej, fizycznej grze chłopaków z Kamerunu. Siłowo wepchną jedną brameczkę więcej. Mecz zapamiętamy jako ciekawy.

Holandia i Hiszpania...jak to zwykle bywa przy meczu dwóch potęg - nuda, nuda, nuda! Będzie tysiące podań, wymiana na środku pola. Pierwsza bramka zmieni obraz gry, ale tylko do momentu wyrównania. Potem nikt nie zaryzykuje, żeby nie przegrać najważniejszego meczu w grupie.

Delikatna i finezyjna gra Chilijczyków poradzi sobie ze zbyt słabą grą "kangurów".

Co do podium - trzecie miejsce Portugalia. Liczę, że Cristiano będzie w 100% sprawny, obecnie jest w takiej formie, że jeśli zagra na pełnych obrotach to poprowadzi Portugalie bardzo daleko, poza tym będzie zdeterminowany, bo latka lecą. Niestety całościowo Portugalia jest za słaba, żeby ugrać coś więcej niż trzecie miejsce. Drugie miejsce dla Brazylii, zajdą wysoko głównie dzięki temu, że są gospodarzem, na pierwsze miejsce natomiast to za mało. Nie mają tak silnej drużyny jak kiedyś, a Neymar to nie wszystko. W ogóle wydaje mi się, że bedą dużo niżej(i będą na pewno), ale fakt bycia gospodarzem = pomoc sędziów, kibiców, znajomość boisk, etc, więc dałem im szansę :P. Wygrają Niemcy - drużyna typowo turniejowa, która bodajże od roku 2002 nigdy nie była niżej niż pierwsza czwórka. Drużyna silna i niemal kompletna, której zawsze brakowało tylko tej "kropki nad i". Dlatego sądzę, że po tylu latach bycia w czołówce w końcu zgarną pierwsze miejsce.

 


  • 0



#52

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę że ten temat będzie do wypowiadania się więc napiszę jakie są moje typy do końcowych wyników. Liczę że nie wygra żadna drużyna z zachodniej Europy i myślę też że nie wygra Brazylia. To jak tam podchodzi się do futbolu + to jaka jest atmosfera wokół tych mistrzostw powoduje że jest na nich potworna presja i myślę że jej nie sprostają i mogą odpaść nawet w 1/8 jak trafią na Holandię lub tym bardziej Hiszpanię. Obawiam się że bardzo mocni mogą być Niemcy ale nie mają Reusa, nie mają Gundogana i Euro 2012 nie zwojowali i myślę że tutaj też mogą zajść daleko ale nie sięgną po złoto tak samo jak nadszedł czas aby została przerwana hegemonia Hiszpanii. Jak na taką imprezę przystało oczywiście liczę na jakiegoś czarnego konia. Wiele osób wymienia Belgię ale co to za czarny koń którego wszyscy obstawiają na czarnego konia :D Ja chciałby aby daleko zaszła Chorwacja oraz Japonia i kibicuje też tym "mniejszym" ekipom z Ameryki Południowej czyli Chile, Urugwajowi i Kolumbii gdzie niestety tym ostatnim będzie trudno coś zwojować bez Falcao. Na zwycięzcę mundialu obstawiam Argentynę, to byłby największy psikus dla Brazylii :) Nie wydaje mi się też aby jakaś drużyna z Afryki zwojowała coś więcej jak wezmę pod uwagę poziom ostatniego Pucharu Narodów Afryki która wygrała słabo grająca Nigeria.

 

PS. Szkoda że nie zaproponowałem wcześniej bo moim zdaniem typer byłby ciekawszy gdybyśmy jeszcze typowali kto wyjdzie z grupy oraz króla strzelców.


Użytkownik Tenhan edytował ten post 12.06.2014 - 18:27

  • 0

#53

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie ten temat można zrobić do komentowania, relacji, opinii, itp. W temacie do typowania tylko typujemy, a tu byśmy mogli prowadzić luźne rozmowy. Moim zdaniem typowanie kto wyjdzie z grupy i typowanie króla strzelców byłoby świetnym urozmaiceniem, szkoda, że nie dałeś propozyzji wcześniej.

Ja liczę na Ghane, która 4 lata temu przegrała tylko i wyłącznie przez własną głupotę i ciecia Suareza - oj myślałem, że go zabije przez tv.

Ja wbrew większości powiem, że moim zdaniem Belgia nic nie ugra, są zbyt młodzi + zje ich stres i presja oczekiwań. Liczę na Portugalię, ale to głównie przez Cristiano - mam nadzieję, że zostaniem piłkarzem tych mistrzostw, a gdzieś w jego cieniu Messi.

Argentyna 4 lata temu miała ekipe marzenie, a Niemcy zmiażdżyli ich jak na podwórku, słaba obrona Argentyny w tym roku dość, nie postawiłbym na nich grosza.


  • 0



#54

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heh ale lipna ta ceremonia otwarcia xD Oby mecz był lepszy.


  • 0



#55

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety nie widziałem :( zaraz zaczynamy! :D


  • 0



#56

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tez nie bo nawet jej nie puścili. Problemy z transmisją.


  • 0



#57

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja nie wiem, czy wogóle jest sens typować, skoro wyniki podają już przed meczem :szczerb:

 

wynik.jpg

 

źródło


  • 0



#58

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurde czyli źle wytypowałem :C

Szczerze bym się nie zdzwił, nie takie wałki już FIFA robiła :P


  • 0



#59

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

CO TO SIĘ DZIEJE!!! Ale Chorwacja ciśnie!! :o


  • 0



#60

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No jeszcze, wyjdzie na to, że nikt nie trafi dzis zywcięscy.


  • 0




 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych