Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

M¦ 2014 - Liga Typerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
183 odpowiedzi w tym temacie

#166

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Algieria w pierwszej połowie zrobiła na mnie wielkie wrażenie, myślałem, że dla Niemców to tylko formalność będzie zagrać z nimi, strzelić parę bramek i narazie, a tutaj to oni mogli już przegrywać i to nie jedną bramką


  • 0



#167

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zyskałem dziś 6pkt, z czego 3pkt za Niemców. Oddałbym wszystkie 6pkt, żeby Algieria ten mecz wygrała. No, ale niestety...jak pisałem wcześniej ten mundial to mundial szczęściarzy i tak jak Holandia, tak samo Niemcy rzutem na taśmę przeszli do kolejnej rundy. :(


  • 0



#168

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak blisko Algieria :< Gdy szybciej strzelili gola :< Naprawdę zaszkoczyli grą. Niemiaszki znów pewnie i tak w półfinale odpadną.


  • 0



#169

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brakło minuty dosłownie. :( Jaki ten mundial jest niesprawiedliwy...

Niemcy lekko ograją Francję i tak..


  • 0



#170

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Argentyna też cudem w dalszej rundzie.


  • 0

#171

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Argentyna ewidentnie najgorsza z tych wszystkich ćwierćfinalistów i najmniej zasłużyła, żeby w tym gronie się znaleźć.


  • 0



#172

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak dla mnie zdecydowanie lepiej grały drużyny, które odpadły niż te które przeszły dalej, może to ze względu na to, że bardziej chciały wygrać, przynajmniej w moim odczuciu.

Tak btw to bramkarze drużyn, które odpadły to jacyś mistrzowie, chyba każdy z nich miał najwyższą formę, genialnie grali.


  • 0



#173

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda Kolumbii, ale dziś zagrali swój najsłabszy mecz i niestety odpadli. Niemcy prawie pewny finał.

Kronikarz przykładaj się do liczenia tych punktów, bo rano miałem 8 miejsce, trafiłem dziś każdy mecz(6pkt) i spadłem na 9 miejsce - co jest oczywiście NIEMOŻLIWE, bo nawet zakładając, że inni też trafiali, to powinienem co najwyżej zostać na tym samym miejscu, no ale trudno. Taka delikatna uwaga na przyszłośc..

E: Neymar złamany trzeci kręg. Koniec mundialu dla niego. Nie szczególnie za nim przepadam, ale bardzo szkoda chłopaka...

Ten Zuniga najpierw prawie złamał nogę Hulkowi atakując wyprostowaną nogą w kolano, potem złamał kręg Neymarowi i nie skończył nawet z czerwoną. FIFA pewnie w ogóle nie zbada sprawy(chociaż chodzi o Neymara to MOŻE), a taki Suarez za ugryzienie, które chwilę poszczypało, dostaje 4 miesiące zawieszenia...


Użytkownik Daniel. edytował ten post 05.07.2014 - 10:34

  • 0



#174

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda mi Kostaryki, to miał być czarny koń tych mistrzostw. I brawa dla Krula, przy wszystkich karnych rzucał się w dobrą stronę, trafiona zmiana.


  • 0



#175

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz Holandia może spokojnie szykować sie na finał :D Mysle że pewnie pokonają Argentyne, która znów tak dobrze nie gra i wszystko zależy od Messiego. Jeszcze jak Di Maria nie zagra to blado to widzę. A Niemcy mogą zmiażdżyć Brazylijczyków bez Silvy i Neymara.

Oczywiscie brawa dla Krula i wykonawców karnych, bardzo pewnie.

Jakbym miał typowac teraz pudło to tak:

Holandia, Niemcy i Argentyna.


  • 0



#176

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moje typowanie sprzed 1. kolejki:
 

1. Portugalia
2. Francja
3. Brazylia

 
i po 1. kolejce:

1. Niemcy
2. Holandia
3. Brazylia (wywalczone w meczu o 3. miejsce z Argentyną - to byłby też niezły smaczek turnieju i w pewnym stopniu mogłoby to udobruchać zawiedzionych kibiców. W pewnym stopniu...)


Na EURO 2016 zmieniamy zasady :P
  • 0



#177

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda Kostaryki, ale i tak to jest(był) właśnie podręcznikowy przykład czarnego konia, nie żadna Belgia, tylko Kostaryka. Navas ładnie wyczuł dwa karne, ale po prostu były wykonane perfekcjyjnie - Persie i Kuyt - dosłownie w boczną siatkę od wewnętrznej strony.
 

Niemcy na 90% wygrają mundial. Holandia gra padakę i ślizgają się szczęśliwie cały czas. Argentyny to w ogóle tu nie powinno być, bo nie grają NIC. To są jaja, że Argentyna od 15 minuty grała na czas, skandal. Brazylia z tych trzech drużyn jest najlepsza, ale zostanie bez Neymara i Silvy, więc raczej Niemcy spokojnie ich ciachną, a w finale bez różnicy czy HOL czy ARG, żadna z tych drużyn nie ma szans.

W tym półfinale powinna być: Ghana, Kolumbia, Algieria + wybierzcie sobie kogoś czwartego.

Żadna z obecnych drużyn nie zasłużyła na to miejsce, w którym się znalazła, no może Niemcy za wyrafinowanie, dyscypline i charakter, bo nawet jak nie idzie to grają swoje i grają to skutecznie.

gra Brazylii: Neymar + sędziowie
gra Holandii: Robben + a może się uda
gra Argentyny: Messi + nic, chaos, padaka

Zapowiadają się wyborne mecze, ta..


  • 0



#178

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niemcy tez nie grają cudownie. Jedynie pierwszy mecz im super wyszedł(Holandii tak samo xD ). Z Francuzami się meczyli, z Algierią , z Ghaną też. W tej fazie pucharowej nikt nie zachywacał, mecze jak dla mnie nudne były i ciagle te dogrywki.

Generalnie ten mundial stoi pod znakiem znakomitych bramkarzy, szczególnie z Ameryki Południowej. No ale brakarze sami meczów nie wygrają xD


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 06.07.2014 - 09:44

  • 0



#179

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tym półfinale powinna być: Ghana, Kolumbia, Algieria + wybierzcie sobie kogoś czwartego.

 

Moim zdaniem przesadzasz. Dlaczego powinna być Ghana? Tylko dlatego że zagrali dobry mecz z Niemcami? Algieria podobnie.  Faworyzujesz niektórych "B+ Players" dlatego bo wyszedł im jeden czy dwa dobre mecze gdzie zagrali powyżej oczekiwań i nie byli chłopcem do bicia a deprecjonujesz "A+ Players" dlatego bo nie nie każdy mecz wyszedł im super (chociaż Argentyna rzeczywiście ma szczęście dzięki drabince, z ćwiartki Brazylii raczej by nie wyszła). Kibicowałem średniakom ale też nie będę przesadzał że półfinały to jednak faza dla nich, chcąc nie chcąc nie można być zaskoczonym tym że obecni półfinaliści dostali się do tej fazy rozgrywek. Obawiam się że wygrają Niemcy i liczę że Argentyna się podniesie bo w końcu postawiłem na nich w typerze że wygrają :)


  • 0

#180

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może z Ghaną przesadziłem, ale Algieria jeden dobry mecz? Żartujesz, prawda?

PIerwszy mecz był powiedzmy słaby, ale nie dużo brakło, żeby ograli Belgów, później zmiażdżyli Koree grając niesamowicie dobrą piłkę, tam mogło być z 6 goli. Potem zagrali dobry, zachowawczy mecz z Rosją. Mecz z Niemcami przypominał momentami ten z Koreą, gdyby byli skuteczniejsi to po pierwszych 30stu minutach mogli prowadzić 3:0. Właśnie to Algieria najbardziej zasłużyła, żeby grać dalej i zaryzykuje, że gdyby trafili w pierwszej fazie na Argentynę czy Belgię to właśnie dziś oglądalibyśmy Algierie w półfinale.

Brazylia, gdyby nie sędziowie to być może nie wyszłaby w ogóle z Grupy, potem 0:0 z Chile i najgorsze karne na poziomie polskiej ligii. Argentyna to brak słów, drużyna, która nie gra kompletnie nic, śmiem twierdzić, że poziom Grecji już osiągnęli, cały czas 1:0, a bronienie wyniku od 10 czy tam 15 minuty był szczytem murowania.

Holandia z tej czwórki prezentuje się najlepiej, co nie zmienia faktu, że ślizgają się jak...(wpisz porównanie), ledwo z Meksykiem i ledwo z Kostaryką.

Właśnie dzięki tym półfinałom przypomniałem sobie dlaczego nie lubię takich turniejów, zawsze znajdują się tam te drużyny, które na to nie zasługują.


  • 0




 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych