Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

M¦ 2014 - Liga Typerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
183 odpowiedzi w tym temacie

#151

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kontynuując...

 

Nie uaktualniałem już przewidywań po 2. kolejce, bo wszystko tak się zmienia, że nie było sensu. Neymar czaruje w dwóch meczach, żeby być całkowicie bezbarwnym w innych dwóch (w tym dzisiejszy). Holendrzy miażdżący Hiszpanów, później już tak nie błyszczą z Australią. Włosi, którzy pokazali mądrą i dojrzałą grę z Anglikami, przegrywają z Kostaryką, grając jakby im się nie chciało. Niemcy prezentujący na Portugalczykach co to znaczy niemiecka precyzja, zatrzymują się na Ghanie. Gdzieś obok tego stałe były tylko  sukcesy Kolumbijczyków, Francuzów, gra Argentyny poniżej oczekiwań i ślizgająca się Belgia. Ciężko tu wskazać faworyta.

 

Brazylijczycy w meczu z Meksykiem pokazali, że obok tej solidnej defensywy, naprawdę mają problemy w ataku. Dzisiaj również to było widać. Gdyby Brazylia dzisiaj odpadła na karnych, to Scolari musiałby się mocno tłumaczyć z braku powołań dla choćby takiego Pato. Mam nadzieję, że odpadną na Kolumbijczykach, po bramce (bramkach) Jamesa Rodrigueza - świetny chłopak, szkoda, że gra dla Monaco, ale przynajmniej tyle, że wystąpią w Lidze Mistrzów i będzie można śledzić jego postępy. Wracając - żałuję mimo wszystko, że Falcao nie pojechał. Mógłby dostawać ostatnie minuty, a nóż by odpalił z formą już na samym turnieju.

 

Jutro Holandia z Meksykiem. Reprezentacja tych drugich pokazała już, że Brazylia im służy, dlatego Holendrzy mogą mieć ciężką przeprawę. Mam jednak nadzieję, że przejdą dalej. Później mają na drodze Kostarykę/Grecję i pewnie Argentynę/Belgię, więc finał być musi. Nie wierzę, że sam Messi da Argentynie finał. A na Belgów jeszcze za wcześnie.


  • 0



#152

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bojkot mundialu :( kolejny raz wygrywa słabsza drużyna :( kolejny raz na farcie :(

 


  • 1



#153

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też mam żałobę w domu :facepalm: ale, prawdę mówiąc, na tego karnego Meksyk pracował cały mecz.


  • 0



#154

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak się kończy oddanie inicjatywy przy prowadzeniu zaledwie 1:0. Wiele drużyn już popełniło ten błąd, Meksykanie byli dziś kolejną. Od dłuższego czasu Oranje nacierali a Chicharito i spółka cofnęli się do defensywy. Wygrała więc drużyna lepsza psychicznie, potrafiąca ciągnąć do końca nawet po zdobyciu wyrównującego gola, kiedy kupując sobie 30min mogli zwolnić. Nie zrobili tego i efekt wszyscy znamy - brawo Holandia, mimo lekkich męczarni wydaje mi się, że zaprezentowali się lepiej niż wczoraj gospodarz turnieju. 

 

Daniel, piłka nożna nigdy nie była sprawiedliwa i nigdy nie będzie - dużo zależy od szczęścia, ale jak mówi powiedzenie - "szczęście sprzyja lepszym".


  • 0



#155

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja bym powiedział: "głupi to ma zawsze szczęście" :D


  • 0



#156

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja bym powiedział: "głupi to ma zawsze szczęście" :D

To pasuje do Brazyli xD

Ciesze się z wygranej Holandi to przy Urugwaju druga drużyna jakiej kibicowałem przed mundialem. A Ze Urusi zostali wygryzieni z walki już to zastała Holandia :D


  • 0



#157

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bardzo dobrze, że Holandia wygrała, Meksyk chyba był za bardzo pewny, że uda im się ten wynik utrzymać


  • 0



#158

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze niech dziś wygra Grecja i mundial oficjalnie zamknięty.


  • 0



#159

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze niech dziś wygra Grecja i mundial oficjalnie zamknięty.

Tylko nie Grecja, wiekszych fuksiarzy świat nie widział.
  • 1



#160

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na razie ten mundial w wielu meczach to mundial farciarzy...


  • 0



#161

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kostaryka się nie bawi w szczęście rywala, ona bierze co swoje. Jak Kolumbia.


  • 0



#162

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeżyłem z 4 zawały, wstaję za 3h, ale jestem tak SZCZĘŚLIWY!!!! Wreszcie ten antyfutbol do domu!

Kostaryka niesamowity szacunek, grali chyba ponad 70min w dziesiątkę i wygrali z zamurowaną Grecją, super!

 


  • 1



#163

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Navas krul, Grecja out! :D Kocham takie happy endy :D


  • 0



#164

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokre¶lona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proponuję każdemu z ligi dać po 10 pkt. gratis za odpadnięcie Grecji. W KOŃCU! Taka radość.


  • 0



#165

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wpadłem tylko napisać, że nie wiem o co chodzi, ale Algieria powinna już prowadzić 3:0 z Niemcami.

Sprzedany ten mundial pod Brazylię czy co..


  • 0




 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych