Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakiś program do HDR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam trochę zdjęć pewnych miejsc z różnym doświetleniem i chciałbym złożyć je w HDR ale nie wiem jakiego użyć programu - doradzicie coś? Program powinien być darmowy, ale bez takich niespodzianek jak wstawianie dużego znaku wodnego przez środek zdjęcia, bo już dwa razy się na takie darmowe programy naciąłem. Powinien mieć opcje ręcznego poprawiania. Ponieważ zdjęcia w serii robione raczej z ręki i mogą mieć lekkie przesunięcia, powinna być jakąś opcja która nakłada charakterystyczne punkty a nie tylko kadry, bo się wtedy kontury zwielokrotniają.

Aha i nie piszcie "ściągnij fotoszopa tam jest wszystko" bo szukam programu konkretnie do HDR.





#2

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szczerze to na pc nie wiem jak to wyglada (używam chrome book'a/i smartphone z androidem) picassa powinna miec takie ficzery a jak nie ona to gimp (darmowy photoshop)

napisanie na GT-I9300 za pomocą swype for oppo, wysłane za pomocą tapatalk pro



#3

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak naprawę to ani Fotoszop ,atym badziej  gimpi picassa są bardzo słabe na polu HDR w starciu z dedykowanymi płatnymi programami do hdr. Pomyśl o np Dynamic Photo HDR z firmy mediachance. Potężne możliwości  , składanie  fotek również w trybie manual . Demówka dokłada(albo dokładała) małe logo na dolnym brzegu.W zależności od chęci otrzymujesz bardzo naturalne w wyglądzie fotki lub totalne abstrakcje. Klei jpg jak również obsługuje i to swietnie RAWy.

obraz1120fhdr.jpg

img1825kopia.jpg





#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja polecam Machinery HDR - polski program, świetna sprawa. Szukałem swojego czasu czegoś do HDR-ów i przejrzałem z 15 programów. Machinery jest intuicyjny i prosty w obsłudze - dla mnie idealny ;)







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych