Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muzyka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

skrzypus.
  • Postów: 51
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam!

Chciałbym tutaj rozpocząć temat dotyczący muzyki. Ja jestem studentem Akademii Muzycznej i ciekawi mnie wasze postrzeganie muzyki i jej wpływ na Was.

Również jestem ciekawy jaki rodzaj muzyki najbardziej na Was wpływa i w jakim względzie?

 

Jak postrzegacie muzykę w swoim życiu?

 

Czy jest w stanie wywołać emocje na tyle duże, że Wasz dzień się zmienia?

 

Czy muzyka mogła wywołać jakieś halucynacje?

 

Czy muzyka kiedykolwiek była wstępem do zjawisk nie wyjaśnionych?

 

Czy muzyka jaką słuchacie miała wpływ na osoby w Waszym towarzystwie?

 

Czy wpływ emocji dnia lub dłuższego okresu czasu wpłynęło na to jaką muzykę aktualnie słuchacie lub w momencie gorszym lub lepszym?


  • 0

#2

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jestem studentem Akademii Muzycznej

 

Dziękuję, dobranoc  :szczerb:

 

spam.gif

edycja:

ultimate


  • -1

#3

skrzypus.
  • Postów: 51
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A co chodzi w tym momencie?
@Monolith , uważasz, że będę wszystkich obrażał, czy coś w tym stylu? Czy uważasz, że to że studiuję na AM przekreśla w tym momencie jakąkolwiek dyskusję? Poza tym dziękuję za zabicie dyskusji na samym początku pokazałeś tym samym swój poziom.
Lubię naukę i naukowe podejście do wielu tematów.
Czy to że zadałem te pytania, a jestem z Akademii Muzycznej upoważnia Cię, do takiego podejścia do tematu?
Dodałem ten posta w dziale nauka, z czysto naukowych powodów, a nie żeby w jakiś sposób narzucać swoje racje.

 

Niestety Twój post pomimo tego, że lubię tematy paranormalne i psychologiczne sprawia(a obserwuje forum dłuższy czas, kiedyś za czasów młodzieńczych wchodziłem jako zarejestrowany, ale niestety poziom mojej wypowiedzi wtedy obrażał niektóre grupy społeczne, czego teraz staram się nie robić), że utwierdzam się w typowym stereotypie Polaka, który jest w stanie pogrzebać każdą dyskusję w zalążku. Dlatego proszę adminów, o natychmiastowe zamknięcie tego tematu i usunięcie mnie, jako członka tego forum. 

Dziękuję i dobranoc typowi Polacy, którym jak się rzuci temat do ciekawej dyskusji, od razu go odrzucacie, ze względu na zainteresowania drugiego człowieka, w względzie w którym się rozwija.


Użytkownik skrzypus edytował ten post 05.06.2014 - 21:06

  • -1

#4

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgodnie z prośbą autora tematu:

closed.gif


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych