Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupno laptopa

laptop gry komputery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczy ostrożnie przedmuchać  za pomocą sprężonego powietrza wszystkie otwory na spodzie lapka i po kłopocie, będzie hulał jak nowy. Trzeba tylko uważać aby nie rozkręcić wiatraka na procku zbyt mocno bo można go uszkodzić.

 

Trzeba mieć taką sprężarkę to po pierwsze a po drugie skoro istnieje ryzyko uszkodzenia to lepiej nie ryzykować bez odpowiedniego sprzętu. A taki sprzet mają w serwisach komputerowych.

 

A co do pytania. Kup sobie ps3 i ps Vita. i po kłopocie . W dodatku zostanie ci kupa kasy na gry.

 

Naprawdę? :) Te gry za 200 pare złotych?:) Podczas gdy na kompa ma nawet za 40 zł? Kupi 2 gry i wyda tyle samo . PS3 to przeszłość, to już jak stare nintendo ;p

 

ale konsola to konsola

 

Czyli co? PC to PC.... PC zawsze jest lepszy od konsoli nawet teraz gdy wyszło PS4 nadal jest PC lepszy a za rok dalej będzie lepszy. Tym bardziej że na PS4 jest bardzo mało gier - dobrych. W dodatku każda po 200 zł minimum.



#17

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Trzeba mieć taką sprężarkę to po pierwsze a po drugie skoro istnieje ryzyko uszkodzenia to lepiej nie ryzykować bez odpowiedniego sprzętu. A taki sprzet mają w serwisach komputerowych.

 Nie trzeba mieć takiej sprężarki. Można kupić sprężone powietrze w puszce (koszt od 13pln do 20 pln jedna puszka starcza na baaardzo długo ) albo udać się do najbliższej wulkanizacji i grzecznie poprosić :) wtedy za free

 

 

Cytat
A co do pytania. Kup sobie ps3 i ps Vita. i po kłopocie . W dodatku zostanie ci kupa kasy na gry.

Naprawdę? :) Te gry za 200 pare złotych?:) Podczas gdy na kompa ma nawet za 40 zł? Kupi 2 gry i wyda tyle samo . PS3 to przeszłość, to już jak stare nintendo ;p

 Naprawdę ??? to stare nitendo ma odtwarzacz blu-ray i potrafi generować grafikę full HD + 3D ? a gry za 200 parę złotych ? no nie wiem ?mieszkam w Londynie i najdroższa gra jaką mam to Skylanders Swap-force, którą kupiłem synowi pod choinkę i faktycznie kosztowała 53 funy  ale generalnioe gry na ps3 oscylują w granicach trzech dyszek, do tego zawsze można kupić używki za kilka funtów.

 

 

Czyli co? PC to PC.... PC zawsze jest lepszy od konsoli nawet teraz gdy wyszło PS4 nadal jest PC lepszy a za rok dalej będzie lepszy. Tym bardziej że na PS4 jest bardzo mało gier - dobrych. W dodatku każda po 200 zł minimum.

Autor tematu rozważa kupno laptopa a jest kolosalna różnica pomiędzy laptopem a blaszakiem ,i dlatego zaproponowałem kupno konsoli.

co do PS4 kupując ją dzisiaj masz gwarancję że za pięć lub siedem lat gdy kupisz najnowszą grę będzie ona hulać na twoje konsoli bez problemu. 

 

a co do tego co jest lepsze 

 

 

Specyfikacja techniczna:
Typ konsoli PlayStation 4
Kod produktu CUH-1000A
Procesor Jednoukładowy procesor własny: x86-64 AMD „Jaguar”, 8 rdzeni, niski pobór mocy
Karta graficzna AMD RadeonTM Graphics Core Next, silnik 1,84 TFLOPS
Pamieć RAM 8GB GDDR5
Rozmiar dysku 500GB
Napęd optyczny Blu-Ray 6xCAV, DVD 8xCAV
Łączność bezprzewodowa Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth® 2.1 EDR
Wejścia/Wyjścia HDMI, wyjście optyczne audio S/PDIF, 2x USB 3.0, AUX, Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
Informacje dodatkowe Usługa PlayGo – pobieranie w tle, gra zdalna – możliwość grania w gry PS4 na konsoli PS Vita, przeglądarka intenetowa, technologia Gaikai; pad DualShock 4 – panel dotykowy oraz zintegrowany czujnik umożliwiający bardzo precyzyjne sterowanie ruchem, przycisk SHARE, umożliwjający przesyłanie zdjęć i filmów do Facebooka

Jesteś w stanie zmontować takiego pceta za mnij niż 2000pln ? łącznie z akcesoriami ? 

 

Sama karta graficzna do pc z 3Giga ramu ddr5 potrafi kosztować prawie trzy tysie. A 8G ?? 

pewnie że są pc-ty mocniejsze od ps4 żadna nowina ale pytanie brzmi ile taki blaszak kosztuje???

 Rok temu modernizowałem swojego blaszaka i za używanego  gtx280 plus 950W zasilacz zapłaciłem 150 funtów czyli trochę mniej niż kosztowała wtedy ps3 a gdzie reszta ?





#18

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak, jeżeli ktoś chce grać na konsoli, to zawsze go będzie stać na używki, zazwyczaj latają po połowie ceny, GTA 5 kupiłem za 8 dyszek, więc uważam, że konsola to dobra rzecz. POZA TYM: BLOODBORNE! PS4 Exclusive, od From Software, dla mnie must have za jakiś czas, z pewnością będzie to jedna z przyczyn dla jakich kupię PS4. 

Poza tym konsole mają jedną, MOCNĄ przewagę na PCtami: gry na nie zaawsze są dobrze zoptymalizowane, zdarzają się owszem czarne owce, w tym i Skyrim, ale większość gier jest zdecydowanie płynna, grywalna i świetnie wyglądająca. GTA 5 bije wg mnie na głowę większość nawet dotychczasowych gier pod względem next genowości. No i dochodzą exclusivy konsolowe, a na PS4 będzie ich zdecydowanie dużo, w tym i Kingdom Hearts, Gran Turismo, God of War (kwestia czasu). 

A co do złożenia kompa, to niby to się mało wydaje, bo karta (500-600zł), ale dochodzą jeszcze ramy(200zł~), procek( taki porównywalny, i7, 700zł~), płyta (co by nie szwankowała, to jakieś 300zł), zasilacz (300zł) czyli wyjdzie nam jakieś 2000zł, za średni zestaw (bez obudowy, dysku, kabli, myszy, klawiatury, monitora), który szczerze wątpię żeby pociągnął 5-6 lat (w porównaniu do PS4) jak to PS3 robił i dalej robi.

PS4 owszem, na razie ma mało tytułów, ale po tym E3 zaczną wyskakiwać jak po deszczu, zwłaszcza okres Jesień - zima, bo wiadomo, w lecie jest sezon ogórkowy i tylko jakieś symulatory wychodzą...

Tak jak pan Juzek mówi, nie opłaca się płynąć w koszta nowego kompa, bo będzie to bez sensu, chyba że ktoś jest piratem, to może mu się to opłacać przez pare lat. 




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: laptop, gry, komputery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych