Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ja, koledzy, dziewczyny z Rosji i "twarz"...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rybol.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj u nas mieliśmy targi budowlane. Tam występował balet "Teatralny sezon" spod Iłżewska z Rosji. Jako, że zawsze z kolegami zawiązujemy informacje z jakimiś dziewczynami, spróbowaliśmy szczęścia. Nakręciliśmy film z nimi, by potem wycinać z tego zdjęcia. Napisałem do kumpla by wysłał mi je. Gdy tak je przeglądałem zobaczyłem twarz(dość wyraźną, dlatego wykluczam pareidolię) na jednym z nich. Popatrzcie: http://i.imgur.com/0DMLUQW.jpg. Przypatrzcie się uważnie.................................................odczekajcie kilka sekund(zależy mi na chłodnym spojrzeniu). Jeżeli ktoś nic nie zobaczył, to zmniejsza prawdopodobieństwo obecności ducha na zdjęciu. Jeżeli tak jest, a jednak chcecie go dostrzec zwróćcie uwagę na obszar nad głową dziewczyny w niebieskiej bluzce. Ta twarz mnie nieco dziwi, ale oceńcie wszystko sami, film nie jest przerabiany, a żadnej takiej wysokiej dziewczyny tam nie było, by była to smuga na wideo po innej osobie.


  • 0

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie to wygląda jak dym z grilla, no ale skoro to jest duch, to trudna sprawa.

To kiedy te wakacje się zaczynają? Bo, nie jestem w temacie za bardzo.


  • 3



#3

DeMoNika.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby coś tam jest ale nie wydaje mi się aby to było coś nadprzyrodzonego.Bardziej wygląda jak dym z papierosa :>


  • 0

#4

SzklanaPanienka.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z osobami powyżej, to nie wygląda na nic paranormalnego, jakiś dym, papierosa, bądź z grilla... 

Nawet zarysów twarzy, o której wspomniałeś nie dostrzegam.


  • 0

#5

Rybol.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli jednak dobrze mi się zdawało, że to nie może być duch, czyli jednak pareidolia. Za dziewczyną był grill - teraz sobie przypomniałem <facepalm>. Dziękuje za poświęcony czas. Temat chyba do zamknięcia


Użytkownik Rybol edytował ten post 01.06.2014 - 21:56

  • 0

#6

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

obstawiam odcisk palca na obiektywie.


  • 0

#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli jednak dobrze mi się zdawało, że to nie może być duch, czyli jednak pareidolia. Za dziewczyną był grill - teraz sobie przypomniałem <facepalm>. Dziękuje za poświęcony czas. Temat chyba do zamknięcia

 

:facepalm:

 

closed.gif


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych